reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Uvítali byste cca jednou týdně krátký článek s tématikou IT businessu jako přídavek k článkům o HW?

Karel Polívka (1485)|6.10.2008 02:00
Uvítali byste cca jednou týdně krátký článek s tématikou IT businessu (obchodně orientovaný) jako přídavek navíc k našim článkům o HW?
  • Ano, cokoli takového mě obzvláště zajímá
  • Ano, když by to byl přídavek navíc, tak proč ne
  • Ne, na SHW nemají takové články co dělat
  • Ne, obchodně zaměřené články mě nezajímají
Karel Polívka (1485)|6.10.2008 02:03
Říkám rovnou, že by se jednalo skutečně o přídavek - buď by je daný autor pro nás psal, nebo nepsal a v takovém případě by pro nás nepsal ani nic jiného. Nemělo by to žádný vliv na množství nebo kvalitu ostatních článků o HW, tedy na práci ostatních autorů.
ICEBOSS (3435)|6.10.2008 16:18
Celkem by me to i zajimalo :-).
kane.shw (1231)|6.10.2008 21:33
Ale jo, proč ne. Pokud by to bylo něco navíc a nebylo by to na úkor něčeho jiného.
Sám si můžu přeci určit jestli si to přečtu, či nikoli :cool:

Navíc čas a čtenáři sami ukáží, jestli to bude k něčemu - zrušit se to dá taky vždycky, nebo ne?

Ano, když by to byl přídavek navíc, tak proč ne
pavel_p (993)|6.10.2008 22:03
Možná bych místo takovýchto anket s převážným výsledkem "Číst to nebudu, ale proč ne?" resuscitoval kdesi zapadlé novoroční téma "Co od SHW očekáváte" a co vás na SHW štve.
EDIT: můj názor D
Pavel Boček (4169)|6.10.2008 23:50
Ne, na SHW nemají takové články co dělat

Od toho čtu ComputerWorld...
Magnatt (145)|7.10.2008 09:08
Já bych byl naopak pro takovéto přídavky, mě honě zajímá i ta ekonomická část "věci";
tedy,

Ano, když by to byl přídavek navíc, tak proč ne.
mstejska (2912)|7.10.2008 09:11
Mozna, spise nez se ptat, co psat, tak to napsat, zverejnit a pak se podivat na navstevnost toho clanku. Ono taky zalezi na tom jak se to napise. (Cokoliv)
speedsnail (4876)|7.10.2008 16:08
Ano, podobná tématika mě zajímá.

Pokud je můj odhad správný, jednalo by se o články od Marka Šalandy? (viz poslední 2 články o alze.cz) a ty byly hodně diskutované a asi i čtené.
Karel Polívka (1485)|9.10.2008 01:40
[QUOTE=speedsnail;167570]Pokud je můj odhad správný, jednalo by se o články od Marka Šalandy? (viz poslední 2 články o alze.cz) a ty byly hodně diskutované a asi i čtené.[/QUOTE]
Ano, přesně tak. Jednalo by se o články Marka Šalandy - a ano, čtenost obou článečků o Alze byla poměrně vysoká (nemluvě o peprné diskuzi :-)), díky čemuž právě uvažujeme o další spolupráci. A podle dosavadních reakcí, ankety a čtenosti obou zmíněných článků je jasné, že o to na SHW zájem prostě je :slug.
rychnoka (44)|12.10.2008 15:20
Jednou týdně bych to asi přežil :-) a pokud by byl na aktuální a záživné téma, přijatelné i pro místní ,,nadšence pro železo,, , tak by si ho přečetlo jistě i dost jedinců hlasujících NE. Ale než pak psát jen proto, aby vždy něco vyšlo, to radši s klidným svědomím vynechat a dát víc zajímavých článků až bude o čem psát. Ale všeho s mírou. Myslím si, že článek jednou týdně tady plno lidí ani nezaregistruje. A když už ano, tak ho jak bylo již uvedeno výše nemusí číst.