Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: vyplati se

Nováček Avatar uživatele MICT14N
    Registrace
    May 2006

mam stare repro Creative soundworks 4.1 http://images.amazon.com/images/P/B0...CLZZZZZZZ_.gif (poctivy plast )a pouzivam integrovanou zvukarnu co je na desce DFI Infinity nF4X (realtek) a zajimalo by me jestli na techto repracich poznam rozdil X-Fi vs. integrovana, mam na mysli jestli se vubec vyplati investovat do takovy zvukarny pro takle stary repro, ja bych si koupil novy ale musel bych pro tyhle najit nejaky uplatneni protoze prodat je nechce (citovy vztah ) diky moc za odpovedi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Já osobně si myslím, že lepší zvukovka by na kvalitě zvuku vůbec nic nepřidala...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

S tou kvalitou nevím to by člověk musel slyčet jak to hraje ale v každém případě já přesedlal na soundblastra ze dvou důvodů:
    Jednak bylo slyšet v reprákách jak se točej disky a mechaniky - haluz
    druhak mi ta integrovaná zvukovka z 20% vytěžovala CPU!!! mrcha jedna ten soundblaster jen z 1% (AC97)
    (soundblaster audigy 2 value - cca1200,-)

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No to je pravda, integrovaná zvukovka vytěžuje více CPU než "normální".

Nováček Avatar uživatele MICT14N
    Registrace
    May 2006

ja prave mam strach investovat zaroven i do logitech Z-5500 protoze co si budeme povidat sou to 2 roky stary repra a pocitam ze brzo vyjdou novy a dost by me mrzelo kdybych si je pral na vanoce a v dubnu by vysli Z-5600 GTI...

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Určitě bude rozdíl poznat..nejenom snížený šum, ale integrované karty mají dost často problémy s rušením, takže nekomu se stává, že při kliknutí myší, slyší klitnutí i v repro atd...takže z tohoto důvodu se zvukovka hodí, ale já bych osobně volil nějakou nejlevnější audigi, prostě ta X-Fi je zbytečná...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

mam ty same repro a kdyz jsem presedlal z cmi 8738 na sb live tak jsem rozdil v kvalite rozhodne poznal.. to same kdyz jsem nedavno daval do pc audigy se 7.1 tak rozdil byl take,sice uz ne tak tolik vyrazne ale preci jen ano ...

Občasný diskutér Avatar uživatele Renus
    Registrace
    May 2006

Výsledný zvuk bude ovlivňovat nejslabší článek,ty repra jsou,řekl bych odpovídající k integr.zvukovce.X-Fi,nebo Audigy by výsledný zvuk "pozvedla",ale odpovídající repra bych viděl minimálně Genius HT,a samozřejmě Z řada Logitechů

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Renus
    Výsledný zvuk bude ovlivňovat nejslabší článek,ty repra jsou,řekl bych odpovídající k integr.zvukovce.X-Fi,nebo Audigy by výsledný zvuk "pozvedla",ale odpovídající repra bych viděl minimálně Genius HT,a samozřejmě Z řada Logitechů
    nič ine len suhlas. asi nieco podobne som chcel napisat, takže už len tolko že k integrovanej zvukovke neni treba investovať tisice korun do kvalitnych repro, ale ak uz investujes aj do kvalitnej karty ,je na mieste sa poobzerat po kvalitnych a novych reprakoch. Co sa tyka PC repra, tak asi Logitechi, ale este lepšie by boli audio profacke značky, popripade iny vyrobcovia repro sustav: Sony, Panasonic, Kenwood, Jamo a pod. a pripojit ich k PC
    Samozrejme je to viac menej vecou financii.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

mel by jsi si uvedomit ze tahle reprosoustava je cka z roku 2002 to jsem ji kupoval ja soucasne s sb live tehdy me to stalo 4litry a ty repra byli jedny z tech lepsich typu na trhu .... samozrejme dneska uz existuji lepsi ....

Podobná témata

1. Vyplatí se 6Gb/s?
    Od Niickll v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-11-2010, 22:23
  2. SSD: SSD Disk vyplatí se?
    Od semik123 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 17:13
  3. vyplati se to ??
    Od sapin II v sekci OS Windows