Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 12 PrvníPrvní ... 2101112
Zobrazené výsledky: 166 až 174 z 174

Téma: Které počítačové hry patří mezi ty, jež nejvíce očekáváte a proč?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2011

Diablo III - videl sem gameplay videa a hrozne se mi libili, dale diablo serie jako celek je moje nejoblibenejsi a u diabla II sem vydrzel uz cca 10 let a porad me bavi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Já se nejvíce těším na The Old Republic, protože zase budu pařit s kamarádama a bude o čem kecat. :-)
    Naposledy upraveno uživatelem Malignus: 22-08-2011 v 13:29

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Moje nejoblíbenější počítačové hry jsou Zaklínač 2 a Gothic 3. Momentálně jsem je obě dohrál až do konce, takže čekám a doufám, že se někdy dočkáme také Zaklínače 3. Důvodem proč hraji tyto hry je skutečnost, že mám rád RPG hry a líbí se mi, že u těhle her je potřeba také trochu přemýšlet a správně volit strategii. Super je také to, že si člověk může vylepšovat svou postavu, což ho pohání stále dále a dále.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Pořád čekám a čekat ještě budu na Warcraft IV.
    A ještě k tomu očekávám zklamání. Starcraft II. má sice krásnou grafiku a je to vynikající (pro mě) hra, ale Warcraft III u mě nepřekonal.A ani to neočekávám u Warcraft IV. No a jestli to vyjde jako trilogie, tak to mě asi klepne.
    Naposledy upraveno uživatelem RahXephon: 27-06-2012 v 15:07

Nováček Avatar uživatele Král Edward
    Registrace
    Mar 2009

Moje narustající očekávání je závislé na blížících datech vydání jednotlivých titulu.
    Proto jsem je tak seřadil:
    1) Darksiders 2, jednička mě neskonale bavila proto očekávám od pokračování ještě větší pohlcení.
    2) Pokračování serie Assasínů čili Assassins Creed 3 na tuto hru se teším nejspíš už jen kvůli nostalgii a skvělým vzpomínkám na předchozí díly. Proto od ní nečekám nic jiného než skvělou zábavu kterou vždy mněla.
    3) Far Cry 3 - serie Far Cry má rozporuplnou hystorii, podle mně jednička byla skvělá i po letech jsem schopen si vybavit některé části hry. Dvojka nestála za nic moc rozhodně né za ty prachy co za ni chtěly. Ale Far Cry nejspíš bude dobrý kafé rozhodně od ní nečekám nic špatnýho ani dobrýho. U tyhle hry se nechám překvapit.
    Rád bych zde ještě uvedl StarCraft 2 Heart of the Swarm na tuhle hru se těším od doby kdy jsem dohrál StarCraft 2 WoL (pár dní po vydání do prodeje). Vím že něktéré obchody uvádějí vydání hry letos ale to je vysoce nepravěpodobné, i když je to dobré zbožné přání. Při troše štěstí to spíš vidím na podzim příštího roku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Ja sa teším na Assassins creed Unity. Niet pochýb keďže ja som blázon do assassin creed série :P Ale aj aký Thief ma v poslednej dobre zaujal občas si zahrajem aj autá a očakávam the Crew Budú tam krásne Chevrolety , Mustangy Moje najobľubenejšie značky aut
    Potom keďže mám rozohranú Far cry 3 veľmi ma baví tiež očakavam Far cry 4 :P Je vidieť že ja najradšej od Ubisoftu mám hry

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

AC Unity, The Crew taky, dale DriveClub, FIFA15, NHL 15, Gran Turismo 7... Ale mam takovej dojem, ze prozatim nejlepsi letosni hru The Last of Us Remastered uz letos asi nic netrumfne

Nováček
    Registrace
    Oct 2017

A ted je tu rok 2017 a 2018 a vychazejí další pořádnný pecky. Je na co se tešit

Nováček
    Registrace
    Jan 2018

Tak určitěse nemůžu už dočkat na Fifu 19

Strana 12 z 12 PrvníPrvní ... 2101112

Podobná témata

1. Které wallpapery Logitech v barvách se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 35. Logitech v barvách
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-07-2011, 23:11
  2. Které wallpapery Synergie Samsungu se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 32. Synergie Samsungu
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 02-05-2011, 23:27
  3. Které wallpapery 5 let oXy Online se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 31. 5 let oXy Online
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 02:36
  4. Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 00:22
  5. Víkendová diskuze: Jakou HW novinku nejvíce očekáváte?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 02-08-2009, 14:19