Strana 5 z 12 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 174

Téma: Které počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    uaaaaaaaaaaaa

Modlitby byly vyslyšeny: http://www.2kgames.com/mafia2/

óóó bože, dej ať druhý díl Mafie bude stejně úspěšný a stane se stejně velkým a váženým pojmem jako díl první.
    ...uz ted me svrbi ruka, uz aby to vyslo!!! Jednicka byla fakt promakana a doufam ze ani dvojka nesklame.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sieben
    Registrace
    Jan 2007

jooo fallout 3 konečně! konečně si zas něco pořádně zapařím,jupííí jooo to budou dneska sny
    a mafia 2...konečně bych měl dohrát tu 1ku...

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

To se recenze zase opozdí, naše společné modlitby s Bobocem byly vyslyšeny.

Ahhh MAFIA 2 a Fallout 3, no ještě by mohl přijít M&M X a konverze FF XIII na PC a už by mě nikdo nikdy neviděl. Utekl bych i s testovací sestavou za hranice na opuštenej ostrov a tam by jsme s Bobocem pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili

Chjo... ale M&M X se asi nikdy nedočkám

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Utekl bych i s testovací sestavou za hranice na opuštenej ostrov a tam by jsme s Bobocem pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili a pařili
    ehm... tohle si snad ani nedovolím okomentovat, už takhle mi dnes KP sliboval, že se na mě přijede podívat se sekerou...

A protože jdeme příkladem, už žádné OT, i tohle asi raději smažu... tedy pokud na tom ostrově bude net a dostanem se na fórum...

edit: abych patřičné osoby uklidnil - Mafia II stejně nevyjde dříve než za rok a i to je dosti optimistický odhad... Každou chvíli by se ale na netu mělo objevit video, uvidíme - třeba tam na konci bude "coming soon..."
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 21-08-2007 v 23:48

Registrace
    May 2006

Tak jsem si chtěl stáhnout Bioshock, leze mi to 80KBps, tak si říkám stáhnu to z gamershell, najedu tam a co nevidim. Asi nejsem sám, kdo si to chce zahrát . To chci vidět po vydání dema Crysis .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Z nových her čekám zeména na Assassins Creed ( http://assassinscreed.uk.ubi.com/interstitial.htm ) a Enemy Territory Quake Wars ( http://www.enemyterritory.com/ )

Registrace
    May 2006

Tak já jsem jen tak velmi letmo prolít Bioshock demo a teda, že by mě to uchvátilo to ani náhodou.

Hororová atmosféra - v tom bude asi problém, nemám takové hry rád (F.E.A.R. apod.)
    Grafika - čekal jsem tedy podstatně více. IMHO to je takový lepší PREY se skvělými shadery/efekty vody, ale žádnej skok to teda není. Spousta textur mi přijde taková nijaká (bez podrobností), tma mi přijde dost nereálná, na jednej straně místnosti svítí neon, div že nevypálí díru do monitoru a druhá strana místnosti je temná, že by se ta tma dala krájet.... Dle ohlasů ostatní ani není vidtelný rozdíl mezi DX9 a DX10 (rozuměj, možná na screenech někde bude o nějakou čárku navíc, ale při hraní žádný rozdíl není). Lost Planet nepřekonán :/.
    Co se mi jediné líbí jsou HW nároky, které jsou poměrně nízké a prý to někdo hraje i int. gra. X3000 s docela rozumnými detaily (zkuste to u LP či si pustit DX10 CoJ ).

Nováček Avatar uživatele respex
    Registrace
    Aug 2007

Já se těším na Tabula Rasa, ta hra vypadá parádně. Ale už několik let očekávám pokračování Baldurs Gate, to je jedna z nej RPG serií všech dob :-). Bohuže, myslím, že se nedočkám.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

ja čakám na Crysis a na Mafiu 2

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Brzy se objeví pokračování výborně zpracovaného závodního simulátoru Juiced. První díl mě vcelku chytnul, ale s grafikou se tvůrci tehdy moc nevytáhli, uvidíme jak zapracovali na pokračování. Ukázky ze hry ve slušné kvalitě k nahlédnutí zde: http://www.gametrailers.com/player/24446.html

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

já se nejvíc těším na datadisk Supreme Commander: Forged Alliance jak slibují trailery přes sto nových jednotek, nová hratelná strana, prostě krása

Nováček Avatar uživatele lipavk
    Registrace
    Sep 2007

těším se hlavně na spore to bude pecka a jestli bude někdy diablo 3,tak kupuju novou myš na pár let ukrutnýho klikání.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od respex Zobrazit příspěvek
    .... Ale už několik let očekávám pokračování Baldurs Gate, to je jedna z nej RPG serií všech dob :-). Bohuže, myslím, že se nedočkám.

Jen souhlas, ale sance na dalsi a navic tak povedeny dil je miziva protoze Black Isle se rozpadli a licenci nikdo nekoupil pokud vim

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Nejvíce teď čekám na oprášení starého dobrého Alone in the Dark, třebaže mi moc nesedí záměr vydávat jej po kratičkých epizodách, trochu se obávám že by to mohlo dopadnout jako se slavným SINem. Nicméně podle toho co se dá soudit dle vydaných screenů a trailerů se bude jednat o děsuplný zážitek.
    Docela zajímavě vypadají i Resident Evil 5 a Silent Hill 5, ale ty s největší pravděpodobností nevýjdou na PC, a jelikož nejsem konzolista tak mě bohužel minou, škoda.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Samozdřejmě NFS:PRO street a MOHA:airborne
    NFS prostě RLZZZ a MOHA ,protože FPS už tu dlouho žádná dobrá nebyla

Strana 5 z 12 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední