reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Instalace ICQ6

Petr S. (1220)|13.10.2008 13:34
Zdravím,

setkali jste se někdo s problémem, kdy nelze nainstalovat ICQ6? Po spuštění instalace vše pracuje dobře až do chvíle kdy se mají začít kopírovat soubory, potom okno instalátoru někam zmizí (ukončí se) a víc se už neděje. Vyřešili jste to?

Potřebuji to vyřešit u zákazníka, který ICQ používá a je na něj zvyklý. Aby přešel k jinému programu mu budu asi těžko vysvětlovat, zvlášt když mu to před reinstalací v poho šlo :notsure

Díky za vaše tipy
disruptor (110)|13.10.2008 14:38
Tak tohle mi jednou taky delalo, kdyz jsem to chtel instalovat bez toho jejich balastu jako je ICQ search atd. kdyz jsem to dal komplet tak to probehlo jen sem to pak musel pozakazovat
Petr S. (1220)|13.10.2008 15:04
Já to instaluju standardně bez toho "balastu" :) Bohužel tohle ale nezabírá :(
disruptor (110)|13.10.2008 15:21
No prave ze ja to instaluji take vzdy bez toho balastu :)
Ale treba v praci mi to stejne jak tobe padalo pri instalaci kdyz jsem ten balast neinstaloval.
Kdyz jsem tu mrchu povolil tak to v pohode proslo.
Petr S. (1220)|13.10.2008 16:04
Zajímavé, že z těch desítek počítačů, na které jsem to ICQ instaloval, tenhle to dělá první :notsure A taky zajímavé, že tobě pomohl balast, mě to nebere ani tak :(
husky14 (4214)|13.10.2008 16:16
[QUOTE=Petr S.;169281]Zajímavé, že z těch desítek počítačů, na které jsem to ICQ instaloval, tenhle to dělá první :notsure[/QUOTE]Všechno je jednou poprvý :p

Co takhle ICQ 6.5 beta?
Petr S. (1220)|13.10.2008 16:49
To by možná šlo, ale potřeboval bych něco českého. I když to možná bude lepší než řešení, které jsem udělal teď - instalace ICQ 5 s patchem, který odblokuje její použití vůči nové verzi. Ten patch asi dělal chyby, hrozně se jim sekal počítač.

Na druhou stranu je ta šest pětka taky jen v beta verzi. Má ji už někdo nasazenou, nezlobí?