Při přehrávání flash videa v internetovém browseru po čase Wokna hodí smrtelnou obrazovku s textem, že aby nedošlo k poškození hardwareu, systém Win Vista se restartuje a pak ještě dále další text ale nejde to pauznout a za 5 vteřin opravdu nedokážu přečíst třicet řádku a následuje restart...Jenom podotýkám, že mám notebook (2 GB RAM, Turion64 X2 1.8 Ghz od AMD a ATI X1300 grafika, oddíly na disku jsou rovnoměrně rozdělené a systémový ma víc jak 20 GB volno), všechny ovladače aktuální (na to si potrpím), antivir ESET Smart Security a doplňkově SpyBot a Ad-Aware 08 pro občasné kontroly, Visty jsou origo (OEM a aktivované) s SP1 a pár aktualizacemi, Adobe flash player aktuální i Active X, notebook pravidleně čistím (jak hardware se štětečkem v ruce, tak i po softwareové stránce) a při selhání není ani v nějaké zátěži. Do teď jsem používal XP Professional ale jelikož se i občasné hrani přestěhovalo na konzoli, notebook zůstal jen na práci a net, tudíž jsem po roce vytáhl z šuplíku Visty, ať se na to aspoň přijemně kouká.... Jinak systém běží bez chyby a oproti XP s SP3 možná i svižnějc ale tohle mě docela rozčiluje. Poradí někdo jak na to?