reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Stabilní APčko

Sieben (513)|17.10.2008 10:38
Pánové, mám dilema,

pořídil jsem APčko Linksys WRT54-GC +usb wifi
http://www.softcom.cz/produkt/linksys-compact-wireless-80211g-network-kitwrt54gc-wusb54gc/?flist=1

-dle referencí na 54gc, že je to super APčko atp...

-jenže... je to verze 2.0, která má firmware 1.00.7 a jinej není k sehnání (na britských stránkách linksysu je ke stažení 1.01.0)

-je nestabilní - zamrzá, nahrál sem tam ten "novější" firmware a uvidíme jestli to pomohlo,

- není k dostání - potřebuju ještě jednou to stejný...ale nechci riskovat, že bude taky nestabilní.



Máte nějaký zkušenosti s jinýma APčkama, který jsou stabilní? díky za pomoc:thumb
Sieben (513)|22.10.2008 23:06
achjo, proč se moje dotazy většinou vůbec neřeší? to nemáte nikdo zkušenosti s WRT54GC a pod??? :angry :cry
Johnny C (5)|23.10.2008 11:34
Mam zkusenost se:
SMC - kvalitni apcka, ale obcas maji problem s kompatibilitou s nekterjma wifi sitovkama, nekdy se nejde pripojit kdyz je nastaveni access podle mac adresy, nekdy zase problem pri pristupu skrze WEP klic... ale jinak velmi stabilni...

Pak je jeste dobrej starickej ASUS WL500g... s novym poslednim "beta" firmwarem funguje na 100% a kousne se tak jednou rocne...
Sieben (513)|25.10.2008 21:52
díky za odpověď.
Jen nevěřím, že by něco od SMC mohlo fungovat...mimoto omezení/povolení na MAC adresy nepoužívám, všude nastavuju WPA2-PSK :) WEP je jen takový bububu :D

O tom asusu sem taky uvažoval..no uvidíme, jak bude stabilní ten druhej kousek co příští týden budu zapojovat.