reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

strata ikon z plochy

mcom (5)|3.11.2006 13:16
Viackrat mi po určitom čase po preinštalovaní WXP prof. zmizli všetky ikony z pracovnej plochy. Nabehne len uvitacia obrazovka a plocha zostane celkom prázdna. Nevie niekto čim by to mohlo byť?
Zeli (397)|3.11.2006 15:22
Jestli myslis ikony jako Tento pocitac, kos atd, tak musis dat zobrazit na plose v nabidce Start
boboco (1987)|3.11.2006 19:09
[quote=Zeli]Jestli myslis ikony jako Tento pocitac, kos atd, tak musis dat zobrazit na plose v nabidce Start[/quote]

a nebo pravé myšítko na ploše --> seřadit ikony --> zobrazit ikony na ploše (to jen v případě, že na ploše nemáš ani koš)
mcom (5)|4.11.2006 09:01
Stratili sa uplne všetky ikony. Po preinštalovaní všetko v poriadku, ale po určitom čase po zapnutí PC zmizli všetky ikony. Toto mi spravilo po viacerých preinštalovaniach. Nemôže to byť aj hardwarom?
wizaard (913)|4.11.2006 10:00
[QUOTE=mcom]Stratili sa uplne všetky ikony. Po preinštalovaní všetko v poriadku, ale po určitom čase po zapnutí PC zmizli všetky ikony. Toto mi spravilo po viacerých preinštalovaniach. Nemôže to byť aj hardwarom?[/QUOTE]
A nemáš třeba nějak špatně nastavené stránkovací soubory Windows, nebo třeba málo paměti na disku či příliš málo RAM? Nemáš nějak zasekané logovací soubory přihlašování Windows?