reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Titulky a FFDSHOW

ondra697 (11)|4.10.2008 00:53
Ahoj,
potřeboval bych poradit jak nastavit titulky ve FFDSHOW tak aby se mi zobrazovali pod filmem a ne ve filmu. Mám širokouhly film, jsou videt dva černé pruhy ale titulky se zobrazují na videu.

Díky za rady
adolfik (236)|5.10.2008 09:18
Tak tohle asi nepude :(, tedy mě se tohle v mé kombinaci fddshow a JetAudio nikdy nepovedlo a třeba to ani nejde.
mstejska (2912)|5.10.2008 09:31
Nezkousel jsem to, ale tady mas dost voleb.
titulky.png
hippouss (246)|5.10.2008 10:34
nedavno sem se v tomhle taky stoural a dle meho nazoru tohle nezalezi na samotnem nastaveni titulku ale spis na vykreslovacim enginu daneho prehravace, ktery pouzivas.

treba ted sem na kamosky na Vistach nahodil BSplayer a automaticky si zvolil jinej engine nez je defaultni v BSP a nechtel vykreslovat titule pod film, tak sem musel prenastavitn a jinej a jeste musel bejt kompatibilni s Aerem jinak mi ho pri spusteni BSP vypinal :D

Osobne mam BSP, kterej s defaultnim enginem vykresluje u pod film, ale pouzivam i VLC kdyz koukam sam bez tituly protoze tam za boha nemuzu najit nakej engine kterej by pustil titule pod film :(
bsp.jpg
grafnev (69)|22.10.2008 17:19
Ted si presne nevzpomenu, jak se to dela, ale musis vypnout zobrazovani titulku pomoci OSD do obrazu(slouzi k promitani titulku treba na televizi). A pak jdou titulky posunovat nejakou kombinaci neco + sipka nahoru a dolu. Jeste je nutne si v nastaveni zapnout aby to ukladalo nastaveni.

Pouzivam posledni verzi BSPlayer, kde jeste neni spyware.