reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

aby sel zvuk

Petra1977 (3)|4.10.2008 22:05
Cau,

co vsechno je potreba nainstalovat aby mi na pc sel zvuk? Myslela jsem ze bude stacit ovladac na zvukovku (realtek), ale to ocividne nestaci. Na strankach creative (repraky) ovladac nenabizi s tim ze neni potreba. Tak ja uz nevim. Nejaky codeky? To by snad Vista mela mit aspon ty zakladni ne? Diky za kazdou radu.
husky14 (4214)|4.10.2008 22:17
No v první řadě nám tu trochu přibliž, jakou máš sestavu, kdy ti zvuk nejde, jestli máš ovladače k MB atd atd... čím víc toho napíšeš, tím snáz se (možná) dočkáš řešení ;)

Prostě se trochu rozepiš....
Salamander (6177)|4.10.2008 23:04
nebo jestli Ti nejede treba zvuk u filmu, budes muset stahnout Codec pack ... treba K-Lite
nebo nejdou zvuky vubec ?
cool.user (2822)|4.10.2008 23:12
Stahnout a nainstalovat ovladace chipset
Stahnout a nainstalovat ovladace zvuku
Stahnout a nainstalovatKB888111 za predpokladu ze pouzivas winxp sp2 a nejaky novejsi Realtek zvuk.
Navolit ve spravci zvuku vychozi zarizeni:

Pro Win XP: Start -> ovladaci panely -> zvuk a zvukova zarizeni -> zalozka zvuk (jedna z tech dvou) a tam nastavit spravne vychozi zarizeni.
Pro Win Vista: Start -> ovladaci panely -> zvuk -> a klik na zarizeni a vybrat vychozi.
mstejska (2912)|4.10.2008 23:38
Bohuzel nepises jak vypada tve pc. Ati ma integrovanou zvukovku na graficke karte, tak jestli je to tvuj pripad, tak musis prepnout preferovane zvukove zarizeni zpatky na tu integrovanou zvukovku.