reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

monitor a spusteni pocitace

saturnin (2)|14.10.2008 09:12
zdravim, zajimalo by me proc lcd monitor se nezapne po spusteni pocitace, co je to proboha za vlastnost. konkretne. monitor vypinam uplne ne jenom do standby rezimu protoze v nem piska (pokud do nej nejde signal). kdyz zapnu pocitac a hned i monitor tak se rozjede i obraz, ale pokud monitor zapnu treba az kdyz uz je vse normalne ve windowsech a spustene tak se obraz uz nenacte, jako by nebyl vubec signal. ani vypojeni kebelu z grafiky na to nereaguje nebo vypnuti monitoru. musim proste dat reset. ma nekdo nejakej napad nebo osvetleni problemu? diky
mstejska (2912)|14.10.2008 09:22
Nemas nahodou v monitoru 2 vstupy. zkus se podivat jestli nemas prepnuto standartne na druhy vstup.
disruptor (110)|14.10.2008 10:45
A nemas v kompu treba 2 grafiky? Ja mam i integrovanou na desce a nekdy se mi stava ze pokud mam uplne vyplej monitor a nastartuju komp,tak grafika nevi ze ma na sobe neco zapojenyho a deska prepne (asi v ramci uspory) na integrovanou.
Drake11 (5)|16.10.2008 13:43
Zdravím, zdá se že mám podobnej problém.
Pořídil jsem si tedky Samsung 2243BW a myslím, že jsem s ním spokojenej(zatím), jen prostě když jsem ve windowsech a odpojím třeba kabel z grafiky a pak zase připojím, tak mi monitor stále "bliká" hláškou Digital/Analog pořád dokola jakoby rozlišoval o jaký signál se jedná a stejně to nerozliší a musím restartovat PC, aby mi zase najel obraz. Připojení mám pomocí kabelu DVI. Starý analog šel v poho odpojovat za chodu a připojovat, ale tenhle digital nejde? Nebo je někde nějaká krpa..?
Děkuji