Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Hunt3r_MSI01

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Hunt3r_MSI01 - Vše jsem vytvořil sám až na obrázky MSI a Světa Hardware.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: MSI01.jpg 
Zobrazení: 326 
Velikost: 682.3 KB 
ID: 7539  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele DrDeath
    Registrace
    Feb 2008

No je to zauimavé, ale ak na to pozerám dlhšie začne mi to ťahať oči ...čo keby si skúsil troška menej ostrejšie farby ?

toť môj názor

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Nvm no. Teď už to nepude, když je to tady a ne v rozpracovanejch ne? Ale neva, je to moje 1. práce do nějaký soutěže a chybama se člověk učí

Pravidelný diskutér Avatar uživatele ILJUSIN
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Hunt3r Zobrazit příspěvek
    Nvm no. Teď už to nepude, když je to tady a ne v rozpracovanejch ne? Ale neva, je to moje 1. práce do nějaký soutěže a chybama se člověk učí
    No můžeš poprosit o přesunutí do rozpracovaných a tam si na tom ještě pracovat
    Mě se ty barvy líbí, světle modrá (tyrkysová) + bílá->černá k sobě náramně jdou
    Zkusil bych ale minimálně obarvit logo MSI uprostřed wallu...

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Jj, kritiku beru, ale tohle už předělávat nebudu. Chtěl sem tam eště něco udělat, ale zase sem to nechtěl přeplácat. U toho obarvování loga nevim, jestli to neni proti pravidlum. Jak sem už psal, je to moje 1. práce do soutěže

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Hunt3r Zobrazit příspěvek
    Jj, kritiku beru, ale tohle už předělávat nebudu. Chtěl sem tam eště něco udělat, ale zase sem to nechtěl přeplácat. U toho obarvování loga nevim, jestli to neni proti pravidlum. Jak sem už psal, je to moje 1. práce do soutěže

odbarvovat logo mozes ( aj ked sa priznam, ze neviem ci sa konkretne o tom pise v pravidlach, kazdopadne to robi 90% sutaziacich, tak smelo do toho )......inak pekny efekt

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Impact
    Registrace
    Sep 2008

ten efekt vypada pekne, jen to logo ve stredu tam je jak prilepene no, ale jinak zajimavy.