reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rušení Wi Fi signálu

8dum (4)|4.10.2008 02:54
Zdravice. Nejake rady ohledne ruseni signalu wifiny kabelem od repraku. Vsechno beha jak po masle dokud nepripojim externi repraky, pote spadne rychlost na neakceptovatelne minimum. Predpokladam ze kabel od repraku odvadi signal, ale nevim co s tim.... Nejsem elektrotechnicky vzdelany, takze kazda rada bude vitana. Ze by nejaky zkrat ci co? Toshiba P10 Satellite, nekolikrat rozebrana a preletovany konektor napajeni na MB... Diky moc!!!
johny__g (6387)|4.10.2008 07:48
A to rušení nastane už když připojíš jen ten kabel od repráků nebo až poté co ty repráky připojíš do zásuvky a zapneš je? Co jiné repráky, zkoušel jsi?
8dum (4)|4.10.2008 20:57
Nastane ihned jakmile pripojim kabel at uz jsou repraky zapnute ci nejsou. Jeste mne napadlo, jestli se antena nedotyka kostry nekde v pocitaci... ale to by se stat nemelo, ne!? A jine repraky nemam moznost vyzkouset, sluchatka zadny vliv nemaji. Diky
mech13 (5526)|5.10.2008 10:32
naored zacni tim, jakou mas desku, wifinu a zvukovku

EDIT: :mistake
johny__g (6387)|5.10.2008 12:14
[QUOTE=mech13;166939]naored zacni tim, jakou mas desku, wifinu a zvukovku[/QUOTE]

Toshiba P10 Satellite

[QUOTE=8dum;166850]Nastane ihned jakmile pripojim kabel at uz jsou repraky zapnute ci nejsou. Jeste mne napadlo, jestli se antena nedotyka kostry nekde v pocitaci... ale to by se stat nemelo, ne!? A jine repraky nemam moznost vyzkouset, sluchatka zadny vliv nemaji. Diky[/QUOTE]

Jaké repro to jsou? Nemůžeš aspoň zkusit jiný kabel k nim, nebo je napevno?
8dum (4)|6.10.2008 10:01
Jsou to aktivni 2.0 Edirol. Jinej kabel bohuzel taky nemam...
8dum (4)|21.11.2008 17:16
Vyreseno!!! - nedoslo mi, ze mam ty bednicky zaroven pripojene k dvd pres scart slucovac.... Vytvoril sem tim enormni antenu - bedny-dvd-tv az ke koaxu do zdi, ktera rusila wi fi. Stejne ale dekuji.