reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PlayStation Portable

Rider101 (81)|5.10.2008 10:09
Vyplati se mi PlayStation Portable jako kapesni konzole. Nebo si mam poridit Nintendo DS. Jestli nekdo ma PSP tak jestli ho mohu poprosit o vlastni recenzi, foto, kritiku ci o informace co se jinde nedovím. Dekuji.:)
grapherX (888)|5.10.2008 10:13
Kamoš PSP vlastní a je maximalně spokojen. Her je na něj dost, grafiku to má pěknou, baterka tam vydrží celkem dlouho. Myslím si ,že s PSP chybu neuděláš.
SamecP (1751)|5.10.2008 11:41
[QUOTE=grapherX;166936]Kamoš PSP vlastní a je maximalně spokojen. Her je na něj dost, grafiku to má pěknou, baterka tam vydrží celkem dlouho. Myslím si ,že s PSP chybu neuděláš.[/QUOTE]
Jak dlouho tam tag baterka vydrží?Je tam nějaká možnost nachipování jako u PS 1,2,3??Taky uvažuju nad koupí..
cool.user (2822)|5.10.2008 11:44
Kamos nedavno PSP prodaval a prechazel na nds. Pry hlavne kvuli lepsimu vyberu her pro DS (cti zabevnejsimu) a velikosti.
grapherX (888)|5.10.2008 11:54
[QUOTE=SamecP;166952]Jak dlouho tam tag baterka vydrží?Je tam nějaká možnost nachipování jako u PS 1,2,3??Taky uvažuju nad koupí..[/QUOTE]

Baterka mu vydržela hraní cca 5-6 hodin v kuse. A to ta baterka nebyla ještě vybitá ,ale už nás nebavilo hrát.:)

Co se týče těch chipů tak to se ho zítra zeptám . A dám vědět.
matheasek (141)|7.10.2008 00:54
pokud myslíte chip na "legální" hry, tak to není chipem ale firmwarem a jeho verzí, myslím 1.51 podporovala stažené hry a kopnuté na memorystick, u ostatních a hlavně novějších verzí už si nejsem tak jistý, ale určitě na PSP foru si budou vědět rady, už jsem vyděl i "zlomené" PSP s win 95:-)
matheasek (141)|7.10.2008 00:56
jinak do nintenda bych asi nešel, měl jsem už PSP na chvilku v ruce, a grafika a ovládání perfektní, což u nintenda nic moc, jinak bych doporučil novější verzi slim, je menší a lehčí, přeci jen, PSP je nemalej drobeček:-)
cool.user (2822)|7.10.2008 07:47
[QUOTE=matheasek;167431]jinak do nintenda bych asi nešel, měl jsem už PSP na chvilku v ruce, a grafika a ovládání perfektní, což u nintenda nic moc, jinak bych doporučil novější verzi slim, je menší a lehčí, přeci jen, PSP je nemalej drobeček:-)[/QUOTE]

Ale notak, na grafiku se tady prece nehraje ;)
Rider101 (81)|9.10.2008 20:22
Ale asi PSP zrusim, nedavno jsem totiz objevil kouzlo her na svem PDA ( htc kaiser). tak uvidim. Ale co mi kamarad ukazoval a vypravel o svem PSP tak to spatna vec nebude. ale možna bych u nej uvital dotykovy display. a ta cena. Graficky to je 3x lepsi nez muj starej komp( CPU: 700 Mhz, geforce 2, 128 RAM..... muzealni kousek). :D
Razi3L (612)|10.10.2008 12:37
PSP jsem měl asi 3 měsíce. Na dovolenou, na cesty a tak je to dobrá věc, ale na domácí používání je lepší normální konzole/PC.
Jinak co se týče spouštění "zálohovaných" her, jak je výše uvedeno, tak se musí přehrát firmware. Na internetu je spousta návodů a dá se to udělat bez problémů doma s kabelem miniUSB->USB. Hry se potom nahrají na paměťovou kartu a všechno funguje.
Výdrž nebyla tragická, nějakou tu hodinu se hrát dalo (kolik si už nepamatuji, ale tipnul bych si, že to bylo víc jak 8 hodin)
Na filmy i mp3 je to taky použitelné.
Já osobně bych si teď koupil Asus EEE :D
Digo (24)|2.11.2008 16:27
PSP je fajn věc, s přehraným firmwarem ti pojedou všechny stažené hry, filmy natom vypadají dost dobře...displej je hodně dobrý,má to wifi,kámoš natom spouštěl i windows ale to stejně je spíš pro srandu není to použitelné :-D jen je nato prostě dost věciček.Hry jsou samozřejmě známé protože co je na psp bývá i na PS2,3 ... ovladání her všechno pohoda,hraní s někým jiným přes wifi je super.... ALE. Pro mě to má jednu chybu a to takovou, že po čase to prostě bude absolutně ohrané... záleží taky na uživatleli mě by to nebavilo víc jak 3-5měsíců.A přijde mi to jako vyhazování peněz raději si zahraju něco jednoduchého při dlouhém čekání na mobilu. s ohraností se ale počítá..

nintendo jsem v ruce neměl tak těžko říct co je lepší, ale rozhodně PSP nezklame, pokud se o to budeš zajímat dá se v něm opravdu hodně hrabat a má pak daleko víc možností.

Co se týče internetu (wifi) jsou stránky poměrně dobře viditelné a je to rychlé.. at už ve škole,restauraci,...hodí se. Jediné co bych tomu vyčetl je že natom jdou strašně hodně vidět otisky prstů atd. ale to už je maličkost ( u starší verze ta váha která je nepříjemná při manipulaci na delší dobu) a pak taky formát těch karet... nejsou asi nejlevnější ale co už.
Liqid (410)|6.11.2008 14:47
Takze treba k tem otiskum prstu si tam hodis matnej krty cca 300Kč a neni videt nic. Sam PSP vlatnim a je to best, ctu si knihy maluju si samo ze i hraju posloucham metalek a cumim na filmiky. S DS se to neda srovnat DS ma mensi display zadny poradny hry je to furt jen gameboy a tak to i zustane. Jestli budes nekdy potrebovat naky rady klidne posli PM rad pomuzu klidne i po ICQ.

MMCh nebylo by spatne pridat sem sekci o konzoli(PSP, PS3, Xko, DS) rek bych ze par lidi by se urco naslo co maji problemy ci si jen chteji pokecat.
Grudyy (4)|13.5.2009 16:28
[QUOTE=cool.user;166953]Kamos nedavno PSP prodaval a prechazel na nds. Pry hlavne kvuli lepsimu vyberu her pro DS (cti zabevnejsimu) a velikosti.[/QUOTE]

baterka vydrži v tzv. "herním módu" 5:55 ... pokud ale vypneš displey, který se vypíná pomocí tlačítka displey, který podržíš cca 2 sec. a obraz se vypne, tak vydrží i 7 hodin .. Toto se používá převážně na hudbu, což 7 hodin, na tak mohutný displey .. je celkem velmi dobré .. a také se dají dokoupit jiné (výkonější baterie) ... Abych řekl, já osobně vlastním PSP .. řady 3004 .. Sice se nedá downgradovat (flashnout), ale mě to ani moc netrápí ... :)
pas!k (3765)|13.5.2009 16:42
Skoda ze se s vypnutym displayem asi blbe hraje :)
Grudyy (4)|13.5.2009 19:18
já vypnutý displey myslel na poslech hudby ;)