Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Který z níže uvedených wallpaperů s tématikou MSI je má volba se Vám líbí nejvíce?

Hlasujících
125. Pro hlasování se musíte přihlásit
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 58

Téma: SHWallpaper - 14. kolo: MSI je má volba (1. cena notebook!)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od zipp Zobrazit příspěvek
    Souhlasim, že to nebylo úplně fér, ovšem nebyl si jedinej-já na poslední chvíli předělával rozlišení u dvou WP... Co se týče kvality zpracování, jako upřímě na mě to moc nezapůsobilo, ovšim nic to nemění na věci, že o tomhle by měli rozhodovat diváci a ne admin. Na jednu stranu nechává hodnotit diváky a na druhou si hraje na soudce. Třeba by nebylo od věci o takovéhle operaci informovat emailem, ne každej tady na fóru tráví volnej čas...
    no myslim, ze tu je nejaka funkce sledovat vlakno-urcitou diskuzi... a kazdej novej prispevek se cloveku pripomene v mailu ..nebo ne? ...a pak bejva vetsinou u dizkusnich for volba prijimat zpravy pouze od adminu - ano / ne nevim jak to je tady ...ale bejva to tak
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hanusm Zobrazit příspěvek
    no myslim, ze tu je nejaka funkce sledovat vlakno-urcitou diskuzi... a kazdej novej prispevek se cloveku pripomene v mailu ..nebo ne? ...a pak bejva vetsinou u dizkusnich for volba prijimat zpravy pouze od adminu - ano / ne nevim jak to je tady ...ale bejva to tak
    Ano, da sa to nastavit v Uzivatelskom paneli (klik pod logom SHW).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od zipp Zobrazit příspěvek
    Souhlasim, že to nebylo úplně fér, ovšem nebyl si jedinej-já na poslední chvíli předělával rozlišení u dvou WP... Co se týče kvality zpracování, jako upřímě na mě to moc nezapůsobilo, ovšim nic to nemění na věci, že o tomhle by měli rozhodovat diváci a ne admin. Na jednu stranu nechává hodnotit diváky a na druhou si hraje na soudce. Třeba by nebylo od věci o takovéhle operaci informovat emailem, ne každej tady na fóru tráví volnej čas...
    Přesně tak - navíc my jsme byli mimo, takže ani ten mail by nepomohl (ovšem už to tam leželo 3 týdny)...jak jsem psal, nedělám si iluze o výhře, ale tady jde o princip (i když reakce byly všechny kladné ).
    A navíc, pan Polívka mi zatím vůbec neodpověděl - ani na mail (proto jsem to dal sem a poslal mu SZ), takže mě to pochopitelně bude motivovat k tomu, aby prostě nemohl hrát mrtvého brouka.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ravie Zobrazit příspěvek
    ...takže mě to pochopitelně bude motivovat k tomu, aby prostě nemohl hrát mrtvého brouka.
    mrtvyho brouka rozhodne hrat nebude, zcela jiste se k tomu vyjadri, jen je u neho normalni ze je casove velmi vytizen, takze mu obcas trva, nez se k necemu dostane

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ravie Zobrazit příspěvek
    Přesně tak - navíc my jsme byli mimo, takže ani ten mail by nepomohl (ovšem už to tam leželo 3 týdny)...jak jsem psal, nedělám si iluze o výhře, ale tady jde o princip (i když reakce byly všechny kladné ).
    A navíc, pan Polívka mi zatím vůbec neodpověděl - ani na mail (proto jsem to dal sem a poslal mu SZ), takže mě to pochopitelně bude motivovat k tomu, aby prostě nemohl hrát mrtvého brouka.
    E-mail, SZ, příspěvky zde na fóru... v rámci 2 dní. Pokud si budete odpověď vynucovat, tak se jí spíše nedočkáte než dočkáte, ať už uděláte cokoli.

"...takže mě to pochopitelně bude motivovat k tomu, aby prostě nemohl hrát mrtvého brouka."

Tak o tom povězte celému světu - nechápu toto konstatování. Nevím, kde jste vzal dojem, že tím, že se Vaše manželka ze své vlastní vůle zúčastnila zdarma v naší soutěži s cílem vyhrát hodnotnou cenu, jsme povinni Vám hned odpovídat na Vaše dotazy.

V pravidlech už nějakou dobu jako jeden z bodů stojí toto:

"Musí mít nějakou kvalitativní úroveň (tedy žádné "čmáranice" v malování, nekvalitní fotografie apod.)"

Více nemám co k tomu říct. Ano, posuzování něčeho takového je individuální a ano, hraji si v tomto bodě na soudce. Pokud se toto někomu nelíbí, nikdo ho se naší soutěže zúčastnit přece nenutí.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Vytvoření ankety v horní části tématu:

Který z níže uvedených wallpaperů s tématikou MSI je má volba se Vám líbí nejvíce?

Hlasovat bude možné po dobu 1 týdne.

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Nejvíce se mi libí práce od dekker . Proto dávám jemu svůj hlas.

Nováček Avatar uživatele XxXcool
    Registrace
    Jul 2008

Líbí se mi práce od Impact MSI01.

Můj hlas patří jemu.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Skoda ze se do druheho kola dostaly vseho vsudy tri wallpapery, ktere se mi opravdu libi

Pravidelný diskutér Avatar uživatele zipp
    Registrace
    Sep 2008

Impact msi04...

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Jediny, kdo ukazal originalitu a napad je Dekker, po zasluze dostava muj hlas!

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Vsechny wallpapery mely neco do sebe, ale nejvice sem se rozhodoval mezi ILJUSIN_MSI03 a Impact_MSI04. ILJUSINoj se to fakt povedlo, jen bohuzel pro nej nemusim tak vokatou reklamu, i kdyz to bylo zadani, proto muj hlas dostava Impact - proste prekrasny, co dodat...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ja myslím, že je to dosť nespravodlivé, polovciu wallpaperov vo finále maju dvaja ľudia ..Iljusin alebo aký to ma nick ma 3 wallpapere ..no je to podľa mňa dosť nespravodlivé !

Pravidelný diskutér Avatar uživatele ILJUSIN
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Th3B0SS Zobrazit příspěvek
    Ja myslím, že je to dosť nespravodlivé, polovciu wallpaperov vo finále maju dvaja ľudia ..Iljusin alebo aký to ma nick ma 3 wallpapere ..no je to podľa mňa dosť nespravodlivé !
    No nvm Můžu prohlásit že jsem v tomto kole nehlasoval ani jinak neovlivnil výsledek (ICQ, mail atd.)
    Ještě před odečtením hlasů jsem měl pouze 1 wall co by postupoval do druhého kola (ILJUSIN_MSI03).
    Já si třeba myslim (stejně jako Impact (zdravim )) že třeba můj MSI04 byl lepší jak třeba ILJUSIN_MSI02 a taky si nestěžuju
    EDIT: Neříkám že moje výtvory jsou lepší nebo horší jak tvé Já jen se obhajuji když tu padl můj nick
    To jestli to je spravedlivé máš možnost změnit v diskuzích kde se jedná o změnách pravidel...
    Naposledy upraveno uživatelem ILJUSIN: 09-11-2008 v 12:49

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Th3B0SS Zobrazit příspěvek
    Ja myslím, že je to dosť nespravodlivé, polovciu wallpaperov vo finále maju dvaja ľudia ..Iljusin alebo aký to ma nick ma 3 wallpapere
    Což mu docela ubližuje, protože se hlasy pro jeho styl tříští mezi 3 wally a o to je menší šance, že jeden z nich vyhraje.
    Ale to si musí každý spočítat sám

Sice nevím, jestli se můj hlas bude počítat, ale hlasoval sem pro robota
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 09-11-2008 v 12:57

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SHWallpaper - 13. kolo: Středověk
    Od Karel Polívka v sekci 13. Středověk
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 21:14
  2. SHWallpaper - 11. kolo: Workoholik
    Od Karel Polívka v sekci 11. Workoholik