Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: Víkendová diskuze: Jak hodnotíte letošní Invex?

 1. #16
  Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
  Registrace
  Feb 2007
  Příspěvků
  430

  Vstupné: 0,-Kč (voucher z minulého roku)
  Parkovné: 16,-Kč (80,-Kč na den, 5 lidí v autě, tak se to dělí)
  Cesta: 200,-Kč (dohromady asi na 900,-Kč) + 15 na MHD.

  Kdybych neměl ten voucher, tak by mě to štvalo víc, ale když to bylo "zadarmo"...
  Jinak zopakuju to, co skoro všichni - rok od roku horší a horší...
  Odpovídat lze po přihlášení

 2. #17
  Nováček Avatar uživatele Gianelle
  Registrace
  Feb 2008
  Příspěvků
  23

  Byla jsem ... a ještě teď toho lituju
  Odpovídat lze po přihlášení 3. #18

  A2C A2C je offline
  Nováček Avatar uživatele A2C
  Registrace
  Jul 2008
  Příspěvků
  32

  Bol som tam, ten v stánku PCT, neľutujem, aj keď som takmer nič nevidel
  OC bolo mojou primárnou starosťou a za celé 2 dni som bol 1x na WC a 3x v dave v Hale C
  je fakt že celkovo som mal inú predstavu o PC veľtrhu, jediný kto to tam zachránil bol Asus inak by to bolo úplne mrtvé

  ale celkovo to stálo za tú námahu tam dojsť (Asus Rampage Extreme + E8500 mi za to stáli)
  Odpovídat lze po přihlášení

 4. #19
  Nováček
  Registrace
  Oct 2006
  Příspěvků
  6

  Tak letos jsem tam opět byl. Za celou dobu invexu jsem vynechal kvůli neboci snad jeden ročník kolem roku 1995. Musím říct, že jsem tam byl v pondělí a kdybych to měl platit těch 500kč tak mě asi klepne. Takto jsem měl i parkovné zdarma, takže ceny jdou mimo mě.

  Ale co se týče invexu je to horší. Samotný invex byl snad kromě ESETu o ničem. U nich jsem se navíc zastavil jen na chvíli kvůli obchodním informacím. Jinak vůbec nic zajímavého pro běžného návštěvníka. Hodnocení: 5.

  Interkamera: Naprostý propadák. Už loni mě někteří lidé z Canonu říkali, že si letošní účast rozmyslí. Takto zůstali jenom v Reseller meeting pointu (sice tam měli 5D mark II, 1D, 50D nové objektivy atd. Ale jen pro lidi s VIP kartou)takže pro většinu návštěvníků nedostupné. Žádný jiný výrobce fotoaparátů a kromě Epsonu žádný další výrobce fototiskáren. Zoner to nezachrání. Dvě přednáškové místa taky ne. Takže celkově Interkamera taky za 5.

  Digitex: Mistrovství ČR ve hrách, no možná pro někoho zajímavé sledovat, ale pro většinu určitě ne. Navíc chybí možnost si některé populární hry zahrát osobně. Přetaktování podle EHW dejme tomu. Druhý pavilon a hlavně představení GPS navigací. No dejme tomu. Tři přednáškové místa, pár kousků hardware. Dojem z digistexu 4.

  Souhrnem, nemít možnost promluvit si v Reseller meeting pointu a pár záblesků tak jednoznačně dávám hodnocení 5. Takto jenom 4-

  Do budoucnosti to moc růžově nevidím. Pokud sestupná tendence množství vystavovatelů bude pokračovat tak jako do teď,tak nás příští rok uvítá jenom Invex s jedním pavilonem a v něm technika co posbírali BVV ve svých kancelářích. BVV musí přijít s nějakou novou myšlenkou která lidi zaujme a bude mít důvod aby tam došli a hlavně musí nalákat vystavovatele.

  Jednou možností je zaměřit se na mladé a na hráče. Kromě vystavení herních kousků hardwaru (ne jen ASUS, i když byl hlavním sponzorem) ale zajistit i dostatek počítačů, na kterých by šli zahrát nové hry. V případě multiplayeru (TF2, CS:S, COD 4) ideálně i zajístit pár lidí z klanu se kterýma by člověk mohl poměřit síly. Napadá mě třeba domluvit se s jedním klanem, který se rozdělí na dvě části a zbytek bude z řad návštěvníků (třeba na jedno kolo). Rozšířit ukázky herního hardware. (Třeba dva kousky PC na kterých poběží 3D Mark na jednom 2 karty ve SLI na druhém jedna grafika, na druhé Physix). Rozhodně ne jít stylem "offline" zábavy jako fotbálek a cocacola rodeo.

  Další možnost rozšířit prostory pro firemní jednání. Ideálně celý pavilon (aby nebylo rušení z řady běžných návštěvníků) s možností posezení. Snažit se tam dostat nějvětší české distributory a výrobce, kteří v ČR prodávají maloobchodům přímo bez distributora.

  Další pavilon Interkamera. Dostat na ní celý řetězec zpracování fotografie. Výrobci fotoaparátů (alespoň hlavní Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, případně i menší (benQ, Acer [sice lowend ale prodává se])- Fotopříslušenství (nepůvodní výrobci objektivů [sigma, etc], zábleskových zařízení, filtrů, etc) - zpracování (mimo Zoner třeba i Adobe Lightroom, Capture One, ..., Výrobce kvalitních LCD - Eizo, HP, ...) - Tisk (Canon, Epson, HP,...)

  Digitex... no snad jen rozšířit množství hardware. Asi není reálné jednotlivé součástky, takže kompletní sestavy. Malé home servery, projektory, malé sestavy pro sledování TV, více nettopů, smartfone...

  A pak taky snížit cenu pro vystavovatele, protože za současnou cenu pronájmu plochy se jím to asi jen tak nepovede...


  Ufff, nějak jsem to přehnal a rozepsal se
  Odpovídat lze po přihlášení

 5. #20

  A2C A2C je offline
  Nováček Avatar uživatele A2C
  Registrace
  Jul 2008
  Příspěvků
  32

  a dobre si urobil že si sa rozpísal pretože mám taký pocit z vaších príspevkov že skutočne na to páni "manageri" serú čo to dá a chodia si na drahých kárach lebo to návštevníci aj tak zaplatia

  overclocking by trebalo tiež trocha rozumne umiestniť lebo celé dni som tam stál ako pako za pultom na jednom mieste lebo som ho nemal ani nezvyš aby som sa niekam pohol okrem toho páni z druhého stánku sa vkuse museli prechádzať čo mi už liezlo na nervy
  ale tak čo by sme chceli zadarmo že?

  s tým HW by to bolo aj reálne postavená zostava a vedľa nej komponenty z ktorých sa skladá ale zas všetko za sklom, nemienim riskovať aby mi ako Asusu na invexe záhadne pomizli komponenty

  celkovo k tým 3D Markom dá sa ich robiť akurát tak na nie extrémnych mašinách, liať počas chodu dusík alebo suchý ľad je nemožné nakoľko pri každom z nich by musel byť OCer ktorý na to dáva bacha takže toto je out môže sa to urobiť max s vodou chladeným PC

  ešte keby vás zaujímalo tak tú E8400 s ktorou sme súťažili v Amsterdame sme dostali na hodnotu 5823MHz takže je to dobrý CPU ktorý by nám zaručil podstatne vyššie umiestnenia
  Odpovídat lze po přihlášení

 6. #21
  Nováček
  Registrace
  Nov 2006
  Příspěvků
  6

  To SYKY001 - Ještě bych k Interkameře přidala, aby trvala po celou dobu veletrhu, a ne aby tam ve dny pro veřejnost zůstala jen výstava fotek a Zoneři. Letos jsem mohla až ve čtvrtek, ale když jsem si přečetla, jaký že je to "vydařený" veletrh, tak jsem to vzdala.
  Odpovídat lze po přihlášení

 7. #22
  Nováček
  Registrace
  Oct 2006
  Příspěvků
  6

  monikash: no ono tam ani v pondělí nebylo o moc víc. Malý stánek Epsonu a pár tiskáren, jeden výrobce zábleskovek s přednáškama, jeden výrobce menších "labů" a výstavka starých foťáků, jinak tam asi nic moc jiného nebylo ani v jiné dny
  Odpovídat lze po přihlášení 8. #23
  Neregistrovaný

  A jak to tak slyším tak je dobře že sem na Invex nejel. Byl by to můj první Invex, ale díky bohu za bráchu, který mi to rozmluvil.
  Odpovídat lze po přihlášení

 9. #24
  Nováček
  Registrace
  Apr 2007
  Příspěvků
  12

  Invex skutečně upadl. Bylo tam toho minimum. Naštěstí i něco z toho minima bylo zajímavé... Soutěže v OC se mi líbily a především výstava grafických karet.
  Na druhé straně mě velice zklamalo, že tam nebyla, kromě asi dvou, žádná PC, na kterých by si člověk mohl jen tak zahrát. Hlavně, že ve čtvrtek tam desítky počítačů WGT zely prázdnotou... Uvítal bych také mnohem více odborných přednášek. Bohužel u stánků s OC se s někým pobavit byl docela problém. Stánky byly v obležení, především pubescentama, z nichž 90% nemělo vůbec páru o tom, co se tam děje... (dle jejich dotazů).
  No zdržel jsem se asi 3,5 hodiny. Co mně však na závěr udělalo radost - cd s TuneUp 2007 v plné verzi zdarma a především na stánku firmy Bostar jsem koupil Noctuu NH-U12P za pěkných 1100 Kč (běžně za nějakých 1450,- Kč) a dostal k tomu ještě sadu samolepek a dvě velice pěkné propisky Noctua. Chladič už pěkně šlape Tož takový byl můj Invex, kam jsem se vydal asi po 4 letech a byl pravděpodobně poslední.
  Odpovídat lze po přihlášení

 10. #25
  lukaxx

  AHoj všem měl jsem to štěstí, že jsem měl volnou vstupenku na první dva dny. Musím říct , že za to co jsem mohl shlédnout na invexu to nestálo ani za parkovné. Nejhorší co jsem zažil. Správně jsem četl v jiném článku, že by jej měli zkusit dát do Prahy jestli by nebylo více firem. Jedním slovem ubohé. Nechápu kdo těch 500,- za vstupenku dá. Nikde nic zajímavého až na detaili poloprázdné pavilony. A už vůbec nechápu vystavující firmy . Platí obrovské peníze za stánek a plochu . Hrůza . Vyhazování peněz. Jestli se to výrazně nezlepší jakože o tom pochybuji už tam nejdu ani zadarmo. Škoda času. Ani gamehall už není co bývala. Celkově otřes a pánové ředitelé BVV by se měli zamyslet. S pozdravem Lukáš
  Odpovídat lze po přihlášení

 11. #26
  Nováček
  Registrace
  May 2006
  Příspěvků
  36

  Na Invexu jsem byl. Od práce. Cestu platil šéf (120km tam a 120km zpět), parkovné taky. Vstupenka od vystavovatele zdarma. Takže žádné náklady. Čekal jsem, že to bude horší, než loni. Pokud bych to hodnotil, tak každým rokem to bylo, řekněme o 20 procent horší, než předchozí. Letos to ale bylo na úrovni 10 procent, tedy o 90 procent horší než ten loňský. Čekal jsem, že když tam přibrali Interkameru, že to bude tak na úrovni loňska. Chtěl jsem se podívat alespoň na nějaké fotobatohy. No, shrnu to:
  po 3/4 hodině mi kolegové volali, že jedou domů a já se doteď bojím, aby se mne šéf nezeptal, jaké to tam bylo, aby po mě nechtěl proplatit cestu, kdybych mu řekl pravdu.
  Nemá cenu říkat, že příští rok již nejedu. To jsem říkal pokaždé. Vzhledem k letošním prázdným halám ale příští rok nebude kam jet! Mluvím o Invexu, jinak na Špilberku je pěkně!
  Odpovídat lze po přihlášení

 12. #27
  Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
  Registrace
  May 2006
  Příspěvků
  3,495

  nesel jsem tam... po zkusenostech z minulyho roku - bud tam bylo GAME VOLE nebo BUZINEC (business) VOLE... nic pro me
  Odpovídat lze po přihlášení 13. #28
  Banned Avatar uživatele Pavel Boček
  Registrace
  Apr 2007
  Příspěvků
  4,198

  Citace Původně odesláno od A2C Zobrazit příspěvek
  Bol som tam...
  Napadlo mne, že tam někdo z OCerů bude, ale neporovnal jsem fotky Stejně ale nebylo co moc fotit, kolem stánku se nadrbala spousta lidí, kteří stejně většinou neměli ponětí o tom, co se tam děje. Ani na tu TV přes ně nebylo vidět Kolik jste nakonec dali, těch +- 6 GHz ?

  ESET byl připraven dobře, ale opět, bylo tam tak narváno, že jsem tam ani nešel.

  Příští rok bude Invex oficiálně jen odborná konference.
  Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12