reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus Maximus II Formula (Intel P45, LGA775)

-HoNY- (557)|7.10.2008 23:25
Asus Maximus II Formula

Pokud máte jakékoliv zkušenosti nebo problémy s recenzovanou základní deskou, nebojte se s námi o ně podělit.

[attach]7278[/attach] [attach]7281[/attach] [attach]7282[/attach] [attach]7279[/attach] [attach]7280[/attach] [attach]7277[/attach]
– klepnutím zvětšíte –

Recenze desky proběhla v rámci srovná s konkurančním Gigabytem GA–EP45–Extreme.



  • Intel P45 + ICH10R
  • bohaté možnosti ladění výkonu
  • kvalitní zpracování

Oficiální stránky::thumb Klady:
  • Kvalitní integrované audio AD2000B
  • Přišroubované chladiče
  • Kaspersky Antivirus
  • LCD Poster
:thumbdown Zápory:
  • Vysoká cena
  • [*]Minimální přínos EPU Six Engine
0.178.jpg 2.2BFC.jpg 20.42F4.jpg 27.3278.jpg 34.44A2.jpg 41.3190.jpg
-HoNY- (557)|7.10.2008 23:35
Zajímavé části z diskuze pod recenzí:

[quote="r-a-y"]Dobry den, tuto desku jsem si zakoupil ale mam s ni maly problem. Kdyz PC zapnu tak mi cca 15?-20s trva nez pipne a dojde k samotnemu nabehnuti pocitace ?(kontrola PATA?/SATA konektoru, moznost vztoupit do BIOSu, ...?). Myslim ze je to zpusobeno vsemi temi testy ktere deska provadi po zapnuti ?(je mozne vse sledovat na malem displeji pod SATA konektory?). Daji se nejak vypnout?/urychlit aby sem na zacatku nemusel tak dlouho cekat? Prip. vedel by nekdo v cem je problem? Az na to cekani slape bez problemu. Predem diky...

[quote="M@jkl"]odpoje všechny kraviny, který máš na desce pozapojovaný a pokud ti deska nezlobí, tak ti naběhne mnohem rychleji, pokud anio tak ne, tak si v biosu zapni quick boot a pokud ani to nezabere, tak zkus flash biosu.. klidně i stejnym... a pokud ani to nepomůže, tak reklamace...

jinak mne se tohle stalo se špatnym diskem, že tak dlouho se s ním snažila deska dohodnout, až to buď vzdala nebo se jí povedlo zjistit maximum, ale pak to stejně zlobilo...

[quote="r-a-y"]Tak deska uz nabiha jak ma. Jen jsem musel TV kartu dat z 8x PCIe slotu do 4x PCIe. Asi deska zjistovala jestli se nejedna o SLI, nebo nevim. Kazdopadne diky za typ. Uz jen jeden detail chybi k dokonalosti a sice : po reastartu PC mi deska asi 3sec. pipa ale normalne najizdi. Dela to jen pri restartu. Pri novem zapnuti jen pipne a hned najizdi. Odpojit vse nepotrebne jsem uz zkousel. Na funkcnost desky to vliv nema. Alespon jsem zatim na nic neprisel... Nejaky napad?[/quote]
[/quote]
[/quote]
Gorgona (1)|28.8.2011 12:29
Zdar hoši mám prosbu vím že už je tohle starší deska ale mám problém zlomil jsem si zadní I/O panel a scháním nový tak se chci zeptat nebo spíš poprosit jestli náhodou někdo nemá doma jeden. Díky všem.