reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zkušenosti Drivery nVidia 91.31 beta?

SmartMole (297)|7.6.2006 15:17
Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s těmito ovladači...já je zkoušel a prozatím se jeví velmi dobře (na 6600GT)! ;-) Kdo je nemá, vřele doporučuji odzkoušet! ;-)
b.art (37)|20.6.2006 21:16
co znamena ze "se jevi velmi dobre" ??? trosku nam to pribliz ...
Sajgon (8)|27.6.2006 10:52
[QUOTE=GeniusV]Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s těmito ovladači...já je zkoušel a prozatím se jeví velmi dobře (na 6600GT)! ;-) Kdo je nemá, vřele doporučuji odzkoušet! ;-)[/QUOTE]

Zkoušel si třeba nějaké testy? Já stahnul z nvidie 91.30whql..místo 30MB jako u 84.21 mají 60MB toho jediného jsem si zatím všimnul:) Dneska se na ně víc mrknu...
Matthe (15)|27.6.2006 21:53
Jo na mém kompu je už mám taky 91.31 whql.V Underground 2 pociťuji znatelné zlepšení ale nadruhou stranu v Prince of Persia písky času semi zda jokoby to šlo o něco hůř.
boboco (1987)|28.6.2006 00:22
no, ce mně ty ovladače buděj dost nedůvěry a nevím jak se zbavit tý hlášky po startu, že mám zapojit karty do SLI?!?! Nevíte někdo jak se toho zbavit?
boboco (1987)|28.6.2006 00:43
Sice mi možná přidali 1 FPS navrh, ale zatím mi připadaj fakt nepoužitelný. Chyby v nVidia Monitoru, problémy s taktováním, při nějakém hlubším nastavení prapodivné chybové hlášky.... fakt nevím:-(. A ten novej způsob ovládání je strašnej, doufám, že ten starej nemíněj zrušit úplně. Proboha proto jsem si nekupoval ATI abych nemusel řešit problémy s driverama!!! Měl jsem je naistalovaná 30 minut a už si vracím zpátky 84.21 a nTune 2. Vidím to tak za dva měsíce na další pokus až vyleze nějaká nová verze:). -zajímavý ale je, že je tomu zhruba 14dní kdy jsem si ty nový drivery stáhl jako beta verzi a chodily mnohem líp:-)
SmartMole (297)|28.6.2006 00:48
[QUOTE=boboco]Sice mi možná přidali 1 FPS navrh, ale zatím mi připadaj fakt nepoužitelný. Chyby v nVidia Monitoru, problémy s taktováním, při nějakém hlubším nastavení prapodivné chybové hlášky.... fakt nevím:-(. A ten novej způsob ovládání je strašnej, doufám, že ten starej nemíněj zrušit úplně. Proboha proto jsem si nekupoval ATI abych nemusel řešit problémy s driverama!!! Měl jsem je naistalovaná 30 minut a už si vracím zpátky 84.21 a nTune 2. Vidím to tak za dva měsíce na další pokus až vyleze nějaká nová verze:). -zajímavý ale je, že je tomu zhruba 14dní kdy jsem si ty nový drivery stáhl jako beta verzi a chodily mnohem líp:-)[/QUOTE]
Netuším kde máte problém...popravdě ty whql jsem nezkoušel, zatím mám pouze bety, ale žádná taková hláška se mi neobjevila. Mám podezření, že problém bude někde jinde. Možná špatně instalované. Jinak co se týče výkonu, tak jsem zaznamenal znatelný nárůst (až 5 fps) v novějších hrách a asi o 200 v 3dmark05
boboco (1987)|28.6.2006 01:15
Mám 7600GT a po startu Windů na vás z lišty bafne hláška že karta není zapojena do režimu SLI. (nemám ani desku s podporou SLI). V těch ovladačím je maximálně odkaz na jejich web a když vypnu ikonu na hlavním panelu, po restartu je zázračně zpět a hláška s ní:-)). Řešit se mi to nechce, na to jsem moc línej a unavenej, počkám si až ty drivery krapet upravěj a budu doufat, že budou OK.
cyra (1)|28.6.2006 09:54
REGEDIT4


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]
"NvCplDisableRefreshRatePage"=dword:00000000


vytvoř jako novou hodnotu DWORD
Godlike (166)|28.6.2006 17:02
[QUOTE=boboco]..Proboha proto jsem si nekupoval ATI abych nemusel řešit problémy s driverama!!..[/QUOTE]
Tohle platilo mozna pred 5 lety:)Dnes je to spis naopak 8)mezi ofiko drivererama milion ruznejch beta...
Honny (262)|28.6.2006 17:51
[QUOTE=Godlike]Tohle platilo mozna pred 5 lety:)Dnes je to spis naopak 8)mezi ofiko drivererama milion ruznejch beta...[/QUOTE]
Ve Windows možná, v Linuxu (s *BSD aj. zkušenosti nemám) nejsou ATi drivery zrovna moc dobrý...
wizaard (913)|9.7.2006 11:10
No, já se je chystám zítra stáhnout a jak to tak čtu, tak teda nevim. Ale když se nad tím znova zamyslím, tak myslím, že nevim... :D Ne, dost srandy, vážně je zítra stáhnu (až bude novej net) a zkusím, když nebudou OK, tak zpět k 84.21, které mám teď a přijdou mi OK. Uvidíme...
wizaard (913)|10.7.2006 22:01
No tak jsem si 91.31 stáhnul a přijdou mi úplně maximálně OK! Jenom mě, stejně jako vás všechny, s*re ta imbecilní hláška, že jsem asi vypojil druhou kartu SLI... no, moje deska jednak SLI nepodporuje, grafika sice ano, ale deska ne, takže nevím no, to ale ten ovladač nemůže zjistit, že nemám 2 PCI-X 16x porty? :) Asi ne. No, jinak jsem ale spokojen, nové rozhranní je taky OK.
BigB (6)|17.7.2006 00:33
Nasel sem na netu reseni, staci jen zadat do registru:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\MediaCenterTray]
"NvCplDisableBalloonNotifications"=dword:00000001

A pokud jde o rozhrani, tak pouzivam stare, to nove je fakt hrozne (no ale kazdy ma jiny vkus).
wizaard (913)|17.7.2006 13:38
[QUOTE=BigB]Nasel sem na netu reseni, staci jen zadat do registru:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\MediaCenterTray]
"NvCplDisableBalloonNotifications"=dword:00000001

A pokud jde o rozhrani, tak pouzivam stare, to nove je fakt hrozne (no ale kazdy ma jiny vkus).[/QUOTE]
Mně to nový nejdřív vyděsilo, ale teď už jsem OK. Líbí se mi, že některý obrazovky a sekce mají detailnější nastavení nebo monitorování (viz. teplota s grafem) než u starýho rozhraní. Jinak v tom ale nějaký super vylepšení nevidím, jenom že je to víc ve stylu MediaCenter :)
instinct_bob (97)|8.8.2006 09:08
Mám ty ovladače instalované, ale nejeví se mi moc extra dobré. Vyhazuje mi to přiblblé okno s informací, že by bylo jako fajn dokoupit druhou kartu pro SLI a pri taktování mi padá systém už ve frekvencích kdy na starších ovladačích vše makalo jak mělo. Nemáte náhodou někdo starší ovladače. Tyhle jsou už ofičo, ale strašně mě štvou . Potřeboval bych něco ve stylu 87.XX. Ty mi šli parádně.
tequilla (1015)|8.8.2006 09:25
Drivery jsou dobry, stabilni, ale musel jsem se prepnout do klasickyho rozhrani, jinak jsem se tam trosicku ztracel. Pouzivam 2 grafiky v SLI a v tom novym rozhrani jsem nedokazal sledovat teploty jader. Vzdy tam byla jen teplota jednoho z jader a nejak sem nenasel, jak to prehodit (zase tak dlouho jsem to ale nehledal).
BigB (6)|11.8.2006 10:27
[QUOTE=instinct_bob]Mám ty ovladače instalované, ale nejeví se mi moc extra dobré. Vyhazuje mi to přiblblé okno s informací, že by bylo jako fajn dokoupit druhou kartu pro SLI a pri taktování mi padá systém už ve frekvencích kdy na starších ovladačích vše makalo jak mělo. Nemáte náhodou někdo starší ovladače. Tyhle jsou už ofičo, ale strašně mě štvou . Potřeboval bych něco ve stylu 87.XX. Ty mi šli parádně.[/QUOTE]


Reseni toho okna sem napsal v tomto threadu o stranku zpet.