Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: U zvukové karty upřednostňujete kvalitu zvuku, nebo funkce (technologie) čipu?

Hlasujících
106. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Kvalita zvuku je pro mě hlavní

88 83.02%
  • Funkce (technologie/případně výkon) čipu jsou pro mě hlavní

18 16.98%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 32 z 32

Téma: U zvukové karty upřednostňujete kvalitu zvuku, nebo funkce (technologie) čipu?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Kvalita zvuku, me naprosto nezajima. Na ty hruzy, co ty umelci skladaji to staci. IMHO staci, ze clovek vyhodi kazdy 3 roky za CPU 5ku, za desku 4ku, za grafarnu 10ku, za RAMky 2ku, pripadne jeste chladic....... natoz este kupovat predrazenou zvukovku, kdyz ma doma Geniusy v analogu - muj pripad - takze to mas dalsich 20 litru aspon za "prumerne bedynky k PC"

By me zajimalo, kolik z tech lidi, co kliklo na kvalitu zvuku "nahore" ma dedikovanou zvukovku ( ale ne zadny svinstvo za 3litry jako Xonar,ci Creative ), ale poradnou zvukovku a poradne bedny a tudiz ekvivalentne drahe........

Realtek a Genius mi staci, sluchatka mam Roccat - na obcasne nocni hrani, a kdyz si holt chci uzit zvuk, pustim si film na Onkyo HT-S4505 a i tech 15 litru me trhalo kapsu ( a pro me jako naprostyho audio neznalce je zvuk paradni,treba DTS )- jenze tam zas ocekavam, ze nejakej ten rok poslapou....

Jo, na gramofonu bych si pustil akorat tak Dalibora Jandu, Pilarku, pripadne Cimrmana, Maxipsa Fika ci Smouly.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Mě dostal v istylu Beoplay A9 (a taky se mi líbil Magnat Quantum 1009) jinak Ska a Reggae... kde to žiješ ? toto není Jamaica
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-10-2014, 07:26
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-11-2009, 10:57
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-03-2009, 09:55