reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Smitfraud-C.

SamecP (1751)|12.10.2008 13:50
Čau lidi.Povedlo se mi stáhnout tenhle bordel a nemůžu to dostat pryč.Adware 2008,Spybot-Search&Destroy,Super Anti Spyware nic s tim nehne.Antivir mam Nod32 2.7.Budu vděčnej za každou radu.Formátovat se m vůbec nechce :cry
smitfraud-c,.jpg
SamecP (1751)|12.10.2008 20:41
Nikdo neví o dobrym antispywaru????
Martin_kukis (53)|24.10.2008 22:56
No po Třech hodinách jsem narazil na tohle " SUPERAntiSpyware " což mě zklamalo že spyboot najde ale nezničí :o((( addware to samý. kdyby se přeci jen vrátil tak poreferuji :o))) každopádně doufám že už je pro mě Smitfraud-C minulostí :angry
Challenger_ii (192)|25.10.2008 00:48
fanynek (2048)|25.10.2008 06:52
[QUOTE=SamecP;168932]Čau lidi.Povedlo se mi stáhnout tenhle bordel a nemůžu to dostat pryč.Adware 2008,Spybot-Search&Destroy,Super Anti Spyware nic s tim nehne.Antivir mam Nod32 2.7.Budu vděčnej za každou radu.Formátovat se m vůbec nechce :cry[/QUOTE]
1. Přestaň používat takový kšunty k ochraně počítače a k odstranění podobný havěti. (Tady je důkaz, že -jak pořád říkám- NOD32 není nejlepší, o Spybot-Search&Destroy ani nemluvě. Natož cracklý AV programy :runaway)
2.Pořádně vyčisti komp a promaž registr od neplatných klíčů. (Osvědčená kombinace: CCleaner+Registry Shower 2007)
3. Stáhni si a nainstaluj Kaspersky Antivirus 2009 - česká verze , nebo ještě líp Kaspersky Internet Security 2009 - česká verze. (Aktivace 30-ti denní plné verze.) Před tím samozřejmě vypni NODa a všechny jeho služby, nebo radši odinstaluj, páč Kasper je tam nebude chtít.
Téměř dokonalý nástroj je taky MicroWorld Free AntiVirus Toolkit Utility (MWAV), ke stažení na http://www.mwti.net/products/mwav/mwav.asp po registraci. Jen malá vada na kráse je, že sice ti najde úplně všechno, ale aby to i odstranil, tzn. aby jsi měl aktivní i položku "test a čištění", musíš zadat key. (Najdeš ;)).

Při kombinaci dvou výše uvedených programů je téměř nemožné, aby se do kompu něco dostalo, nebo nešlo odstranit (jestliže uživatel není naprostý pako a ignorant).

Jestli ani tohle někoho z bryndy nevytáhne, doporučuju obrátit se na "profesionály" v tomhle oboru na fórum VIRY CZ.
pavel_p (993)|25.10.2008 11:54
Celkem se mi osvědčil spyware terminator, nevím jaké zkušenosti s ním mají ostatní...
fanynek (2048)|25.10.2008 13:51
Pro případné zájemce... jedny z posledních testů AV: http://www.virusbtn.com/news/2008/09_02 a

recenze Kaspersky Internet Security 2009
Challenger_ii (192)|25.10.2008 16:59
[QUOTE=fanynek;173672]Pro případné zájemce... jedny z posledních testů AV: http://www.virusbtn.com/news/2008/09_02 a

recenze Kaspersky Internet Security 2009 [/QUOTE]

A srovnal jsi taky počet získaných ocenění VB100 například Kaspersky vs. Nod32? Kde se hrabe Kaspersky na Nod32! Jeden dílčí výsledek nic neznamená! To co zde předhazuješ, jsou výsledky jen za 08/2008.
fanynek (2048)|25.10.2008 17:48
[QUOTE=Challenger_ii;173693]A srovnal jsi taky počet získaných ocenění VB100 například Kaspersky vs. Nod32? Kde se hrabe Kaspersky na Nod32! Jeden dílčí výsledek nic neznamená! To co zde předhazuješ, jsou výsledky jen za 08/2008.[/QUOTE]

To jsem tam dal jen pro zajímavost, ne proto, abych ukázal "kterej je lepší". Každej, kdo tomu trochu rozumí ví, že testy a praxe je něco docela odlišnýho. A těma "kšuntama" jsem myslel především rádoby AntiSpywarový programy.

Nehledě na to, že za poslední cca dva měsíce jsem byl svědkem celkem pěti případů, kdy lidi měli NOD32 (někteří i cracklýho) a všichni měli zavirovaný počítač. (Osobně jsem jim ho čistil). ....jo, a jeden měl Avast.
Naopak ti, kterým jsem v minulosti odvirovával PC a jsou to vesměs klikeři bez pudu sebezáchovy, kteří vlezou kamkoli a stáhnou/otevřou cokoli, a na moji radu si pořídili KIS, jsou v pohodě. Stačí to jen dobře nastavit.
Prostě hodnotím pouze na základě vlastní zkušenosti.
Challenger_ii (192)|25.10.2008 19:06
Jistě, nemám nic proti, ale není nic, co by se udrželo trvale na výsluní - viz Nod32. Roky porážel kde koho, ale za jakou cenu? Přišly slevy, pravděpodobně i menší zisky a také platy programátorů a je tady i výsledek nebo spíše důsledek. Dobré vědět, že někdo převzal žezlo! Dík.
SamecP (1751)|31.10.2008 20:13
Tak už jedu konečně na čistym NB.Nakonec jsem se nas..l a formátoval..Teď už OK,ale stejně nevim co s tim antivirem.Noda mam už celkem(samozřejmě s crackem) dlouho a vždycky OK až na tenhle případ.Teď se mi povedlo dát dohromady nějaký prachy tak bych chtěl koupit něco originálního a hlavně funkčního Nemáte někdo zkušenosti s ESET Smart Security???
-HoNY- (557)|19.12.2008 02:20
start -> spustit -> regedit -> ručně smazat v nouzovém režimu

Zkoušel jsi CCleaner?