reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problém s přehráváním WMA

fablok (18)|3.10.2008 21:07
Omlouvám se pokud se již tento problém někde řeší pošlete odkaz. Mám problém možná hloupy ale pro mne je neřešitelý. Nainstaloval jsem kopletní nový systém do pc k tomu zakladní ovladače deska grafika atd. pote kodek pack a při přehrávání wma se mi nezobrazuje korektně obraz je to jen zeleno černy obrys nevím jak to nazvat. ostatní formaty jsou v pořádku zobrazovány nejhorší je že se to samé stalo kolegovi a nevíme co stím. Moc děkuji za radu a znova se omlouvám jestli se tato možná pro někoho balní situace řeší ja si nevím rady.
mstejska (2912)|3.10.2008 22:03
Jaky codec pack jsi instaloval.
Zkus Mplayer (s rozhranim MPIU) ma v sobe vlasni kodeky nezavisle na systemovych
nebo VLC media player (to same)
fablok (18)|4.10.2008 10:57
nainstaloval jsem tam codec Pack all in 1 6.0.3.0
mstejska (2912)|4.10.2008 11:02
Zkus ty prehravace.
fablok (18)|4.10.2008 13:28
to jsem zkusil v nich to jede ale v windows media player pořad ne nainstaloval jsem starsi kodek ale to same. Při instalaci mi to hlasi že dva soubory nejdou updatovat musel jsem je přeskočit nevim proč. Napada mne jestli se to nebije s nějakym ovladačem
speedsnail (4876)|4.10.2008 14:00
Odinstaluj vsechny ty rádoby kodeky co jsi tam nacpal (zadne all in 1 nedoporucuji, jsou s nimi jen problemy), pročisti registry a pak si nahraj CCCP kodeky.