Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Které počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?

4.11.2006 02:59
Karel PolívkaKteré počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?
4.11.2006 03:07
BlackFrogvůbec nesleduju počítačové servery a časopisy takže ani nevim co bych měl očekávat ale obecně sou to většinou pokračování skvělejch her (např. série NHL, NFS,...)
4.11.2006 03:11
ZeliJa se docela tesim na STALKERa, moch by byt zajimavej, jen me stve ze uz se snim delaj tak dlouho. A protoze jsem blazen do StarGate, tak jsem zvedavej na STARGATE WORLDS, to by moch bejt mazec.
4.11.2006 03:52
Froghry hram len občas, "nezávodne" :D tak ma moc netrhaju nove tituly, ale nove NFS Carbon by stalo za nainštalovanie. NHL 2007 ma totalne sklamala, takže som ju po 20 min. odinštaloval na večne veky. Ine neviem čo noveho v hernom svete a na čo sa naozaj oplati čakať.
4.11.2006 03:58
boboco[quote=Frog]hry hram len občas, "nezávodne" :D tak ma moc netrhaju nove tituly, ale nove NFS Carbon by stalo za nainštalovanie. NHL 2007 ma totalne sklamala, takže som ju po 20 min. odinštaloval na večne veky. Ine neviem čo noveho v hernom svete a na čo sa naozaj oplati čakať.[/quote]

To já se od září těšil na NFS Carbon a už je testuju, spokojenost:thumb. Jinak se v tuhle chvíli nedá říct, že bych nějakou hru toužebně očekával. Radost by mi udělalo, kdyby vyšlo pokračování Mafie:D
4.11.2006 04:08
tgfhPodobně jak boboco: Kdyby šlo o pokračování Mafie tak bych očekával.
Nyní jsem očekával NFS Carbon. Včera jsem ho nainstaloval a hluboce mě hra zklamala! Jak jsem viděl tolik reklam, diskuzí,.. myslel jsem, že to bude super hra! Vůbec se mi nelíbí a už to mám odinstalované...
4.11.2006 04:11
boboco[quote=tgfh]Podobně jak boboco: Kdyby šlo o pokračování Mafie tak bych očekával.
Nyní jsem očekával NFS Carbon. Včera jsem ho nainstaloval a hluboce mě hra zklamala! Jak jsem viděl tolik reklam, diskuzí,.. myslel jsem, že to bude super hra! Vůbec se mi nelíbí a už to mám odinstalované...[/quote]

Já to, co jsem očekával, to mi hra dala, líbí se mi. Každý má samozřejmě na stejnou hru jiné nároky.
4.11.2006 04:40
mech13no ja uz nekolik let marne cekam jestli vyjde neco na infinity engine (BG, IWD...) nebo nejake poradne revival starych her.
btw kdyz jste u te mafie, tak bych pokracovani bral, ale pokracovani dejove, a ne pokracovani 3D engine a ztratu vseho co na na te hre bylo dobry
4.11.2006 04:55
boboco[quote=mech13]no ja uz nekolik let marne cekam jestli vyjde neco na infinity engine (BG, IWD...) nebo nejake poradne revival starych her.
btw kdyz jste u te mafie, tak bych pokracovani bral, ale pokracovani dejove, a ne pokracovani 3D engine a ztratu vseho co na na te hre bylo dobry[/quote]

Samozřejmě, navázat stejně kvalitním příběhem na jedničku. Bylo by to krásné, ale myslím, že se jen tak nedočkáme...:thumbdown. Jóóó, Mafia, to je už taková malá legenda:)
4.11.2006 09:09
joachimwedel[QUOTE=Karel Polívka]Které počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?[/QUOTE]

Jednoznacne MEDIEVAL 2.Jednicka byla skvela a neustale se k ni vracim.Doufam ze me dvojka nezklame....
4.11.2006 09:22
BlackFrog[QUOTE=Frog]hry hram len občas, "nezávodne" :D tak ma moc netrhaju nove tituly, ale nove NFS Carbon by stalo za nainštalovanie. NHL 2007 ma totalne sklamala, takže som ju po 20 min. odinštaloval na večne veky. Ine neviem čo noveho v hernom svete a na čo sa naozaj oplati čakať.[/QUOTE]
me teda nhl07 nezklamalo, je pravda ze to neni moc velky krok vpred oproti 06 ale stejne bych to moh hrat porad:)
4.11.2006 10:23
first.indianJa cekal cekal na NFS Carbon a nezklamal me :) ba naopak ;) Jinak momentalne se nejvic tesim na Command & Conquer 3: Tiberium Wars ;)
EDIT: A jeste se tesim na grafiku v Splinter Cell Double Agent ;)
4.11.2006 10:28
BlackFrogja cekam na Carbon a nemuzu se dockat:)
4.11.2006 10:38
KonnorČekám na Gothic 3 (nemůžu se dočkat co toho Xardase zas popadlo,...) :)
4.11.2006 11:01
boboco[quote=BlackFrog]ja cekam na Carbon a nemuzu se dockat:)[/quote]

tak nečekej a hurá do nejbližšího "levného obchodu" si hru zakoupit:thumb Už mám 11% kariéry, líbí se mi to ostaně jako všechny díly NFS. Jen by mohli vydat nějakej patch. Mám verti 1.2 a dvakrát mi spadla a dvakrát mi vytuhla při vypínání. Navíc ten Motion blur je už moc přehnanej. Mohli by udělat 2-3 mezistupně, ať si každej nastaví sám, jak to chce mít "rozmazaný". Mě se ten efekt líbí, ale už je toho fakt moc. Ono v kombinaci s 25ms LCD je to rozmazaný dost vydatně:cool:. A tak používám jen hardwarovej Motion blur integrovanej v monitoru. Ten alespoň nezatěžuje grafiku:D
5.11.2006 11:47
BlackFrog[QUOTE=boboco]tak nečekej a hurá do nejbližšího "levného obchodu" si hru zakoupit:thumb Už mám 11% kariéry, líbí se mi to ostaně jako všechny díly NFS. Jen by mohli vydat nějakej patch. Mám verti 1.2 a dvakrát mi spadla a dvakrát mi vytuhla při vypínání. Navíc ten Motion blur je už moc přehnanej. Mohli by udělat 2-3 mezistupně, ať si každej nastaví sám, jak to chce mít "rozmazaný". Mě se ten efekt líbí, ale už je toho fakt moc. Ono v kombinaci s 25ms LCD je to rozmazaný dost vydatně:cool:. A tak používám jen hardwarovej Motion blur integrovanej v monitoru. Ten alespoň nezatěžuje grafiku:D[/QUOTE]
no už to mám asi z 65% koupený jestli rozumíš:)
5.11.2006 12:13
boboco[quote=BlackFrog]no už to mám asi z 65% koupený jestli rozumíš:)[/quote]
No, já to nakupoval taky docela dlouho:D
5.11.2006 01:06
BlackFrog[QUOTE=boboco]No, já to nakupoval taky docela dlouho:D[/QUOTE]
já hlavně se svym kompem nemůžu nakupovat když něco hraju, protože to prostě nezvládá:)
5.11.2006 01:17
P@pi[QUOTE=boboco]tak nečekej a hurá do nejbližšího "levného obchodu" si hru zakoupit:thumb Už mám 11% kariéry, líbí se mi to ostaně jako všechny díly NFS. Jen by mohli vydat nějakej patch. Mám verti 1.2 a dvakrát mi spadla a dvakrát mi vytuhla při vypínání. Navíc ten Motion blur je už moc přehnanej. Mohli by udělat 2-3 mezistupně, ať si každej nastaví sám, jak to chce mít "rozmazaný". Mě se ten efekt líbí, ale už je toho fakt moc. Ono v kombinaci s 25ms LCD je to rozmazaný dost vydatně:cool:. A tak používám jen hardwarovej Motion blur integrovanej v monitoru. Ten alespoň nezatěžuje grafiku:D[/QUOTE]

Škoda jen, že se u toho hardwarovýho taky nedaj nastavit 2-3 mezistupně co? Páč CS s motion blurem asi nic moc :mistake...
5.11.2006 01:56
KerryBlackFrog a boboco: Lol. Je hodně her na který se hodně těšim a nějak se mi nechce to tady všechno psát :D
5.11.2006 09:00
SpeedFilipJa vam tak zavidim ja musim na CARBON cekat az do utorka :(
Kdyby sem to "kupoval" tak to se nedockam
6.11.2006 09:50
tequillaNFS Carbon me zase az tak nelaka, ale moc se tesim na Dark Messiah of Might and Magic...
6.11.2006 03:31
ribiSupreme Commander
Asi to bude extrémne hardcore RTS-ka. Obrovské množstvo jednotiek na mapke, obrovskí a supersilní mechovia za každú z troch strán... Som z toho nameko.

Silverfall
Ďalšia hra typu Dungeon Siege. Je mi úplne jedno, či to bude len jeho "kópia" - veď ktorá hra nekopírovala obsah z nejakej inej? Hlavne aby to nezačalo časom nudiť ako DS séria alebo nebodaj ešte ako Neverwinter Nights...

Two World
Dungeon Siege z pohľadu Oblivionu s omnoho lepším bojovým systémom - žiadne prispôsobovanie levelov nepriateľov k tomu vášmu - buď ste dosť sliný alebo vás zachráni len šťastie či útek, nekonečné vylepšovanie vlastností postavičky, viac druhov dobravných zvieratiek.
7.11.2006 09:09
Fox_22zatím se těším na pokračováví operace flashpoint, mafie a richard burns rally(stejně žádné nebude)
7.11.2006 09:59
ButcherUT2007 To je jasný!!, ale připadá mi, že čekam již nějak dlouho :D , tak snad už někdy taky bude.....
8.11.2006 02:36
RenusNečekám na nic,mám svoje Battlefieldy a ty mi vydrží....
8.11.2006 03:59
BlackFroguž instaluju očekávaný NFS Carbon:) snad mě nezklame:)
9.11.2006 09:18
SmeliLineage 3. Proč? Že by UT 2007:inlove
15.11.2006 12:17
Obumbratano tak ja cakam na dostojne pokracovanie Fallout 2 to by bolo uzasne taktiez pokracovanie flashpointu by som bral a stalker tiez vyzera zaujmavo dufam ze to nebude zase dalsia arkada na styl battlefield2 + rpg prvky.
a este forever transport tycoon deluxE :))
15.11.2006 12:19
BlackFrogted sem na netu koukal na připravovanou hru Hellgate: London. vypadá to zajímavě:)
15.11.2006 12:20
boboco[quote=Obumbrata]no tak ja cakam na dostojne pokracovanie Fallout 2 to by bolo uzasne taktiez pokracovanie flashpointu by som bral a stalker tiez vyzera zaujmavo dufam ze to nebude zase dalsia arkada na styl battlefield2 + rpg prvky.
a este forever transport tycoon deluxE :))[/quote]

Fallout 1 i 2 jsem dohrál vícekrát. Musím, přiznat, že při výčtu oblíbených her mi úplně vypadl z paměti, přitom mě provázel hezkých pár měsíců života...:o V důstojné pokračovní téhle "pecky" už nedoufám, stejně jako nevěřím v pokračování Mafie. Je to obrovská škoda, jsou to klenoty nezi počítačovými hrami.
15.11.2006 12:49
Obumbrata[QUOTE=boboco]Fallout 1 i 2 jsem dohrál vícekrát. Musím, přiznat, že při výčtu oblíbených her mi úplně vypadl z paměti, přitom mě provázel hezkých pár měsíců života...:o V důstojné pokračovní téhle "pecky" už nedoufám, stejně jako nevěřím v pokračování Mafie. Je to obrovská škoda, jsou to klenoty nezi počítačovými hrami.[/QUOTE]

tak to jo fallout :) stara legenda a readsej nech ani nerobia pokracovanie nez by to mali zvrzat nechcem sa sklamat tak ako pri deus ex 2
15.11.2006 01:02
boboco[quote=Obumbrata]tak to jo fallout :) stara legenda a readsej nech ani nerobia pokracovanie nez by to mali zvrzat nechcem sa sklamat tak ako pri deus ex 2[/quote]

To už se jim povedlo přeci s Fallout: Tactics... Já nyní nejvíce očekávám nějaké pořádně propracované Rally, Collin MCRae Rally 2005 už mě docela omrzelo...:(
16.11.2006 10:05
Killermannvs[quote=Butcher]UT2007 To je jasný!!, ale připadá mi, že čekam již nějak dlouho :D , tak snad už někdy taky bude.....[/quote]

Tak na tuto jedinou hru se take tesim, nastesti mi cekani zkrati WoW:BC :) na ktere se taky tesim jak malej. Jinak na nic jineho se netesim, protoze singl je naprosta nuda a multi uz mam zabranej WoWem...
16.11.2006 10:09
Killermannvs[quote=boboco]Fallout 1 i 2 jsem dohrál vícekrát. Musím, přiznat, že při výčtu oblíbených her mi úplně vypadl z paměti, přitom mě provázel hezkých pár měsíců života...:o V důstojné pokračovní téhle "pecky" už nedoufám, stejně jako nevěřím v pokračování Mafie. Je to obrovská škoda, jsou to klenoty nezi počítačovými hrami.[/quote]

O pokracovani Mafie jsem nidky nic nezaslechl, ale o pokracovani Fallouta 3 ano. Takze se treba nekdy jednou dockas. Jen to asi zatim drzi pod poklickou a vyviji o 106 :).
16.11.2006 10:12
boboco[quote=Killermannvs]O pokracovani Mafie jsem nidky nic nezaslechl, ale o pokracovani Fallouta 3 ano. Takze se treba nekdy jednou dockas. Jen to asi zatim drzi pod poklickou a vyviji o 106 :).[/quote]

To bych byl Happy, kdyby to byla stejně promakaná hra jako Fallout 1 a 2. Já nemám moc času tyhle věci sledovat, takže díky za info:thumb.
16.11.2006 10:37
tgfhFlatOut 1 a 2 jsou pro mě jedny z těch nejlepších her co jsem kdy hrál, a už se těším na FlatOut 3!

Vývojářům FlatOuta klobouk dolů!
16.11.2006 10:47
boboco[quote=tgfh]FlatOut 1 a 2 jsou pro mě jedny z těch nejlepších her co jsem kdy hrál, a jestli už je FlatOut 3 ve vývoji tak se už na něho nemůžu dočkat!

Vývojářům FlatOuta klobouk dolů![/quote]

Nééééé, téď jsem teda zažil výbuch smíchu, Fallout a FlatOut jsou dvě naprosto odlišné hry:D :D :D . No co, stane se, ale opravdu jsem se teď zasmál:). FlatOut, když už ho zmiňuješ má všechny předpoklady pro to, aby si mě získal, ale nestalo se tak, nevím proč...:notsure
16.11.2006 10:51
tgfhHUPS :D :D :D
Takové detaily neřeš :D :D :D
16.11.2006 11:50
tequilla[QUOTE=boboco]Nééééé, téď jsem teda zažil výbuch smíchu, Fallout a FlatOut jsou dvě naprosto odlišné hry:D :D :D . No co, stane se, ale opravdu jsem se teď zasmál:). FlatOut, když už ho zmiňuješ má všechny předpoklady pro to, aby si mě získal, ale nestalo se tak, nevím proč...:notsure[/QUOTE]

A nebylo to nahodou "ochranou" starforce u druhyho dilu? :confused: Tim si u me znatelne pohorsil...(nehlede na to, ze u takovych budget titulu za nejaky dve kila nechapu takove *pip*).
Jinak Fallout vs. FlatOut rulezzz :thumb
16.11.2006 11:58
SmartMoleJá se opravdu těším na pokračování Fable, tedy na Fable dvě! :-) Ta hra má perfektní hratelnost, je svižná a dost živá....prostě pravá oddechovka! Jen by mohla být výrazně delší...
16.11.2006 12:26
boboco[QUOTE=tequilla]A nebylo to nahodou "ochranou" starforce u druhyho dilu? :confused: Tim si u me znatelne pohorsil...(nehlede na to, ze u takovych budget titulu za nejaky dve kila nechapu takove *pip*).
Jinak Fallout vs. FlatOut rulezzz :thumb[/QUOTE]

Věř nebo ne, ale obě tyto hry mám originální (respektive můj táta), takže tohle mě mimořádně netrápilo:p Jinak Starforce je fůůůůůůůůůůj:D :turtle
16.11.2006 01:00
tequilla[QUOTE=boboco]Věř nebo ne, ale obě tyto hry mám originální (respektive můj táta), takže tohle mě mimořádně netrápilo:p Jinak Starforce je fůůůůůůůůůůj:D :turtle[/QUOTE]

Ja si ten druhy dil prave kvuli starforce nekoupil...jinak bych ho mel uz davno doma :D .
18.11.2006 07:07
bobocoTak s ke mně dostala informace, že Fallout 3 vyvíjí Bethesda Softworks a ty nejoptimističtější komentáře zahraničních serverů mluví o tom, že bychom se mohli dočkat již ke konci příštího roku:thumb
SKVĚLÝ! Hlavně aby to dopadlo, držím Bethesdě všechny své palce!!! Takže toto je hra, kterou teď toužebně očekávám:D
18.11.2006 07:27
P@pi[QUOTE=boboco]Tak s ke mně dostala informace, že Fallout 3 vyvíjí Bethesda Softworks a ty nejoptimističtější komentáře zahraničních serverů mluví o tom, že bychom se mohli dočkat již ke konci příštího roku:thumb
SKVĚLÝ! Hlavně aby to dopadlo, držím Bethesdě všechny své palce!!! Takže toto je hra, kterou teď toužebně očekávám:D[/QUOTE]

Tohodle se bojim. Fallout byla bomba, morrowind, daggerfall, arena byly bomba, ale Oblivion byl pro mně obrovský zklamání a fallout na enginu Obliviona?? Jen aby to nedopadlo jak Oblivion => skvělá grafika, ale hratelnost a náročnost je oproti minulým dílům zase víc osekaná a fallout byl téměř jenom o hratelnosti a příběhu, sice grafika byla super, ale hrála až druhou roli. Jen aby se to neobrátilo... :hmm.

Snad to dopadne dobře, držim všechny 4 palce palce :thumb :thumb :thumb :thumb...
18.11.2006 07:35
boboco[quote=P@pi]Tohodle se bojim. Fallout byla bomba, morrowind, daggerfall, arena byly bomba, ale Oblivion byl pro mně obrovský zklamání a fallout na enginu Obliviona?? Jen aby to nedopadlo jak Oblivion => skvělá grafika, ale hratelnost a náročnost je oproti minulým dílům zase víc osekaná a fallout byl téměř jenom o hratelnosti a příběhu, sice grafika byla super, ale hrála až druhou roli. Jen aby se to neobrátilo... :hmm.

Snad to dopadne dobře, držim všechny 4 palce palce :thumb :thumb :thumb :thumb...[/quote]

Když jsem si se svou angličtinou snažil přečíst rozhovor s jedním z vývojářů, tak by měly zachovat hratelnost a půvab předchozích dílů, ale uvidíme, snad to nepo.... ehm, teda nezkazí...;) Fallout Tactics jsem mazal po 15minutách hraní, FUJ!
12.12.2006 01:07
Pavel KovačJedinou hrou na kterou se fakt tesim je S.T.A.L.K.E.R., v posledni dobe na hry vubec nezbyva cas a kdyz uz zbyde, tak mi obvykle staci demo (aspon je to rychle z krku :) ). Kazdopadne S.T.A.L.K.E.R. by mohl byt po HL2 zase hrou, kterou bych si asi zahral. Verim ze to chlapici z Ruska zvladnou a bude to dobre.
12.12.2006 09:26
tequilla[QUOTE=Pavel Kovač]Jedinou hrou na kterou se fakt tesim je S.T.A.L.K.E.R., v posledni dobe na hry vubec nezbyva cas a kdyz uz zbyde, tak mi obvykle staci demo (aspon je to rychle z krku :) ). Kazdopadne S.T.A.L.K.E.R. by mohl byt po HL2 zase hrou, kterou bych si asi zahral. Verim ze to chlapici z Ruska zvladnou a bude to dobre.[/QUOTE]

Tak to se na ten S.T.A.L.K.E.R. tesite pocitam alespon dva roky...stejne jako ja, ale po nekoncicich problemech s jejim vydanim jsem skeptickej, zda vubec nekdy na trh prijde a pokud ano, zda uz nebude par mesicu po funusu...:notsure
12.12.2006 08:52
boboco[quote=tequilla]Tak to se na ten S.T.A.L.K.E.R. tesite pocitam alespon dva roky...stejne jako ja, ale po nekoncicich problemech s jejim vydanim jsem skeptickej, zda vubec nekdy na trh prijde a pokud ano, zda uz nebude par mesicu po funusu...:notsure[/quote]

No taky jsem se na tuhle hru opravdu moc těšil, vše vypadalo neskutečně slibně a opravdu adept na gamesu roku. Ale tak trochu je bojím (stejně jako tequilla), že až vyjde, bude dávno mimo mísu:cry -pokud vůbec vyjde....:turtle
24.12.2006 12:41
DHridejo tak taková mafie by mě hodně potěšila!
30.12.2006 11:40
dzandraDIABLO III, pokud teda výjde, a proč? Protože dvojku pařím už od doby co vyšlo a pařil jsem i jedničku :-))
15.1.2007 07:46
bobocoTak já musím říct, že mé modlitby byly vyslyšeny a přesto, že se něco šeptalo už delší dobu, nyní je to již téměř jisté, letos v červenci nás nemine po tříleté přestávce pokračování Colin McRae Rally:D :D :D
A myslím, že se máme na co těšit, nebude to pouze fádní Rally (slovo rally bylo také proto z názvu úplně vypuštěno), bude to zkrátka akce a jak na PC, tak na PS3 nebo XBOXu. Může být zajímavé jak se různé platformy poperou se zbrusu novou grafikou:

Zdroje:
http://community.codemasters.com/forum/forumdisplay.php?f=537
http://www.ps3focus.nl/sitee/nieuws/bekijk.php?id=3974&cat=catps3
http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/colinmcraedirt.html

A ještě třešnička na závěr:
YouTube - Broadcast Yourself.

Tak na tuhle hru se těším v součastnosti nejvíc!!! ...a proč? -Protože Colin McRae Rally 2005 už mi nestačí:p :D
3.2.2007 03:36
tonda pařmenJá se nejvíc těšim na GTA4, to bude fakt řežba, ale předtim musim pořídit novýho kompa, na techle dvou vykopavkach se rube i GTA SA. Až si to nekdo stahne (hra vyjde do vánoc), tak mi dejte vedet :))
28.2.2007 08:50
KubikkUrčitě očekávám nejvíce hru Assassin's Creed. Je to pro mě hra roku:) Rozepisovat jak skvělá je to hra zde nebudu, ale koho zajímají hry ve stylu Prince of Persia měl by si prohlédnout tento odkaz: http://www.gamepark.cz/assassins_creed_3143.htm
1.3.2007 06:42
pas!k[QUOTE=dzandra]DIABLO III, pokud teda výjde, a proč? Protože dvojku pařím už od doby co vyšlo a pařil jsem i jedničku :-))[/QUOTE]

Zatim tomu bohuzel nic nenasvedcuje :(
24.5.2007 02:43
bobocoAno, dnes je ten slavný den, kdy byla uvolněna vícejak osmiset megabytová demoverze očekávané pecky letošního roku s názvem Collin McRae: Dirt.

Stahujte například ze serveru Hrej.cz : http://pc.hrej.cz/hry/simulator/zavodni/colin-mcrae-dirt/download/hratelna-dema/DiRT_Demo.exe/

//edit: radši nic:turtle
24.5.2007 04:32
Jackal1Já čekám a to dosti netrpělivě na novou Laru Croft. Tomb Raider Anniversary, to bude pecka. Legend mě ohromil a moc se těším na pokračování. :o
5.6.2007 08:47
bobocoBylo uvolněno video z připravovaného Fallouta 3. Možno stáhnout například ze serveru Hrej.cz

Musím říct, že se jedné o typicky Falloutovské video a fandové jistě zatlačí slzu při vzpomínce na intro z prvního dílu Fallouta, kterému se tento teaser dosti blíží:). Na samotnou hru se pak můžeme těšit do konce letošního roku.
5.6.2007 10:25
P@piAjajajajaj Boboco, já taky potřebuju chodit spát. Tímdle mě neděs. Jakmile to vyjde a dostane se mi to do rukou tak vyvěsim telefony, vypnu internet, vyhodim jističe od zvonku, nakoupim zásoby jídla a pití, vypnu mobil, zalezu do postele, zatáhnu žaluzie, nahodim repro na maximum a nikdo mě minimálně měsíc neuvidí (ani KP :D).

Zatím to vypadá slušně (prostředí) tzn. že není prázné jak jsem se u Bethesdy bál. Možná jsem je podcenil. Ještě aby tam bylo dost potvor a nastane to co je v prvním odstavci :cool:.
21.8.2007 07:56
bobocouaaaaaaaaaaaa :runaway:runaway:runaway

Modlitby byly vyslyšeny: http://www.2kgames.com/mafia2/

óóó bože, dej ať druhý díl Mafie bude stejně úspěšný a stane se stejně velkým a váženým pojmem jako díl první.
21.8.2007 08:08
Zeli[QUOTE=boboco;45224]uaaaaaaaaaaaa :runaway:runaway:runaway

Modlitby byly vyslyšeny: http://www.2kgames.com/mafia2/

óóó bože, dej ať druhý díl Mafie bude stejně úspěšný a stane se stejně velkým a váženým pojmem jako díl první. [/QUOTE]

...uz ted me svrbi ruka, uz aby to vyslo!!! Jednicka byla fakt promakana a doufam ze ani dvojka nesklame.
21.8.2007 10:49
Siebenjooo fallout 3 konečně! konečně si zas něco pořádně zapařím,jupííí jooo to budou dneska sny:)
a mafia 2...konečně bych měl dohrát tu 1ku...:(
21.8.2007 11:30
P@piTo se recenze zase opozdí, naše společné modlitby s Bobocem byly vyslyšeny.

Ahhh MAFIA 2 a Fallout 3, no ještě by mohl přijít M&M X a konverze FF XIII na PC a už by mě nikdo nikdy neviděl. Utekl bych i s testovací sestavou za hranice na opuštenej ostrov a tam by jsme s Bobocem [SIZE="6"]pařili a pařili a [/SIZE][SIZE="5"]pařili a pařili a pařili a [/SIZE][SIZE="4"]pařili a [/SIZE][SIZE="3"]pařili a pařili a[/SIZE] [SIZE="2"]pařili a pařili a pařili a[/SIZE] [SIZE="1"]pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili [/SIZE]

Chjo... ale M&M X se asi nikdy nedočkám :cry
21.8.2007 11:45
boboco[QUOTE=P@pi;45237]Utekl bych i s testovací sestavou za hranice na opuštenej ostrov a tam by jsme s Bobocem [SIZE="6"]pařili a pařili a [/SIZE][SIZE="5"]pařili a pařili a pařili a [/SIZE][SIZE="4"]pařili a [/SIZE][SIZE="3"]pařili a pařili a[/SIZE] [SIZE="2"]pařili a pařili a pařili a[/SIZE] [SIZE="1"]pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili [/SIZE]
[/QUOTE]
ehm... tohle si snad ani nedovolím okomentovat, už takhle mi dnes KP sliboval, že se na mě přijede podívat se sekerou...

A protože jdeme příkladem, už žádné OT, i tohle asi raději smažu... tedy pokud na tom ostrově bude net a dostanem se na fórum...

edit: abych patřičné osoby uklidnil - Mafia II stejně nevyjde dříve než za rok a i to je dosti optimistický odhad... Každou chvíli by se ale na netu mělo objevit video, uvidíme:) - třeba tam na konci bude "coming soon...":D
22.8.2007 08:13
P@piTak jsem si chtěl stáhnout Bioshock, leze mi to 80KBps, tak si říkám stáhnu to z gamershell, najedu tam a co nevidim. Asi nejsem sám, kdo si to chce zahrát :D. To chci vidět po vydání dema Crysis :D.

23.8.2007 11:11
JezevecZ nových her čekám zeména na Assassins Creed ( http://assassinscreed.uk.ubi.com/interstitial.htm ) a Enemy Territory Quake Wars ( http://www.enemyterritory.com/ )
23.8.2007 11:58
P@piTak já jsem jen tak velmi letmo prolít Bioshock demo a teda, že by mě to uchvátilo to ani náhodou.

Hororová atmosféra - v tom bude asi problém, nemám takové hry rád (F.E.A.R. apod.)
Grafika - čekal jsem tedy podstatně více. IMHO to je takový lepší PREY se skvělými shadery/efekty vody, ale žádnej skok to teda není. Spousta textur mi přijde taková nijaká (bez podrobností), tma mi přijde dost nereálná, na jednej straně místnosti svítí neon, div že nevypálí díru do monitoru a druhá strana místnosti je temná, že by se ta tma dala krájet.... Dle ohlasů ostatní ani není vidtelný rozdíl mezi DX9 a DX10 (rozuměj, možná na screenech někde bude o nějakou čárku navíc, ale při hraní žádný rozdíl není). Lost Planet nepřekonán :/.
Co se mi jediné líbí jsou HW nároky, které jsou poměrně nízké a prý to někdo hraje i int. gra. X3000 :) s docela rozumnými detaily (zkuste to u LP či si pustit DX10 CoJ ;)).
30.8.2007 11:21
respexJá se těším na Tabula Rasa, ta hra vypadá parádně. Ale už několik let očekávám pokračování Baldurs Gate, to je jedna z nej RPG serií všech dob :-). Bohuže, myslím, že se nedočkám.
1.9.2007 05:45
dirtja čakám na Crysis a na Mafiu 2
1.9.2007 09:40
bobocoBrzy se objeví pokračování výborně zpracovaného závodního simulátoru Juiced . První díl mě vcelku chytnul, ale s grafikou se tvůrci tehdy moc nevytáhli, uvidíme jak zapracovali na pokračování. Ukázky ze hry ve slušné kvalitě k nahlédnutí zde: http://www.gametrailers.com/player/24446.html
1.9.2007 09:46
BlackFrogjá se nejvíc těším na datadisk Supreme Commander: Forged Alliance :) jak slibují trailery přes sto nových jednotek, nová hratelná strana, prostě krása :D
4.9.2007 02:58
lipavktěším se hlavně na spore to bude pecka a jestli bude někdy diablo 3,tak kupuju novou myš na pár let ukrutnýho klikání.
6.9.2007 06:04
Nilki[QUOTE=respex;46414].... Ale už několik let očekávám pokračování Baldurs Gate, to je jedna z nej RPG serií všech dob :-). Bohuže, myslím, že se nedočkám.[/QUOTE]

Jen souhlas, ale sance na dalsi a navic tak povedeny dil je miziva protoze Black Isle se rozpadli a licenci nikdo nekoupil pokud vim :(
8.9.2007 03:21
VezirNejvíce teď čekám na oprášení starého dobrého Alone in the Dark, třebaže mi moc nesedí záměr vydávat jej po kratičkých epizodách, trochu se obávám že by to mohlo dopadnout jako se slavným SINem. Nicméně podle toho co se dá soudit dle vydaných screenů a trailerů se bude jednat o děsuplný zážitek.
Docela zajímavě vypadají i Resident Evil 5 a Silent Hill 5, ale ty s největší pravděpodobností nevýjdou na PC, a jelikož nejsem konzolista tak mě bohužel minou, škoda.
8.9.2007 06:15
crasher.kmSamozdřejmě NFS:PRO street a MOHA:airborne:)
NFS prostě RLZZZ a MOHA ,protože FPS už tu dlouho žádná dobrá nebyla :)
8.9.2007 06:23
Pavel BočekJá se těším na všechno, ale bohužel na to nemám ani čas ani HW...ale co si určitě zahraju až konečně upgraduju grafárnu bude S.T.A.L.K.E.R., Mafia 2 a Crysis...a samozřejmě
[SIZE=+5]F A L L O U T 3[/SIZE]
28.10.2007 08:30
okounekJá se ted těším na úplně novou edici NFS PRO STREET jak jsem koukal na videa a screenshoty myslím že vývojáři se ted posunuli trochu dopředu,škoda že vyjde demo až 23.11.2007 ,konečně už vytvořili model poškození auta to vždy na NFS chybělo ,myslím že ta hra nezklame :-), akorát nevím jestli to rozjedu:-).
28.10.2007 11:41
IntriJednoznačně Starcraft 2. Ten příběh, multiplayer... Ale hlavně ten příběh. Dobrá hra je vždycky lepší než dobrá kniha, člověk si musí pokračování příběhu zasloužit, tak z toho pak má o to větší radost. A když je mu odměnou parádní příběh... Mozkový orgasmus.:-)
4.11.2007 02:02
Razi3Ljá se těšim na Mafii 2,jestli bude mít stejně kvalitní příběh a grafiku jako z traileru,tak se fakt těšim a na Crysis samozřejmě,demo mě dost baví,akorát mi padá a nevim proč
9.11.2007 02:41
danny1691Call of Duty 4 a Soldier of Fortune 3 Těším se jako malej kluk
9.11.2007 03:15
pas!kCOD4 je venku .. ja porad cekam na starcraft 2 :)
6.12.2007 03:25
Maximus12já čekal na Crysis a pak na Gears of War a docela gud obě :)
11.12.2007 01:31
oleg.yapparov[QUOTE=Karel Polívka;13823]Které počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?[/QUOTE]

Mam rad zavodni hry, NFS MW me moc potesila, hral jsem ji nekolikrat. NFS Carbon, naopak, sklamal, protoze nic noveho jsem tam nenasel, Unrerground 2 s lepsi grafikou. Skusil jsem taki TD Unlimited, ale hra neni vubec zajimava. NFS Pro Street uz je v prodeji, ale obavam se ze nebude to co ocekavam, takze nemuzu rozhodnout jestli chci na to utratit 1400 Kc.
11.12.2007 02:10
Apophis66Parim Warcraft III a cekam na Starcraft 2, Jagged Alliens 3 a Mafii 2
23.12.2007 11:09
)aguarTesim se uz na Half Life 2: Episode 3
myslim ze nejsem sam

a abych nezapomnel tak taky samozrejme na Starcrafta 2,ale ne ze bych si ho sel hned koupit. Hlavne na grafiku a hratelnost jak na tom bude.
1.2.2008 01:29
goblyJa se tesim na Fallouta 3ku a hlavne nejakou novou pecku od Blizzardu.
15.3.2008 04:43
mistelja se nejvic tesim na hry od total war (krome empire co ma ted vyjit, nejak me to obdobi nezere)
20.3.2008 04:43
Zeus(CZ)No, já ho sice nerozchodím, dokud nekoupím nové PC, ale než vyjde, mám spoustu času - GTA IV - nemůžu se dočkat :-)
21.3.2008 01:38
SamecPJá se těšim na Far Cry 2 a Flat Out 3...Už,aby to tu bylo..
25.3.2008 04:00
IntriNedávno nám vypustili video, v němž představují Zergy ve Starcraftu 2. Takže koho zajímá, nechť stahuje.:-) Trochu OT: Kdo ho viděl, zdá se mi to, nebo Kerrigan je v tom videu fakt namluvená Jeri Ryan ( Sedmou z Devíti ze Star Treku: Voyageru )?
25.3.2008 07:18
kane.shwMomentálně je pro mě nejvíce očekávanou hrou STARCRAFT 2, jen doufám, že se ho dočkám a že budu mít čas ho v klidu dohrát :cry
Btw. je to taky jeden z důvodů, proč zatím nepotřebuju nový herní komp, prostě není čas na hraní :cry
25.3.2008 07:56
husky14To ja se nejvic tesim na novy FlatOut Ultimate Carnage, tahle serie me proste bere :thumb [SIZE="1"]to i ten Starforce zkousnu....[/SIZE]
25.3.2008 08:14
Janyk1No, už aby tu byl Red Alert trojka:cry, na Mafii 2 se taky docela těším a taky na ARMA 2. Docela zajímavá hra může být i Frontlines: fuel of war, ta bude docela brzo venku, tak uvidime. No, je jich hodně, rozhodně je ani všechny hrát nebudu, neni čas:(
26.3.2008 06:34
ICE_DNejvic se tesim na Dukem Nukem Forever, ale bojim se, ze se asi nedockam :D
27.3.2008 07:01
ICEBOSSja bych chtel taky mechwarriora 5 :-D
31.3.2008 01:29
Drakentak DUKA:Ferover nečeká už nikdo

ale spore snad vyjde
na NHL a FIFU nečekám už pár let jsou to vykopávky

ale na co se těším je jakékoliv dobré RPG typu Gothic,titan quest atd.

a proč, protože kde je RPG tak tam je život
31.3.2008 01:51
Bear89No co se mě týče, tak pro mě je určitě největším lákadlem MMORPG Stargate Worlds, kde by se mohl zas požitek z hraní MMO posunout o něco dál kvalitním zpracováním, bude to ještě cca asi 9ti měsíční čekání, ale věřím že bude stát za to!
10.4.2008 12:10
hippoussNejocekavanejsi? No hlavne naky poradny RPG, posledni dobou jich je jak safranu a hraju skoro jen RPGcka...
10.4.2008 12:36
filipekocakavana - neocakavana... nejako velmi cas na hry nemam, ale rad si zaspominam na serie Wing Commander, WC2 a WC prophercy... Neviem ci niekedy, ale uplne by mi stacilo, keby len tie prve dva diely niekedy prerobili do sucasnej grafiky. Existuje vobec este nieco podobne ako boli Wing Commandery?
10.4.2008 12:58
DwarlinKedysi som sa tesil na nove strategie, ale uz dobre dva tri roky zboznujem a hravam vyhradne RPG ci MMORPG ako je napriklad Zaklinac, World Of Warcraft, Crysis...

Medzi moje najocakavanejsie hry patri Wrath of the Lich King, Stargate Worlds ale urcite aj rozne ine nezname hry ktore mozu znamenat dalsi prevrat vo svete hier...
10.4.2008 02:12
JonnyCJa asi nejvic ocekavam Fallout 3, ale otazka jak nakonec dopadne, predchozi dily nasadily latku hodne vysoko
11.4.2008 06:00
MIZSTARCRAFT II

pak dlouho nic

a pak čekám, až budu mít postavené nové Phenomenální PC a budu si moci zkusit třeba nové Tiberium Wars a The Settlers VI.
3.5.2008 02:17
mstejskaGta 4
3.5.2008 09:29
Trippaxkompletné Gran Turismo 5
pre grafiku a pre sľubovaný crash mod :)
3.5.2008 09:45
hl.hlGrand Turismo 5, FlatOut Ultimate Carnage, Mafia 2, nove GTA.
1.6.2008 03:00
chesterfieldMafia 2 .........a nejaka RTS na sposob Company of Heroes by ma velmi potesila
1.6.2008 03:04
OdMajklaRace Driver Grid. Paráda a vřele doporučuji.
15.6.2008 02:18
Richmondtakze GRID uz vysel - bozi, ale na GT5 to realisticnosti asi nema, Gears of War 2 by moglo zaplnit me jednoduche a nenarocne nervy...
29.6.2008 01:54
B3legostFallout 3, Call of Duty 5, Assassin's Creed 2, Far Cry 2, S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, Diablo 3
a to je asi vše :-)
29.6.2008 06:36
JiziiiTY jo Mafii 2 bo aspon cantrell city mod už sem nadrženej až si ji zahraju (pokud ji na tom svým šrotu rozjedu)
Já se asi nedočkám
29.6.2008 09:34
MagnattJako fallout fanda pochopitelně Fallout 3 ( a jsem zvědavý i na modifikace F2). Diablo 3, u předchozích dílů jsem zažil spoustu zábavy, i když je to jen "mlátička". SGW, u ní přemýšlím, že bych zkusil poprvé oficiální placený server. Pochopitelně jsme také zvědavý na Stacraft, či chystané pokračování AvP, no a jsme zvědaý jestli se něco opět pohne na plu FOOL.
29.6.2008 09:41
b337dneska jsem videl na tiscali videjko z Diabla3 a uz jsme si rovnou dal par zlatek stranou, dale samozrejme Fallout3 a SC2
29.6.2008 09:44
imperator21StarCraft II... proč? protože prostě proto, je to starcraft, to už vypovídá samo o sobe :D Je to klasika a neměla by doma chybět u žádného dobrého hráče :)

jinak moje názory (stejně to nikoho nezajímá): mafia II: ne, nesnáším mafii. CoD5: ne, další blbina z druhé světové s pohlupavym enginem. Diablo III: to mě nikdy nechytlo. Far Cry II: jó, dělá to crytek tak to abych začal šetřit tak na pc za 150 litrů...

možno ješte Stargate World, na to se těším (jako každý správný fanda) a Lineage 3... no nechám se překvapit jestli to nebude hovadina
29.6.2008 10:10
Pavel Boček[QUOTE=imperator21;137022]...[/QUOTE]

[SIZE="1"]Samozřejmě, jsou to tvoje názory, ale připadnou mi tak trochu...hm, jako když jsem přijdou NVIDIA maniaci a začnou vyvolávat flame (nic proti tobě).

Mafia je přece klasika I. druhu, kterou si myslím zná a hraje stejně nebo možná i více lidí, než StarCraft ;) Takže jsou spíše vyjímky ti, kdo ji nechtějí.
CoD5: erh, viděl jsi vůbec CoD4 ? Krásná soudobá akce, pěkně z pobřeží Rudého moře...to video jak vezli prezidenta :inlove musím si to sakra pořídit :D
Ad Crytek...sice jsou hry náročné, ale na větší detaily; na minimu by ses divil, na čem to jede...a pořád to vypadá dobře.

jinak divím se, kolik je tu fandů Fallouta :) a pardon za OT...[/SIZE]
30.6.2008 12:26
Sikil79 Fallout 3
http://fallout.bethsoft.com/eng/art/fallout3-screenshots1.html

Diablo 3
http://www.blizzard.com/diablo3/

Starcraft 2
http://www.starcraft2.com/

Všechny jsou pokračováním starých dobrých klasik, takže proto. Musím říct, že Blizzard Entertainment má opravdu povedené stránky. No aspoň mě se líbí.:thumb
9.7.2008 09:53
Razi3L[QUOTE=imperator21;137022]Far Cry II: jó, dělá to crytek tak to abych začal šetřit tak na pc za 150 litrů...
[/QUOTE]

To je omyl, Far Cry 2 nedělá Crytek, ale Ubisoft. Far Cry 1 dělal Crytek, ale v té době patřil ještě pod Ubisoft, poté se od něj odtrhlo, práva na Far Cry však zůstaly Ubisoftu.
Proč by na hru od Cryteku mělo být potřeba P za 150 000,- ? :) to je mi tak nějak nejasné. Stačí procesor za 1 200,- od Intelu - přetaktovat a Grafiku podle rozlišení (na fullHD aspoň 4870, na 1680x1080 4850 a na 1280x1024 8800gt) a kdybych k tomu kupoval i monitor, tak pořád mám rezervu minimálně 125 000,- a to bych pořídil klidně celé PC za těch 25 000,- možná i se 4 jádry. (za ten " zbytek" bych si koupil třeba auto :D )
- tohle je jen důkaz marketingu Nvidie, že na nejnáročnější současnou hru je potřeba grafika za 10 000,- a nejlíp 3 :D
10.7.2008 10:40
AlAhmedMafia 2: pokračování legendy, doufám že bude aspoň stejně dobrá
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky: zajímavá FPS
Fallout 3: uvidíme co z teho vyleze
To sů pro mňa asi najočekávanější hry 'blízkej budoucnosti :D', aj ked má vyjít eště pár zajímavých her, keré rád vyzkůšám
10.7.2008 12:28
ICE_DMomentalne jednoznacne DIABLO III - paneboze dej prosim, aby vysla ta nejpriznivejsi predpoved a vyslo to uz letos o Vanocich a ne nekdy 2010 :D
14.7.2008 02:41
RahXephonČekám jen a jen na Warcraft IV.(Jestli teda bude)
Proč, protože Warcraft III hraju už asi 4 roky a ještě mě nepřestal bavit.
14.7.2008 03:03
Martin_kukis[QUOTE=Sikil79;137086] Fallout 3
http://fallout.bethsoft.com/eng/art/fallout3-screenshots1.html

Diablo 3
http://www.blizzard.com/diablo3/

Starcraft 2
http://www.starcraft2.com/

Všechny jsou pokračováním starých dobrých klasik, takže proto. Musím říct, že Blizzard Entertainment má opravdu povedené stránky. No aspoň mě se líbí.:thumb[/QUOTE]

Heh přesné mluvíš mi z duše :o))) Už se těším na probdělé noci ... :o))) heh játra si alespoň odpočinou od věčných chlastaček :O)))
14.7.2008 05:11
Razi3L[QUOTE=RahXephon;141873]Čekám jen a jen na Warcraft IV.(Jestli teda bude)
Proč, protože Warcraft III hraju už asi 4 roky a ještě mě nepřestal bavit.[/QUOTE]

tak to jsme na to stejně :) W3 hraju už taky 4-5 let a nepřestal mě bavit. Ale rád si zahraju i nějaký jiný hry.
Já čekám na Starcraft 2, mafii 2, Crysis: Warhead a Assassins Creed 2 (jestli bude).
15.7.2008 09:20
MagnattTak co říkáté na očekávaný F3? Ten jejich trailer mě dost vyděsil.
10.9.2008 09:57
jano555Battlefield 3. Som zvedavý,čo s toho vyčarujú.
27.9.2008 11:50
Rider101Tak urcite se mnou budete souhlasit ze nejocekavanejsi hra vsech dob byla CRYSIS.
27.9.2008 11:52
cool.user[QUOTE=Rider101;164749]Tak urcite se mnou budete souhlasit ze nejocekavanejsi hra vsech dob byla CRYSIS.[/QUOTE]

Myslim ze nebudem.

To ze je neco umele vyhypovany do nebeskych vysin neznamena ze se na to obycejnej hrac nejak extra tesil.
27.9.2008 12:23
mech13[QUOTE=Rider101;164749]Tak urcite se mnou budete souhlasit ze nejocekavanejsi hra vsech dob byla CRYSIS.[/QUOTE]

ne, nebudem. crysis je jen docasna radobysuper hra s silenema narokama na kterou si za dva roky malokdo vzpomene protoze hromada her bude mit lepsi grafiku - tod vse co crysis ma

ja treba uz nekolik let marne cekam na poradnou hru ktera nebude mit obtiznost pro decka na zakladce, hraci dobu dva dny a do vyvoje se zapoji poradni scenaristi - hra bude mit super pribeh a hratelnost...

proste neco k cemu sednu a pul roku se od toho nebudu schopne odrhnout abych se dozvedel co tam sakra bude dal. bez dnesniho klasickyho stereotypu samozdrejme. a je mi jedno jestli to bude 1D, 2D, 3D, 8D, RPG, RTS, turn-based strategie, FPS nebo adventura

prozatim kdyz mam cas tak vyhrabu nejakou 10 let starou klasiku ktera splnuje temer vsechno az na to, ze vim jak to dopadne... a ze je z ceho vybirat... www.abandonia.com
traba ted jsem vyhrabal fallen haven a skoda ze zase mam malo casu...
27.9.2008 01:11
Rider101[QUOTE=mech13;164762]ne, nebudem. crysis je jen docasna radobysuper hra s silenema narokama na kterou si za dva roky malokdo vzpomene protoze hromada her bude mit lepsi grafiku - tod vse co crysis ma

ja treba uz nekolik let marne cekam na poradnou hru ktera nebude mit obtiznost pro decka na zakladce, hraci dobu dva dny a do vyvoje se zapoji poradni scenaristi - hra bude mit super pribeh a hratelnost...

proste neco k cemu sednu a pul roku se od toho nebudu schopne odrhnout abych se dozvedel co tam sakra bude dal. bez dnesniho klasickyho stereotypu samozdrejme. a je mi jedno jestli to bude 1D, 2D, 3D, 8D, RPG, RTS, turn-based strategie, FPS nebo adventura

prozatim kdyz mam cas tak vyhrabu nejakou 10 let starou klasiku ktera splnuje temer vsechno az na to, ze vim jak to dopadne... a ze je z ceho vybirat... www.abandonia.com
traba ted jsem vyhrabal fallen haven a skoda ze zase mam malo casu...[/QUOTE]

Abych rekl pravdu tak jsem ze spod supliku vyhrabal Star Wars: Jedi knight jedi Academy :D. Kazdemu se libi neco jineho( myslim ohledne crysis).
2.10.2008 09:20
Zeus(CZ)No, pokud jde o Crysis, tak ta mě sice relativně bavila (až na všeobecně - i mnou - neoblíbenou misi ve vetřelecké lodi), ale jako herní zázrak bych ji nebral, Warhead je prý lepší, ale taky se nedá říct, že jsem 'nemohl dospat touhou po jeho vydání'.

Naopak se já osobně těším na druhý díl Assassin's Creed, protože první mě jednoduše NADCHNUL (graficky i "atmosféricky"), a ten otevřený konec - to byl děs běs. A jinak teda už mnou zmiňované klasiky GTA IV, CoD 5, a pak Need For Speed - klasiky. Snad se NFS vydaří, u Pro Streetu mně osobně stačilo demo ...

Zajímavé téma, takové inspirativní ...
2.10.2008 10:28
chesterfield[QUOTE=Rider101;164749]Tak urcite se mnou budete souhlasit ze nejocekavanejsi hra vsech dob byla CRYSIS.[/QUOTE]

co tam po Crysis......toto bude ine techno - Čurina ( http://www.curina.cz/ ) :D
3.10.2008 07:04
noegonczno tak Crysis byla rozhodně slušná hra, to se musí nechat. HYPE byl obrovský, tak se není čemu divit. Nicméně rozhodně to nebylo nic světoborného a myslím si, že za nějakou dobu to bude již standart.
Osobně jsem se těšil na nového Stalkera , ale když jsem si čet nespočet článků o ,,stabilitě,, inhed mě přešla chuť si něco takového koupit. Při vzpomínkách na zabugovaný první díl mi ještě teď běhá mráz po zádech ...
Celkově se docela těším na StarCraft 2, jestli ho hoši z Blizzardu podchytí, tak budu mít v práci par A-ček :D
Stejně tak i Diablo 3 a nemůžu zapomenout na HL2-EP3.... každopádně tam jim ty původně 6ti měsíční intervaly vydávání epizod něak nevyšli...
13.10.2008 06:40
Rider101[QUOTE=noegoncz;166370]no tak Crysis byla rozhodně slušná hra, to se musí nechat. HYPE byl obrovský, tak se není čemu divit. Nicméně rozhodně to nebylo nic světoborného a myslím si, že za nějakou dobu to bude již standart.
Osobně jsem se těšil na nového Stalkera , ale když jsem si čet nespočet článků o ,,stabilitě,, inhed mě přešla chuť si něco takového koupit. Při vzpomínkách na zabugovaný první díl mi ještě teď běhá mráz po zádech ...
Celkově se docela těším na StarCraft 2, jestli ho hoši z Blizzardu podchytí, tak budu mít v práci par A-ček :D
Stejně tak i Diablo 3 a nemůžu zapomenout na HL2-EP3.... každopádně tam jim ty původně 6ti měsíční intervaly vydávání epizod něak nevyšli...[/QUOTE]

s tim stalkerem souhlas, ale po zkusenosti s gothic 3 mi bugy nedelaj problem, jinak jak jsem jiz rikal kazdemu se libi neco jineho, ja zase nemam rad serii call of duty, proc - je to porad jedno a to same, tim nemyslim ze je to spatna hra, ale me nezaujala. Opravdu originalni, pribehem dinamicke, graficky povedene hry( opet pro me, takze zadne rozcilovani ze vam ty hry vnucuju za nejlepsi) jest crysis( i warhead), assassins creed, gothic 3, stalker CS, bioshock apod.
13.10.2008 06:53
cool.userMe spis vadi ze tyhle zabugovany hry vam totalne zkazi zazitky i u ostatnich her, kdy pak uz ani nepremyslite ve stylu "wou, to je ale divnej dejovej zvrat" ale ve stylu "je tohle soucasti pribehu nebo bug?"
13.10.2008 07:43
mstejskaBud tolik nehraju ale hry se mi zdaji min zabugovane nez programy. Velmi zridka se mi stane, ze by mi nejaka hra spadla. Posledni asi tak za rok, co si pamatuju, byl cerstve nainstalovany test drive unlimited. Koupil jsem ho 360,- to je docela dobra cena a hned po instalalaci pad. Pak uz nastesti ne. Witcher bez patchu jel taky bez problemu, ale ty loady, ty byly teda dlouhe. Tj za posledni rok jeden pad hry. A to jsou obe dve hry opravdu dobre. Budou patrit na muj seznam nejlepsich her vubec. A ten zacina Civilization.
13.10.2008 09:04
CommanderZJa uz se nemuzu dockat Civilization V. I kdyz snad nebyla jeste ani ohlasena :)

A taky Call of Duty V. 4 je boziiiii, jak single tak multi. Nikdy jsem nezazil hru, ktera by me tak vtahla.
10.11.2008 05:21
prontosaurHodně natěšený jsem na Just Cause 2 . Jednička mě hrozně chytla, nebyla sice nijak revoluční ale měla úžasný design a hlavně... padák! Kdo hrál, určitě se mnou bude souhlasit.
12.1.2009 10:16
L.P.HansMou nejočekávaňejší hrou v nastávajícím období je jednoznačně Warhammer 40k: Dawn of War II, neb první díl má sice do stolní předlohy stále dost daleko, ale nic se nevyrovná hromovému "Waaaagh!" linoucímu se z reproduktoru (samozřejmě kromě pořádného RPG ze staré školy).
30.1.2009 02:53
pjvokyARMA jednoznačně arma a ted vyjde arma 2 a to bue mazec...poradame akce (prozatim sestavujem server) tak jestli nekdo hraje armu, muzete me kontaktovat a zahrat si s nama....:)
25.4.2009 03:12
PaulosJá očekávám asi jenom Stargate Worlds (nová MMORPG hra na motivy Stargate) a Worms 2: Armageddon pro PC :)
25.4.2009 03:27
Maximus12Ted uz se tesim jen na Diablo 3 a Starcraft 2, uvidime zda to bude v duchu stare dobre klasiky a este me to chytne :notsure
25.4.2009 03:35
xmarekDiablo 3. Důvod?
Jediná hra která mě dokázala skutečně zaujmout (mám na mysli jejího předchůdce No. 2). :D
25.4.2009 08:14
DufinosBioshock 2, Stalker 3 a jedinečný Starcraft... Dále pak pokračování Crysis, Aliens: Colonial Marines a Dead Space 2... Snad jsem na nic nezapomněl :D :D :D ;) :thumb
28.4.2009 02:31
Michal KoláčekJako každý rok netrpělivě očekávám, co se "uvaří" na poli sportovních sérií NHL a PES od společností EA, 2K a KONAMI. V případě hokeje se celá komunita upírá k platformě Xbox 360 respektive PS3. Ovšem velmi zajímavé bude sledovat nový ročník NHL od 2K, který vyjde poprvé pro PC hráče. EA s vývojem PC NHL dle informací končí.
22.5.2009 09:21
jrxTak nejvíce se těším na Starcraft II, další pokračování Crysis (doufám že bude :)), pokračování Mirror's Edge a na Battlefield Bad Company 2. Jó a na plné vydání Battlefield Heroes (momentálně beta test)
23.5.2009 09:37
CommanderZJa se ted tesim na Doom 4 a Supreme Commander 2. Oboje jsou sice v rannem stadiu vyvoje, to ale neni duvod se netesit.
27.7.2009 08:59
Darkhunterjá se těším na Starcrafta II, jednička byla fakt mazec , doufam že to nebude od jedničky moc odlišné, snad bude hlavně změna grafiky... jinak bych rád viděl Warcraft IV , zase příběh z knížek warcraftů
9.8.2009 10:24
rockforpeopleNyní asi nejvíc očekávám Left4Dead 2....a z toho co už přišlo mě za poslední půlrok uspokojilo alespon GTAIV...z ostatních her nic moc nového
22.8.2009 01:28
jano555Tak ja som sa doteraz zatiaľ najviac tešil na Modern Warfare 2, ale po vzhliadnutí videí Bad Company 2, ktoré musím označiť ako excelentné, sa teraz jednotkou stala práve táto hra. Super, super, super. Dúfam, že aj po vydaní hry, tých tri super zostane.
21.9.2009 10:10
maniiaxno čekam na mafii 2 ale to se ještě hodne načekam. potom na diablo 3 protoze dvojka byla světová no a naposledy na COD6 modern warfare 2 což bude nemalej našup :)
21.9.2009 10:23
mstejskaJá teď čekám na Tropico III. Podle dema to vypadá dobře a na The Wither II. Podle videa ještě lépe.
22.9.2009 11:38
Martin_kukis[quote=Maximus12;243154]Ted uz se tesim jen na Diablo 3 a Starcraft 2, uvidime zda to bude v duchu stare dobre klasiky a este me to chytne :notsure[/quote]
Trošku se bojím aby ze Starcrafta nechtěly udělat nějákou PorGamingovou šitku a z diabla za každou cenu nástupce WoW skorm bych byl klidnější kdyby to dělaly jiný studia ...
[quote=rockforpeople;280103]Nyní asi nejvíc očekávám Left4Dead 2....a z toho co už přišlo mě za poslední půlrok uspokojilo alespon GTAIV...z ostatních her nic moc nového[/quote]
Hmmm to by mohla být bomba obvzlášť pokud udělají víc map a nechají kooperative mod pro 4 :o))) na LAN párty fakt sranda ještě by mohly vydat nějáké nové Rainbow Six Vegas 2 už je dohraný a ohraný ...
22.9.2009 12:22
DwarlinTak ja najviac ocakavam hru Warcraft IV, pretoze cela saga tychto hier je vzdy v urcitom zmysle nadcasova a ako spracuju toto pokracovanie...hlavne ked to drzia v takej tajnosti, sak ani len ziaden originalny trailer k tomu este nieje, vsetky co su, su len neoficialne zlataniny III a WOW...no, nechajme sa prekvapit...
18.12.2009 11:12
)aguarHalf Life 2: Episode 3
Starcraft 2. I když nevím co od toho pořádně očekávat.
7.1.2010 10:50
TezenisTak úplně nevím, jestli jsem to očekávala, páč jsem o tom, že se to připravuje nevěděla, ale je to docela fajn a očekávám teď každý den nějaká vylepšení a dodělávky :-) Mluvím o RubyGates, nové české fantasy hře. Je fakt jedinečná...
8.1.2010 07:43
AytechNejvic ze vsech ocekavam Tom Clancy Splinter Cell:Conviction, taky by se chtelo verit ze vyjde na PC Gears of War 2 , ale zrejme se nedockam...;-(
10.1.2010 06:28
VLANJá se těšim na:Half Life 2: Episode 3, Mafia II.
14.2.2010 12:29
Kubajs66[quote=VLAN;336337]Já se těšim na:Half Life 2: Episode 3, Mafia II.[/quote]

Half-Life dobrá hra =) ale já se těšim na CoD 7 sem zvědavej cco bude new =)
14.2.2010 11:18
JandaskunkMass Effect 3 :)....tady není co dodávat
14.2.2010 11:33
fanynekTak já taky.... F1 2010 od Codemasters .
Proč? Protože mám moc rád F jedničky a vše kolem nich. Trochu dětinské, ale kdo si hraje, nezlobí.
14.2.2010 12:39
Honza23Mafia II,Posel smrti II.
14.2.2010 12:53
VLANposel smrti II už je, na MAfii taky čekám, máte někdo Bioshock II? jestli tak vám ho velmi doporučuju, ale jediná nevýhoda je ta, že nemé dostupnou češtinu.
14.2.2010 01:53
jrx[quote=Jandaskunk;348734]Mass Effect 3 :)....tady není co dodávat[/quote]

Copy that! Krom toho co jsem tu už psal, očekávám ME3 už od doby kdy jsem odpálil stanici :p Ale to si ještě počkáme.
14.2.2010 02:59
Richmond[quote=Honza23;348786]Posel smrti II.[/quote]
Bohuzel uz to nedelaji FutureGames takze to bude nic moc... Oni se zameruji primarne na jiny trh (nemecko, rusko...)
14.2.2010 04:35
Honza23Já jsem teďka četl,že dodělavají dabing a do 14 ti dnů by měl být už v prodeji.Tohle byla snad jediná hra,kterou jsem si zahrál snad 3x,dokonalý příběh a ještě lepší dabing.
14.2.2010 09:30
Kubajs66[quote=VLAN;348793]posel smrti II už je, na MAfii taky čekám, máte někdo Bioshock II? jestli tak vám ho velmi doporučuju, ale jediná nevýhoda je ta, že nemé dostupnou češtinu.[/quote]

což se dá přežít =)
14.2.2010 09:31
Kubajs66[quote=Richmond;348850]Bohuzel uz to nedelaji FutureGames takze to bude nic moc... Oni se zameruji primarne na jiny trh (nemecko, rusko...)[/quote]

Hlavně že v Rusku zakázali CoD6 =D
16.4.2011 02:54
3imiDiablo III - videl sem gameplay videa a hrozne se mi libili, dale diablo serie jako celek je moje nejoblibenejsi a u diabla II sem vydrzel uz cca 10 let a porad me bavi.
22.8.2011 12:24
MalignusJá se nejvíce těším na The Old Republic, protože zase budu pařit s kamarádama a bude o čem kecat. :-)
27.3.2012 09:31
JakesikMoje nejoblíbenější počítačové hry jsou Zaklínač 2 a Gothic 3. Momentálně jsem je obě dohrál až do konce, takže čekám a doufám, že se někdy dočkáme také Zaklínače 3. Důvodem proč hraji tyto hry je skutečnost, že mám rád RPG hry a líbí se mi, že u těhle her je potřeba také trochu přemýšlet a správně volit strategii. Super je také to, že si člověk může vylepšovat svou postavu, což ho pohání stále dále a dále.
27.6.2012 02:04
RahXephonPořád čekám a čekat ještě budu na Warcraft IV.
A ještě k tomu očekávám zklamání. Starcraft II. má sice krásnou grafiku a je to vynikající (pro mě) hra, ale Warcraft III u mě nepřekonal.A ani to neočekávám u Warcraft IV. No a jestli to vyjde jako trilogie, tak to mě asi klepne.
7.8.2012 10:54
Král EdwardMoje narustající očekávání je závislé na blížících datech vydání jednotlivých titulu.
Proto jsem je tak seřadil:
1) Darksiders 2, jednička mě neskonale bavila proto očekávám od pokračování ještě větší pohlcení.
2) Pokračování serie Assasínů čili Assassins Creed 3 na tuto hru se teším nejspíš už jen kvůli nostalgii a skvělým vzpomínkám na předchozí díly. Proto od ní nečekám nic jiného než skvělou zábavu kterou vždy mněla.
3) Far Cry 3 - serie Far Cry má rozporuplnou hystorii, podle mně jednička byla skvělá i po letech jsem schopen si vybavit některé části hry. Dvojka nestála za nic moc rozhodně né za ty prachy co za ni chtěly. Ale Far Cry nejspíš bude dobrý kafé rozhodně od ní nečekám nic špatnýho ani dobrýho. U tyhle hry se nechám překvapit.
Rád bych zde ještě uvedl StarCraft 2 Heart of the Swarm na tuhle hru se těším od doby kdy jsem dohrál StarCraft 2 WoL (pár dní po vydání do prodeje). Vím že něktéré obchody uvádějí vydání hry letos ale to je vysoce nepravěpodobné, i když je to dobré zbožné přání. Při troše štěstí to spíš vidím na podzim příštího roku.
10.8.2014 11:59
Majka147Ja sa teším na Assassins creed Unity. Niet pochýb keďže ja som blázon do assassin creed série :P Ale aj aký Thief ma v poslednej dobre zaujal občas si zahrajem aj autá a očakávam the Crew :) Budú tam krásne Chevrolety , Mustangy :) Moje najobľubenejšie značky aut :)
Potom keďže mám rozohranú Far cry 3 veľmi ma baví tiež očakavam Far cry 4 :P Je vidieť že ja najradšej od Ubisoftu mám hry ;)
11.8.2014 09:32
ICE_DAC Unity, The Crew taky, dale DriveClub, FIFA15, NHL 15, Gran Turismo 7... Ale mam takovej dojem, ze prozatim nejlepsi letosni hru The Last of Us Remastered uz letos asi nic netrumfne :)
23.10.2017 10:00
alpeA ted je tu rok 2017 a 2018 a vychazejí další pořádnný pecky. Je na co se tešit
29.4.2018 11:21
zero123Tak určitěse nemůžu už dočkat na Fifu 19 :)