Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Připojení LCD TV k notebooku přes HDMI

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Ten odkaz na obrázky máš špatně, oprav to nebo je sem přilož.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Mám uplně stejný problém jako je v prvním příspěvku,prosím o radu jak to napravit,děkuji

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

mám nvidia gforce GT 330M windows 7.na lcd mam obraz posunutý a nevím co stím,ovladaci panel nvidia mi nedovoli nastavit rozlišení lcd televize.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od xmikul28 Zobrazit příspěvek
    Dobrý den,
    já mám podobnýn problém. Otázka je jestli je to problém nebo standardní chování.

Mám doma notebook DELL inspiron 1525 a klasické PC. Včera jsem si pořídil nový LCD monitor Samsung 2494HM s tím, že jej budu používat jako výchozí monitor pro PC a také jako druhý monitor notebooku. Jelikož grafická karta na PC je nějaká stará nVidia G-Force s výstupem pouze VGA, tak je nutné ji připojit k LCD pomocí VGA. Na notebook, jelikož ten disponuje rohraním VGA a HDMI tedy jasně padla volba na HDMI.

Bohužel, připojím-li LCD k notebooku (Vista Home Premium, grafická karta integrovaná) přes HDMI, tak ačkoliv monitor je rozpoznán a je na něm obsah zobrazen, není zobrazen úplně korektně, nýbrž stejně, jak je uvedeno na obrázcích v dotazu zde: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php...
    Zkoušel jsem všelijaké nastavení, ale nic nepomáhá... Ovladače monitoru jsem nainstaloval z CD, nastavil jsem rozlišení 1920:1080, jak požaduje výrobce LCD, ale pořád je to zobrazení jaké je.

Můžete mi, prosím, poradit, kde může být zakopaný pes a zda lze tento problém vyřešit?

Ještě mám další doplňující otázku. Když jsem tak zkoušel používat tento nový LCD monitor při zapnutí obou počítačů najednou a přepínat na LCD zdroj, který chci právě zobrazovat, tak jakmile jsem přepnul z HDMI notebooku na VGA PC, tak se mi automaticky přeuspořádala okna na notebooku jako by ten monitor nebyl připojen. Což není moc fajn, když na němčem pracuji a pouze se potřebuji přepnout a na něco mrknout a pak se vrátit zpět v práci na notebooku... Samozřejmě že ta okna se zpět nepřeuspořádala do původního stavu, když jsem zase zdroj změnil na notebook.
    Lze to nějak řešit?

Děkuji mnohokrát za pomoc.
    A co máte za operační systém?

mám nvidia gforce GT 330M windows 7.na lcd mam obraz posunutý a nevím co stím,ovladaci panel nvidia mi nedovoli nastavit rozlišení lcd televize.
    Já mám GT 320M a řešim to používáním bud jenom TV a nebo jen notebooku, to se mi pak zobrazí jako jediný a pak s tim jde dělat vše

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Dobrý den. Mám problém, který sám neumím vyřešit. Když připojím notebook k LCD tv LG, tak připojení proběhne v pořádku, ale poté mi začne sám skákat kursor (buďto během psaní, nebo i když označím ikonu na ploše, tak to co pár sekund poskočí směrem vzhůru na další ikonu). Během hraní třeba nějaké RPG hry to není poznat, ale např. když hraji NFS, tak auto pořád vypíná-mám na mysli plyn.

Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Používám windows 7 premium.

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

V nVidia control, jde nastavit přesně šířka a výška obrazu, včera jsem to řešil u bráchy

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od frantagrygar Zobrazit příspěvek
    V nVidia control, jde nastavit přesně šířka a výška obrazu, včera jsem to řešil u bráchy
    Myslis ze to jeste po 5 letech nevyresil?

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

Některý lidi jsou trošku pomalejší

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Špatné barvy při připojení přes HDMI
    Od Fredrik v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-07-2014, 01:05