Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Monitory: Co je lepší?

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Jirka

Znění dotazu:
    Chci si koupit 20" lcd monitor (větší rozměrově nevyhovuje),už to probírám
    měsíc na webu na15 obchodech,všechny značky a vybral jsem 4typy u kterých jsem se zasekl a absolutně nevím jaký koupit.Jde o tyto typy:
    LG 207WT,LG W2052V,SAMSUNG 2032BW,SAMSUNG T200.Který vzít?.
    Nebo je ještě něco lepšího tak do 6000Kč?.Počítač mam na hudební videa,filmy ne,internet,hry(závodní a letecké simulátory,WarBirds).

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Deska Asus P5K 400W,Procesor-S CPU INTEL CORE DUO E8400(3,00GH,6M,1,333MHZ),Paměť-2GB DDR2 800MHZ(2krát 1024)
    Grafika-nVIDIA GEFORCE 8800GT/512MB DDR3 2krátDVI HDTV
    Systém- Win.Vista Business.

Občasný diskutér Avatar uživatele matheasek
    Registrace
    Oct 2008

jukni i na monitory od ASUSu, celkem kvalitní, ale SAMSUNG je dle mého názoru nejlepší, mám s nima osobní zkušenosti:-)

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Radši Samsung. Podle tohohle bych vzal tu T200: www.digitalversus.com/duels.php?ty=6&ma1=36&mo1=290&p1=2810&ma2=36&mo2=3 64&p2=3383&ph=1 (podívej se hlavně na rozdíl v továrním nastavení barev)

Neregistrovaný

Jirka pro Deena.
    Díky za odkaz na test,sice neumím english,ale s překladačem něco pochopím,ta T200 byla z toho co jsem uvedl nejlepší,ale zaujala mě další věc,já jsem ty testy studoval až do půlnoci:jako nejlepší a to dost jasně byla z
    20lcd hodnocena IiAMA E2003WS,měla všech pět hvězd, T200 čtyři,vysoce byla hodnocena akcelerace a
    grafika a o to u lcd jde,přímo je tam napsáno,že tvůrci monitoru měli na mysli v první řadě pěkný obraz,trochu
    výhrady byly k ergonomii(nelze natáčet),T200 je vzhledově hezčí a při filmu občas blikne,což dělají všechny
    lcd jak bylo dodáno.Jde mi o to,že jsem tuto značku do včerejška neznal a v těch obchodech co jsem probíral
    ji nikdo nenabízel,proto jsem ji neuvedl a to byly např.Czech comp.,Alfa comp.,Alza,Cybex,Autocont,Pc online,
    Kasa apod.Dnes jsem ji dal do vyhledávače,našlo mi to dva obchody a překvapivě je toto lcd,lacinější než T200.Protože bych měl o toto lcd zájem,chtěl bych vědět zda je IiYAMA kvalitní značka,jestli to není náhoda.
    Co jsem vyrozuměl měli by to být japonci,což je v elektronice myslím ještě pořád trochu plus.Prosil bych o odpověď.Děkuji.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Jirka pro Deena.
    Díky za odkaz na test,sice neumím english,ale s překladačem něco pochopím,ta T200 byla z toho co jsem uvedl nejlepší,ale zaujala mě další věc,já jsem ty testy studoval až do půlnoci:jako nejlepší a to dost jasně byla z
    20lcd hodnocena IiAMA E2003WS,měla všech pět hvězd, T200 čtyři,vysoce byla hodnocena akcelerace a
    grafika a o to u lcd jde,přímo je tam napsáno,že tvůrci monitoru měli na mysli v první řadě pěkný obraz,trochu
    výhrady byly k ergonomii(nelze natáčet),T200 je vzhledově hezčí a při filmu občas blikne,což dělají všechny
    lcd jak bylo dodáno.Jde mi o to,že jsem tuto značku do včerejška neznal a v těch obchodech co jsem probíral
    ji nikdo nenabízel,proto jsem ji neuvedl a to byly např.Czech comp.,Alfa comp.,Alza,Cybex,Autocont,Pc online,
    Kasa apod.Dnes jsem ji dal do vyhledávače,našlo mi to dva obchody a překvapivě je toto lcd,lacinější než T200.Protože bych měl o toto lcd zájem,chtěl bych vědět zda je IiYAMA kvalitní značka,jestli to není náhoda.
    Co jsem vyrozuměl měli by to být japonci,což je v elektronice myslím ještě pořád trochu plus.Prosil bych o odpověď.Děkuji.
    Ta iiyama, co nikde nemají, to je tahle: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4507X23B000KB9 ?
    Japonci by IMHO měli být dobří, ale abych se přiznal, nevím. Tenhle monitor má jednu zásadní chybu - absenci DVI vstupu. To bohužel pro precizní zobrazení 1680x1050 nestačí. Jinak by určitě stál za pokus. DVI má jeho 22" varianta.

Neregistrovaný

Jirka pro Deeena.
    Pozor tenhle DVI má to je E2003WS ne E2003WSV, http://www.eternity.cz/produkt/20-lc...msrepro2000-1/ http://www.obchudecek.cz/,

Registrace
    Jan 2008

Jo tak to sorry! Tak hrr na něj! A hlavně napiš, jakej je.

Podobná témata

1. Co je lepší?
    Od mariaki v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-09-2014, 16:31
  2. Co je lepší?
    Od mariaki v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 07-09-2014, 14:41
  3. Monitory: 2 monitory, ukazuje jako jeden
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 5