Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: Zkušenosti Drivery nVidia 91.31 beta?

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s těmito ovladači...já je zkoušel a prozatím se jeví velmi dobře (na 6600GT)! ;-) Kdo je nemá, vřele doporučuji odzkoušet! ;-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele b.art
    Registrace
    May 2006

co znamena ze "se jevi velmi dobre" ??? trosku nam to pribliz ...

Nováček Avatar uživatele Sajgon
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od GeniusV
    Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s těmito ovladači...já je zkoušel a prozatím se jeví velmi dobře (na 6600GT)! ;-) Kdo je nemá, vřele doporučuji odzkoušet! ;-)
    Zkoušel si třeba nějaké testy? Já stahnul z nvidie 91.30whql..místo 30MB jako u 84.21 mají 60MB toho jediného jsem si zatím všimnul Dneska se na ně víc mrknu...

Nováček Avatar uživatele Matthe
    Registrace
    May 2006

Jo na mém kompu je už mám taky 91.31 whql.V Underground 2 pociťuji znatelné zlepšení ale nadruhou stranu v Prince of Persia písky času semi zda jokoby to šlo o něco hůř.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

no, ce mně ty ovladače buděj dost nedůvěry a nevím jak se zbavit tý hlášky po startu, že mám zapojit karty do SLI?!?! Nevíte někdo jak se toho zbavit?

Registrace
    May 2006

Sice mi možná přidali 1 FPS navrh, ale zatím mi připadaj fakt nepoužitelný. Chyby v nVidia Monitoru, problémy s taktováním, při nějakém hlubším nastavení prapodivné chybové hlášky.... fakt nevím:-(. A ten novej způsob ovládání je strašnej, doufám, že ten starej nemíněj zrušit úplně. Proboha proto jsem si nekupoval ATI abych nemusel řešit problémy s driverama!!! Měl jsem je naistalovaná 30 minut a už si vracím zpátky 84.21 a nTune 2. Vidím to tak za dva měsíce na další pokus až vyleze nějaká nová verze. -zajímavý ale je, že je tomu zhruba 14dní kdy jsem si ty nový drivery stáhl jako beta verzi a chodily mnohem líp:-)

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Sice mi možná přidali 1 FPS navrh, ale zatím mi připadaj fakt nepoužitelný. Chyby v nVidia Monitoru, problémy s taktováním, při nějakém hlubším nastavení prapodivné chybové hlášky.... fakt nevím:-(. A ten novej způsob ovládání je strašnej, doufám, že ten starej nemíněj zrušit úplně. Proboha proto jsem si nekupoval ATI abych nemusel řešit problémy s driverama!!! Měl jsem je naistalovaná 30 minut a už si vracím zpátky 84.21 a nTune 2. Vidím to tak za dva měsíce na další pokus až vyleze nějaká nová verze. -zajímavý ale je, že je tomu zhruba 14dní kdy jsem si ty nový drivery stáhl jako beta verzi a chodily mnohem líp:-)
    Netuším kde máte problém...popravdě ty whql jsem nezkoušel, zatím mám pouze bety, ale žádná taková hláška se mi neobjevila. Mám podezření, že problém bude někde jinde. Možná špatně instalované. Jinak co se týče výkonu, tak jsem zaznamenal znatelný nárůst (až 5 fps) v novějších hrách a asi o 200 v 3dmark05

Registrace
    May 2006

Mám 7600GT a po startu Windů na vás z lišty bafne hláška že karta není zapojena do režimu SLI. (nemám ani desku s podporou SLI). V těch ovladačím je maximálně odkaz na jejich web a když vypnu ikonu na hlavním panelu, po restartu je zázračně zpět a hláška s ní:-)). Řešit se mi to nechce, na to jsem moc línej a unavenej, počkám si až ty drivery krapet upravěj a budu doufat, že budou OK.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]
    "NvCplDisableRefreshRatePage"=dword:00000000

vytvoř jako novou hodnotu DWORD

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    ..Proboha proto jsem si nekupoval ATI abych nemusel řešit problémy s driverama!!..
    Tohle platilo mozna pred 5 letyDnes je to spis naopak 8)mezi ofiko drivererama milion ruznejch beta...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Godlike
    Tohle platilo mozna pred 5 letyDnes je to spis naopak 8)mezi ofiko drivererama milion ruznejch beta...
    Ve Windows možná, v Linuxu (s *BSD aj. zkušenosti nemám) nejsou ATi drivery zrovna moc dobrý...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

No, já se je chystám zítra stáhnout a jak to tak čtu, tak teda nevim. Ale když se nad tím znova zamyslím, tak myslím, že nevim... Ne, dost srandy, vážně je zítra stáhnu (až bude novej net) a zkusím, když nebudou OK, tak zpět k 84.21, které mám teď a přijdou mi OK. Uvidíme...

Registrace
    Jun 2006

No tak jsem si 91.31 stáhnul a přijdou mi úplně maximálně OK! Jenom mě, stejně jako vás všechny, s*re ta imbecilní hláška, že jsem asi vypojil druhou kartu SLI... no, moje deska jednak SLI nepodporuje, grafika sice ano, ale deska ne, takže nevím no, to ale ten ovladač nemůže zjistit, že nemám 2 PCI-X 16x porty? Asi ne. No, jinak jsem ale spokojen, nové rozhranní je taky OK.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Nasel sem na netu reseni, staci jen zadat do registru:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\MediaCenterTray]
    "NvCplDisableBalloonNotifications"=dword:00000 001

A pokud jde o rozhrani, tak pouzivam stare, to nove je fakt hrozne (no ale kazdy ma jiny vkus).

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od BigB
    Nasel sem na netu reseni, staci jen zadat do registru:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\MediaCenterTray]
    "NvCplDisableBalloonNotifications"=dword:00000 001

A pokud jde o rozhrani, tak pouzivam stare, to nove je fakt hrozne (no ale kazdy ma jiny vkus).
    Mně to nový nejdřív vyděsilo, ale teď už jsem OK. Líbí se mi, že některý obrazovky a sekce mají detailnější nastavení nebo monitorování (viz. teplota s grafem) než u starýho rozhraní. Jinak v tom ale nějaký super vylepšení nevidím, jenom že je to víc ve stylu MediaCenter

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Diablo 3 beta
    Od hanx v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 10:01
  2. IE9 beta kdy ?
    Od tjurny v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-09-2010, 19:41
  3. Windows 7: Windows 7 Beta, RC, RTM