Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: program nemuze zapisovat na C:

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj,
    koupila jsem si novy PC s Vistou a uz tyden nedelam nic jineho nez resim nejake problem. Ten nejnovejsi je ze jsem si na C: do Program Files nainstalovala webserver, kde mam webovky na kterych potrebuju pracovat. Jenze zadny z programu ktere pri praci pouzivam nema opravneni zapisovat na disk C: takze si zmeny musim ukladat na jiny z disku a potom prekopirovavat. Problem se vyresil kdyz jsem vypla User Account Control. Jenze na to mi zase reaguje antivirus (norton) a rve na me kde se da ze je PC v ohrozeni. Neda se nekde ve Viste nadefinovat ze ten a ten program muze na to C: zapisovat nebo je to proste bud a nebo? Diky za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ted vidim ze jsem se mela spis odebrat do fora operacni systemy. No uz se stalo

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

ahoj,
    ty Visty instaloval kdo? Norton antivirus ti doporucil kdo? Zacal bych odinstalaci norton (anti)virusu a instalaci neceho inteligentniho - treba kasperskyho... pak bych udelal novy ucet s plnyma opravnenima a zkusil pracovat tam. Uz jsem videl po jedne nejmenovane prazske firme wokna nainstalovany tak sikovne, ze neslo zapisovat ani na jeden disk :-D. Vyresilo se to v nastaveni opravneni (je potreba vypnout zjednodusene sdileni a zadat aktualnimu uzivateli pristupovy prava - ale bylo to v XP).

Nezamce si ten webserver disk pro sebe?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Ahoj Petro,

vytvor si na plose zastupce toho programu ktery chces aby umel zapisovat na cecko (Dreamveawer nebo co ja vim ci ty webovky delas :-)

Pravym na zastupce --> Vlastnosti --> zalozka zastupce, volba upresnit a tam zatrhnout Spustit jako sspravce.

Pokud to nevyslo, ber to jako pokus a omlouvam se. Prenechavam odpoved kompetentnejsim ;-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

A potřebuješ zapisovat na celej disk C: nebo jenom do určitýho adresáře? (tj. např. do nějakýho jednoho adresáře kde děláš ty webovky?)

Podle mě by v takovým případě mělo stačit vypnout zjednodušený sdílení souborů (pokud je zapnutý a pod vlastnostma dotyčnýho adresáře nevidíš záložku Zabezpečení), nevím ale jak se to konkrétně dělá pod Vistou. A pak si přidělit pro svůj uživatelskej účet oprávnění do toho adresáře pro zápis (právě v tý záložce Zabezpečení složky, do který potřebuješ zapisovat).

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Ten ucet pod kterym se prihlasujes ma jaka prava? (ovladaci panely/uzivatelske ucty/spravovat uzivatelske ucty/vybrat ucet a dat vlastnosti) Jinak souhlasim s icebossem ze produkty norton serie za poslednich par let za moc nestoji a zerou hodne prostredku. Muzu doporucit treba eset smart security nebo jiz zminovaneho kasperskeho ..

Podobná témata

1. Nemuze najet bios ani boot
    Od skalatherock v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 30-11-2011, 23:37
  2. Antiviry: AVG mi naslo generic22.bhuu, ale nemuze ho odstranit
    Od Liqid v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-11-2011, 12:29
  3. Paměti: Flash disk - nelze zapisovat
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna