Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Měli jste někdy (nebo stále máte) grafickou kartu od 3Dfx?

Hlasujících
240. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano

132 55.00%
  • Ne

108 45.00%
Strana 2 z 9 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 121

Téma: Měli jste někdy grafickou kartu od 3Dfx?

eraser

Hmm, tak na tom si už mohol robiť smaženicu z vajíčok.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele salatnet
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od eraser
    Hmm, tak na tom si už mohol robiť smaženicu z vajíčok.

jo to byly kamínka, no běželo to bez problémů problémů a mám jen dobré vzpomínky :-)

hele dotaz. Co jsou to ty reputační body a o co přesně jde?? mám jich najednou 14 a netuším jak jsem k nim přišel, jak se udělujou a po kolika, prosím vysvětlete mi ten system dík...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od salat
    jo to byly kamínka, no běželo to bez problémů problémů a mám jen dobré vzpomínky :-)

hele dotaz. Co jsou to ty reputační body a o co přesně jde?? mám jich najednou 14 a netuším jak jsem k nim přišel, jak se udělujou a po kolika, prosím vysvětlete mi ten system dík...
    Není to tak složité, stačí se podívat do pravidel.
    Jinak doporučuji přečíst i ostatní pravidla SHW. Imho, k těm bodíkům jsi mohl dostat i komentář, zjistíš to, když přejdeš na svůj uživatelský panel

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

pentium mmx 166mhz, 32mbram, disk 1,6G a voodoo 1 se 4mega paměti§ Když jsem si pustil Croca nebo NFS3 ( dodneška nejlepší závodní hra ) tak jsem civěl na monitor jak dement! Nádherná grafika a myslel jsem si že nic lepšího bejt nemůže !

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

mel jsem doma kdysi v1 4mb pci diamond,pak kratkou dobu diamonda v2 12mb pci, v soucasne dobe mam stb v3 2000 16mb agp + stb velocity 8mb agp,chtel by jsem si poridit 3dfx banshee idealne pci verzi ....

Nováček Avatar uživatele Butcher
    Registrace
    May 2006

Bohužel jsem jí nikdy nevlastnil, ale u kámoše sem na 12MB Voodo2 pařil Halfa, já si o chvíli pozdějc koupil Matroxe G400..jojo, tenkrát to sem měl nejlepší komp na sídlišti, AMD K6II-500, 128RAM!!!, toho matroxe, a 10GBHDD

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

Jeden kousek VoodooII 12MB mam doma v supliku...zbyla po upgradu pocitace, tak jsem si ji nechal .....chtel bych nekdy zkusit zapojit do SLI, ale chybi me 2

eraser

Hmmm, SLI s Voodoo kartami ma vždy lákalo, no dospel som časovo do takého štádia, že TNT II Ultra spravila svoje, no a skorej mi zase vadila cena za dve Voodoo II karty, bol som rád, že som si mohol dovoliť aspoň jednu, hold v tej dobe som ešte nebrigádoval, takže kapsa bola prázdna.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

v dobe prvnich 3Dfx jsem pracoval v pocitacove prodejne, v ukazkovym kompu jsme meli napred prvni a pak i druhou verzi Voodoo, vzdy jsem lidem na tom ukazoval, jak krasne muzou vypadat NFS a tusim ze Turok. a oni si pak ty pocitace kupovali... jinak doma jsem mel V2.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

mel jsem voodoo banshee, I, II, III . Nalsedovala Riva TNT 2 Potom jsem koupil za 12k Geforce 256 tusim s oznaceni anilhation pro a to byl panecku skok kupredu:-) Ach ty casy

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Jo jo, 3DFX jsme měli v prvním PC s procesorem Pentium 166MHz. Jednalo se o Voodoo 3 2000 pro PCI s 16MB pamětí (výměna za S3 Virge 2MB). Tehdy jsem na téhle zajímavé sestavě hrál i NFS 4: High Stakes. Díky té rychlé grafice a pomalému CPU se děla jedna zajímavé věc, hry stíhaly(nestíhaly) naprosto stejně pod rozlišením 400x300 jako pod 1024x768 . Ale spíš nestíhaly, to je pravda. Pak se měnila deska, procesor, paměti, disk a s Celeronem 566MHz se toho už dalo docela dost podnikat. Voodoo pak šlo do světa a nahradila ho tehdy GeForce 2MX 64MB.
    Taky jsem mel Celerona 566, tenkrat to byl vyborne taktovatelny procesor. Mel jsem ho stabilne na 850 Mhz

Nováček Avatar uživatele Madagio
    Registrace
    May 2006

Měl jsem voodoo 3. dobrá karta

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mel jsem PII 300@450 a 128MB ram a napred jednu Voodoo II 8MB a pak casem i druhou Voodoo II taky 8MB s integrovanou SIS 6325 nebo nejak tak. Ale hral jsem NFS High Stakes a pak NFS porsche a nadhera. Mrzi me ze jsem je prodal. Byly to krasne krarty. Pak jsem mel GeForce 2 MX 400 32MB a pak GeForce 2 TI 64MB pak GeForce 3ti 200 64MB dalsi byla GeForec 4ti 4200 64MB AGP8 a pak prisla GeForce 5900XT 128MB + artic chladic a vcera jsem prodal svoji X800 256MB a dnes uz mam ASUS X1950pro! Ach jo tech penez pryc

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja jsem priblizne rok vlastnil Voodoo 1, nemohl jsem si ji vynachvalit, ale jak me buh nema rad tak z nejakeho duvodu odesla zelena barva, takze letela pryc

wex wex je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele wex
    Registrace
    May 2006

ještě stále mám doma Voodoo I

Strana 2 z 9 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jake jste meli v pocitaci zatim grafické karty?
    Od aldafallout v sekci Grafické karty
    Reakcí: 294
    Poslední příspěvek: 06-12-2014, 00:45
  2. Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 26-01-2013, 10:50
  3. Chladili jste někdy svůj počítač vodou?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-07-2011, 22:04
  4. Jaké počítače (kromě PC) nebo konzole jste měli?
    Od Sikil79 v sekci Volná témata
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 15:41
  5. Měli jste někdy vlastní herní konzoli? Pokud ano, jakou?
    Od Karel Polívka v sekci Volná témata
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-09-2007, 11:16