Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Víkendová diskuze: Jak hodnotíte letošní Invex?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Jak hodnotíte letošní Invex?

Letošní Invex probíhající zároveň s Digitexem a Photokinou je již za námi, proto je na místě ohlédnout se zpět, pokud jste jej navštívili. Splnil Invex vaše očekávání? Byl podle vás lepší než předchozí roky, nebo potvrzujete sestupnou tendenci? Co byste na něm pro příště změnili? Ať už je Váš názor jakýkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

To je vtip ?

Ak ano tak mne ta tema teda moc vtipne nepripada.

Od 1998 je INVEX o nicom a kazdy o tom vie, nexapem ze tam este niekto chodi (neratam studentov, ktori to maju vramci skoly).Takze 10 rokov sa to z roka narok zhorsuje. Toto co bolo teraz by uz mohol byt posledny INVEX, lebo to takto fakt nema zmysel.

Myslim ze zbytocna diskusia a vsetci sa zhodneme.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Mám podobný názor jako Jerry19, opravdu není o co stát. Je tedy pravdou, že na posledních ročnících a ani na tomto posledním "Invexu" jsem nebyl, ale co čtu a slyším ohlasy, tak mě to ani nemrzí...

V dnešní době rozmachu internetu, přístupnějším informacím atd. už takové "veletrhy" pro obyč. návštěvníka po odborné stránce moc smyslu nemají
    Dokazuje to ti strategie sloučení několika veletrhů dohromady

Neregistrovaný

Tak já jsem byl na Invexu ve čtvrtek, po asi 6-7 letech, musím konstatovat, že něco tak stupidního jsem tam ještě nikdy neviděl. Zbytečně vyhozený peníze.....

Neregistrovaný

Tak ja s kolegou jezdime na Invex uz 15let, minuly Invex jiz byl hodne na hrane a vylet na nej byl uz tak nejak z nostalgie, letos to byl nas posledni, absolutne o nicem zbytecnych 700km cesty a nekolik hodin v zacpe, pak trapne nic nerikajici stanky, mozna u 3 jsem se zastavil, celkove 1 hodina Invexu a zpet domu. Poradatele jsou dle me uplni tupci a snad zamerne nechavaji invex umirat, jinak si toto nedovedu vysvetlit, Drive nejlepsi vystava v Evrope, dnes je lepsi zajit do lepsiho PC shopu uvidite toho vic.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Nemuzu hodnotit - ten predposledni byl pro me posledni a to ze stejnych duvodu jako pisou i jini uzivatele, je fakt ze u me se k tomu pridalo jeste 5 hodin cesty navic... Kdyz to mam srovnat s tim vyletem na Kokorin...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

mohu jen víceméně interpretovat tátu, který byl na Invexu na pracovní jednání/setkání.
    Hodnocení Invexu?: ubohost.
    Já sám tam již odhadem 7 let nejezdím, Invex je dávno mrtvý. Na začátku výborný, teď si pořadatelé jen mastí kapsu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

nebyl jsem jiz na poslednich par protoze jiz pred par lety to slo dost dolu s kvalitou takze si myslim ztraci smysl jezdit...bohuzel

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Jeli jsme na invex letos se školou, ale něco tak nudnýho jsem ještě nezažil. Loni jsem ještě našel pár zajímavostí u některých stánků ale letos nic.Dovolím si vložit text z jednoho českého webu, který podle mě naprosto vystihuje letošní invex:
    "Předražené párky, sličné hostesky v minisukních, poloprázdné stánky, přiopilí mladiství, propisky zadarmo a mačkanice v maličké GameHall. Vítejte na Invex Digitex 2008, největším herním veletrhu u nás."

Nováček
    Registrace
    May 2006

Invex byl Invex. Ubohost to rozhodně nebyla, protože bych tu "ubohost" hódně urazil. Výlet do jakéhokoliv obchodu s výpočetní technikou by byl více zábavný, naučný.
    150,- Kč vstup
    180,- Kč parkovné
    a 350km cesta (Česká Kamenice-Brno)

Za hodinku jsme to měli s kámošema proběhlý a byli jsme dosti znudění, otrávení.

Kdybych těch 600 Kč za výlet do Brna na Invex dal za výlet do Prahy a toulal se po památkách, rozhodně bych udělal lépe. A kdybych seděl doma na "zadečku", bylo by to ideální.

PaVuK form Ostrava

No, za posledních 9 let jsem vynechal dva Invexy. Poslední 4 roky říkám že tam už nepojedu, že je to o ničem. Loni se mi to zdálo jako trapárna nebýt Sony, Intelu a ještě pár dalších. Myslel jsem si že už to hlouběji klesnout nemůže. A světe (hardware) div se, on klesl. Nebylo tam nic. Absolutně nic. Poloprázdné haly bez života. Jen několik menších firem, z nichž polovina prodávalo něco co se dá koupit levněji v supermarketu. Dorazil mě stánek Nvidie. No stánek. Spíš budka s dvěma počítači a párem 3d brýlí připojených k jednomu z nich, na kterém běžela nějaká krátká nicneříkající ukázka. Toť vše. Prodejní stáneček Scandisk/Hama se ani neobtěžoval pověsit cenovky.
    Když teď porovnám loňský a letošní... je to rozdíl asi jako mezi procházkou po obchodním centru v den otevření a procházkou po sámošce někde na vesnici.

Letos už Invex prostě nebyl. Invex býval veletrh. Tohle to co tam bylo byl trh. Doufám že příští rok už nebude.

p.s. Záchranou dne měla být návštěva hospody u pivovaru (ta v budově napravo, s rozbitým fotbálkem a záchodky ve sklepě (asi málo úrazů)). Pivo stejně špatné jako invex a číšníci dávali jasně najevo že je nadmíru obtěžuje nebo spíš asi uráží když si hosté něco objednají. Takže den na nic. Zbytečných 6 hodin v autobuse a pár vyhozených stovek.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Současná skupina výstav - Invex, Digitex a Interkamera - je nesmysl. Invex - postupně ho opouštějí prakticky všichni významní - před lety zahraniční firmy, v posledních letech i domácí. Zůstávají jen zoufalci .. Digitex - tak tohle se minulo zařazením .. Pokud by to byla samostatně a cíleně propagovaná výstava spojená s nějakými souvisejícími akcemi, měla by určitě úspěch - takhle je to zase o ničem. A Interkamera ? Stejný problém jako u Digitexu. Zařazená do všeobsahujícího veletrhu zapadla.

Podle mého názoru management BVV potřebuje prodat plochu a proto se snaží dělat i nemožné, jen aby ji někdo koupil. A marketing? Ten kdo za něco takového zodpovídá, tak určitě neměl lehkou úlohu, ale i tak zkazil co se dá.

Závěr: Totální propadák. Nikdy víc.

PaVuK from Ostrava

Citace Původně odesláno od Johny1B Zobrazit příspěvek
    ...Dovolím si vložit text z jednoho českého webu, který podle mě naprosto vystihuje letošní invex:
    "Předražené párky, sličné hostesky v minisukních, poloprázdné stánky, přiopilí mladiství, propisky zadarmo a mačkanice v maličké GameHall. Vítejte na Invex Digitex 2008, největším herním veletrhu u nás."
    dovolím si nesouhlasit:

- Hostesky tam byli u čtyř stánků a minisukni měly jen u jednoho i když to spíš vypadalo jako jejich běžný oděv.
    - Letos tam nebyli ani přiopilí mladiství, protože jich tam zas tolik nebylo a nebylo tam ani dost prodejců "občerstvení" u kterých by se mohli opít. Myslím že většina utekla během hodiny do města.
    - Zadarmo tam rozdával propisky snad jen T-mobile. S bublifukem. Nepoužitelné.
    - Ani v C nebylo moc namačkáno, protože tam v podstatě taky nic nebylo. Krom dvou stánků.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nikomu se to nelíbilo a stejně tam 90% z vás pojede příště zas

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Nejhorší vex za celou historii. Jediná pozitivum byl ESET. Ten byl suprově připraven. Zbytek propadák.
    Už bych tam nikdy nešel

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  2. Víkendová diskuze: Odpočinek
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-12-2012, 15:54