Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 52

Téma: S notebooky kterých výrobců máte dobré zkušenosti?

eraser

Myslím, že to sú celkom presvedčivé argumenty, aby som sa DELLom vyhol.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

ktere argumenty? hlucnejsi DVD mechaniky?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Já užíval stařičký IBM ThinPad 300E (na svoje stáří pracoval výborně, i plasty držely všechny krásně bez "vrznutí"), nyní mám Compaq EVO N610c a zatím také absolutní spokojenost (však vůči IBM jde cítit malinko slabší dílenské zpracování). Hodí se mi hlavně šasi ze slitiny hořčíku... Nyní ho již ale prodávám a přemýšlím o HP Pavilion dv5244 či Compaq Presario v5245, nevím však jakej, zůstanu ale u HP. Kolem dokola věřím nejvíce IBM, DELL a HP, naopak mě nepřesvědčily ACERy

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zajímavě se mi jeví co se kvality týče právě DELL ačkoliv jsem jej nikdy nevlastnil, naopak jsem byl docela zklamán HP nx6110 (dle mnoha lidí jeden z nejlepších), kde se mi kazil displej (po 4. reklamaci sem HP zavrhl) - samozřejmě je možné, že jsem natrefil na jeden špatný kus z tisíce :-(
    Jinak již 4 roky využívám ECS A531 a zatím vše v pohodě (výkon je už trochu out), a to i přesto že jsem ho několikrát podrobil náročné operaci (zvýšení RAM pro VGA [nesdíleno], vyvedení RSMA pro wifi, tižší ventilátor, chladící otvory pro přidanou paměť grafické karty). Baterie i po těch 4 letech stále drží solidních 1:45 hodiny. :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Asus 4ever:P Mam doma uz dva roky M6VA a naprosta spokojenost - zadny plasty ale slitina horciku a hliniku8-)... displej (15,1') fantasticke rozliseni 1400*1050. Jediny problem je chlazeni ale po snizeni napeti pohoda a vykon taky velmi slusny

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

pravda. chlazeni u M6V je fakt strasny. clovek by cekal, ze notas v tyhle tride bude mit vyresenou aspon zakladni konstrukcni vec.

Nováček Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

HP Pavilion 9000...
    Naposledy upraveno uživatelem sirdo: 19-08-2007 v 10:44

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Nejlepší železo, které se mi dostalo do rukou co se týče stability, perfektního zpracování, kvalitních materiálů a výdže byly IBM/Lenovo řady ThinkPad, zejména model T60, a to jsem pracoval s notebooky prakticky všech známých značek.

eraser

Citace Původně odesláno od Jezevec Zobrazit příspěvek
    Nejlepší železo, které se mi dostalo do rukou co se týče stability, perfektního zpracování, kvalitních materiálů a výdže byly IBM/Lenovo řady ThinkPad, zejména model T60, a to jsem pracoval s notebooky prakticky všech známých značek.
    Môžem len potvrdiť, pričom vo všeobecnosti Thinkpad znamená slušnú kvalitu. Tčkové rady sú výborne vo výkone a portabilite. Sám mám T43 a zdvihnem ho jednou rukou.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja osobne som mal moznost pracovat s notebookmi od firiem Acer, Asus, Packard Bell, Fujitsu a MSI. Najhorsie dopadol vyrobca MSI 3x reklamacia nakoniec som dostal naspat peniaze, Acer 5024 mam stale - nie je to uplne najhorsie ale nejake vyhrady su (problemy s linuxom - nie je ovladac na zapinanie a vypinanie WiFi), Packard Bell som bol velmi spokojny. Asus a Fujitsu v mojom pripade patrili medzi spicku. V dohladnej dobe sa chystam kupit aj nieco od Dellu - cital som viac priaznivych recenzii. Ale nemyslim ze sa to da zovseobecnit - kazdy vyrobca ma nieco zaujimave vo svojom portfoliu. Len mi je trochu luto ze sa niekedy setri na nepravych miestach. Napr. Santa Rosa platforma s integrovanou Intelackou VGA. Nech sa na mna nikto nehneva ale lowstream od AMD alebo Nvidie by bol lepsi.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravim. Mam dobre zkusenosti s HP,konkretne Pavilion dv1659us. Kvalitni zpracovani,neprehrival se,nebyl hlucny. Toshiba A200 me hodne potesila. Perfektni design,ale stvalo me tam viko notebook,ktere bylo porad umatlane. Dell-naprosta spicka,mam doma jeste jeden starsi model a sluzebni v praci. Doma mam momentalne VBI. S nim jsem take spokojeny,zatim nemam si na co stezovat. Naopak me zklamal notebook od Asusu,konkretne rady A6. S tim jsem mel akorat same problemy. Neustale prehrivani,hluk...,ale mozna to byl jenom spatny kousek,kdo vi...

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

tak to vypada, ze se mozna rozloucim se svym FSC amilo pro V2040

dal jsem ho an reklamaci, kvuli svetlejsimu flicku (cca 2cm x 0.5cm)zhruba uprostred displaye...
    za 3 tydny byl zpet s novym displayem, bohuzel nefungoval tak jak ma (vetsinou to bylo dobre, zlobilo to jen cerstve po zapnuti)... viz foto v priloze...
    tak sel znova na reklamaci, opet novy display, ted uz se zda byt vse v poradku, ale nastalo prekvapeni, kdyz jsem zkousel clockgen, NB vytuhl a bylo potreba vytahnout baterku... asi 5 minut jsem premyslel jestli to delam dobre, a nechapal co nemuze fungovat na odsunuti dvou pojistek ze baterka porad nesla ven... tak jsem hodne zabral a pomalinku to slo... az byla venku, sok... do mista na baterku vycuhoval sroubek a dost silne tlacil na baterku tak, ze pri jejim vydelavani se z ni trhala nalepka (takova ta silna skoro plastova potvora, zadny papir)
    takze v pondeli jdu znovu reklamovat a skusim chtit zpatky $

jinak ten NB je skvely, porad vydrzi 4 hodiny na baterku, zadny jemny zachazeni odmne nezazil a presto porad vyborne drzi, zadne jine problemy s nim nebyly... je mi lito ho dat pryc, skvele mi vyhovuje ale jestli za neho dostanu 30k zpet tak si splasim za 15k nejaky jety IBM a 15k mi zustane v kapse...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_2664.JPG 
Zobrazení: 184 
Velikost: 219.8 KB 
ID: 1455   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_2695.JPG 
Zobrazení: 186 
Velikost: 205.5 KB 
ID: 1456   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_2697.JPG 
Zobrazení: 148 
Velikost: 173.5 KB 
ID: 1457   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC_2704.JPG 
Zobrazení: 164 
Velikost: 258.8 KB 
ID: 1458  
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 08-09-2007 v 12:36

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Weslo
    Registrace
    May 2006

osobně jsem přítelkyni pořídil HP nx7300 a jsem spokojen

Pravidelný diskutér Avatar uživatele RHBambus
    Registrace
    Oct 2007

Sony a IBM to je jasný...

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mám zkušenost s HP, IBM, Dell, Fujitsu, Asus a Acer. Nejhůř z nich vychází Acer a moc se mně nelíbí model Dell D830

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Máte zkušenosti s Asus Eee apod...
    Od PMaXX v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-02-2009, 21:46
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-08-2008, 00:07
  3. DDR2: Jaké máte zkušenosti s chladiči pamětí ?
    Od OdMajkla v sekci Operační paměti
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-05-2008, 06:33
  4. MB Foxconn- máte zkušenosti?
    Od zeW v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 07:38
  5. máte někdo zkušenosti s notebooky ADVENT?
    Od vojca v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-11-2006, 11:31