reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odměnění uživatelů s největším počtem reputačních bodů

Karel Polívka (1485)|5.11.2006 20:08
Před nedávnem jsme pro členy našeho diskuzního fóra přinesli akci "tričko Foxconn pro nejčastější diskutéry", v které mohli členové našeho fóra získat tmavě modré tričko velikosti XL s prošívaným logem Foxconn v přední části (a s logy Intelu na rukávech). Jednalo se tehdy o odměnění těch, kteří měli v dané době nejvyšší počet diskuzních příspěvků.

Protože to bylo na samotném počátku života našeho fóra, nebylo tehdy možné zohledňovat nějaké další aspekty. Dnes je situace jiná, protože už delší dobu se používá systém udělování reputačních bodů, jejichž počet zastupuje, jak se dotyčný uživatel v rámci fóra projevuje (především se jedná o to, nakolik jsou jeho příspěvky přínosné po informační stránce nebo zda se nějakým způsobem podílí na rozvoji našeho fóra).

A jelikož už někteří uživatelé mají oproti ostatním v tomto směru dost navrch, rozhodli jsme se pro další odměňovací akci, která bude zohledňovat právě počet reputačních bodů. V minulém případě byly dárkovými předměty trička Foxconn (velikost XL), tentokrát se každá odměna sestává z následujícího:

Tričko Foxconn modré (velikost XL) nebo bílé barvy (velikost L nebo XL)
Tmavě modrý ručník Gigabyte
+ další drobnosti

Je zde ovšem rozdíl v koncepci celé teto akce, jelikož tentokrát nevyhlašujeme soutěž, nýbrž rovnou ohlašujeme 5 z vás s momentálně nejvyšším počtem reputačních bodů, kteří budou odměněni.

Konkrétně se jedná o následující členy našeho fóra (stav ze dne 5.11.2006 v 20:00):

boboco - 48 reputačních bodů
wizaard - 43 reputačních bodů
Smeli - 33 reputačních bodů
P@pi - 30 reputačních bodů
tequilla - 29 reputačních bodů

Zmiňovaným uživatelům bych tímto také rád poděkoval za jejich působení na našem fóru. Budeme se snažit, aby se stale rozvíjelo a poskytovalo diskuzní prostor stále pro více a více uživatelů.

Odměnu si výherci můžou vyzvednout v naší redakci v Brně, nebo si ji nechat zaslat bezplatně poštou. Výherce jsem také informoval v prostředí diskuzního fóra zasláním Soukromé zprávy. Pokud se dotyčný v průběhu následujícího kalendářního týdne neozve, jeho nárok na odměnu zaniká a ta bude v redakci ponechána pro další kolo.

Podobné odměňovací akce budeme pořádat i v budoucnu, čili rozhodně není všem dnům konec, aneb diskutovat u nás se zkrátka vyplatí :-)
boboco (1987)|5.11.2006 20:56
Skvělý:D :D :D

Děkuji redakci SHW:thumb

Budu se snažit nezklamat a reputaci si udržet:slug:D
P@pi (1519)|5.11.2006 20:56
Díky :thumb, aspoň se mam do čeho utřít, když vylezu z koupelny :idea...
boboco (1987)|5.11.2006 21:01
[quote=P@pi]Díky :thumb, aspoň se mam do čeho utřít, když vylezu z koupelny :idea...[/quote]

To já se nemeju, pořád jsem na netu, není čas, tak ručník asi daruju:notsure
P@pi (1519)|5.11.2006 21:03
[OT]Mně by spíš zajímalo, jak můžeš pracovat v servisu a bejt furt takhle na netu, dyť ty seš tu furt... :notsure. To nemáte práci nebo co?[/OT]
Smeli (2302)|5.11.2006 21:36
Super... dal bych sem smajlíka, ale...
boboco (1987)|5.11.2006 21:58
[quote=P@pi][OT]Mně by spíš zajímalo, jak můžeš pracovat v servisu a bejt furt takhle na netu, dyť ty seš tu furt... :notsure. To nemáte práci nebo co?[/OT][/quote]

To je taková firmička - má druhá rodina a jsem tam jen když mám čas. Já ještě navíc mimo to studuju.... Není to až tak jednoduchý, ale nestěžuju si.
Můj klasickej všední den vypadá takhle:
Ráno kolem půl sedmé budíček, hurá do školy. Ve škole zpravidla končím kolem druhé hodiny, podle potřeby něco sním a jdu do firmy. Tam jsem letos od září naprosto nepravidelně, letos mě čeká matura, tak jsem to dost omezil a ještě omezím. Navíc spoutu PC jsem dělal i soukromě, tak čas od času ještě řeším nějaké drobnosti u "svých vlastních zákazníků". No a večer frčím busem domů a jsem do noci u PC, připravím se do školy a hurá další den to samé:). Já nejsem a nikdy jsem v té firmě nebyl zaměstnanej, jak už jsem uvedl na začátku, je to taková má druhá rodina, jsem tam s nima už (jestli mě paměť neklame) skoro čtyři roky a za tu dobu jsem toho zažil už docela dost. Co se týče peněz, rozhodně se nedá říct, že bych se měl špatně, zadarmo ani kuřátko nehrabe, že;), ale neměl a nemám žádnou pevnou pracovní dobu, nic takového. Prostě dnes má člověk telefon a není problém se jakkoliv kdykoliv domluvit. O prázdninách jsem byl ve firmičce většinou od rána do večera a párkrát i zcela sám (dovolené, externí servisy atp.). No a vlastně i předtím jsem se motal kolem počítačů víc než často. Letos je to ale už dost jiný, zatím jsem naprosto happy, ale matura se blíží a já se taky budu muset poprvé za ty roky na škole začít učit...:cool:. To ještě bude hodně zajímavý... Doufám, že to na vysvětlenou stačí, já vím, je to krapet složitější:D
P@pi (1519)|5.11.2006 22:02
[OT]Tak nevim, co nám ostaní řeknou na tudle diskuzi ale nechcou se mi psát SZ :shut, kam deš na vejšku a co děláš za školu? Páč taky tendle rok maturuju :cry...[/OT]
boboco (1987)|5.11.2006 22:12
[quote=P@pi][OT]Tak nevim, co nám ostaní řeknou na tudle diskuzi ale nechcou se mi psát SZ :shut, kam deš na vejšku a co děláš za školu? Páč taky tendle rok maturuju :cry...[/OT][/quote]

Maturuješ? Chudáčku!!!:cry :cry :cry -Tě plně chápu, fakt:D

Já jsem na průmyslovce tady v Trutnově a budu šťastnej jak blecha když tu školu dodělám... Ono to nebude tak úplně jednoduchý...:cry
Jinak na vejšku se po škole nechystám, školy mám už plný zuby, pokud vše dobře půjde, rád bych se dál věnoval počítačům. -Rád bych podnikal, ale to zatím není realizovatelné, uvidím časem. Jinak radši to nadále nebudem rozpitvávat zde, přeci jen, tohle spíš patří do SZ nebo do jiné sekce fóra:) -Kdyžtak písni SZ co studuješ a kam se chystáš Ty -docela by mě to zajímalo;)
Smeli (2302)|5.11.2006 22:27
Pche, maturita, větší fraška než maturita je snad mexická telenovela:notsure
boboco (1987)|5.11.2006 22:37
[quote=Smeli]Pche, maturita, větší fraška než maturita je snad mexická telenovela:notsure[/quote]

Stejně mi to na strachu neubere... Já se za celý ty roky na týhle škole nenaučil vůbec nic:stupid :thumbdown

želvička:turtle , moje žeuviška:turtle, jenom moje...

:notsure jsem cvok, všem se za moje občasné výpadky mozku moc omlouvám:hmm :D:D:D
P@pi (1519)|6.11.2006 07:06
[QUOTE=Smeli]Pche, maturita, větší fraška než maturita je snad mexická telenovela :notsure[/QUOTE]

Když vidim v podpisu toho bladedancera, tak jsem tě tipoval pod 18 let :shut. Sry jsem trochu pomalejší :slug. A ty děláš školu nebo už makáš?

Boboco: taky dělam průmku (Počítačový systémy) ve Velešíně. Asi budu chtít na ČVUT :inlove

Mno tak to tu stejně zaspamujeme... :D
Smeli (2302)|6.11.2006 08:25
[QUOTE=P@pi]Když vidim v podpisu toho bladedancera, tak jsem tě tipoval pod 18 let :shut. Sry jsem trochu pomalejší :slug. A ty děláš školu nebo už makáš?

Boboco: taky dělam průmku (Počítačový systémy) ve Velešíně. Asi budu chtít na ČVUT :inlove

Mno tak to tu stejně zaspamujeme... :D[/QUOTE]

Já výškuju, FAST:notsure

Jinak Lineage 2 hraju od června a hraju s lidma, kterým je i hrubě přes 30, prostě pohoda klan:inlove
tequilla (1015)|6.11.2006 09:28
[QUOTE=Smeli]Pche, maturita, větší fraška než maturita je snad mexická telenovela:notsure[/QUOTE]

Fraska to byla, ale clovek se zapotil (je fakt, ze daleko vice predtim nez v prubehu maturity) :D
Takova souborna zkouska z fyziky uz potom bylo uplne neco jinyho :mistake
first.indian (683)|6.11.2006 11:58
Hm... Ja chci taky darecek :hmm
No asi uz bych mohl napsat recenzi na Asus X1950Pro, a na novy zdroj az mi dojde (Raptoxx Extreme 700W) a ted mi ma jeste ve ctvrtek dojit Opteron 165 (tak asi udelam srovnani X2 3800+ vs Opteron 165 :D ) a jeste porovni dvou sirokouhlych monitoru 19" co se mi ted flakaji na stole - BenQ FP 92W vs Acer AL1916WAs)Ale kurna casu neni... Ve skole cosi strasi s bakalarkama... :notsure
Frog (510)|6.11.2006 12:34
Blahoželam vyhercom, a nezabudnite dat čelenku Gigabyte do sekcii "Nábidky" :D
boboco (1987)|6.11.2006 12:37
[quote=Frog]Blahoželam vyhercom, a nezabudnite dat čelenku Gigabyte do sekcii "Nábidky" :D[/quote]

Čelenku? Já myslel, že dostanu ručníček?;). A dárečky se neprodávaj, to se přeci nedělá:hmm :)
wizaard (913)|6.11.2006 14:20
Omlouvám se, ale pár dní jsem byl mimo (rodinné zdravotní problémy), proto děkuji za cenu, je to milé, budu se dál snažit jako doposud a snad si ještě chvilku udržím tvář. Díky
tgfh (2985)|6.11.2006 15:55
Gratuluji výhercům...

To Wizaard: Neboj se udržíš... u mě 100%...
Smeli (2302)|6.11.2006 16:29
[QUOTE=wizaard]Omlouvám se, ale pár dní jsem byl mimo (rodinné zdravotní problémy), proto děkuji za cenu, je to milé, budu se dál snažit jako doposud a snad si ještě chvilku udržím tvář. Díky[/QUOTE]

Jakou tvář, máš pořád na hlavě helmu :idea
boboco (1987)|6.11.2006 18:32
[quote=wizaard]Omlouvám se, ale pár dní jsem byl mimo (rodinné zdravotní problémy), proto děkuji za cenu, je to milé, budu se dál snažit jako doposud a snad si ještě chvilku udržím tvář. Díky[/quote]

Říkal jsem si, co se s Tebou asi stalo, chyběls tu:slug:)

-doufám, že doma nic vážnýho:(
wizaard (913)|6.11.2006 20:03
[QUOTE=boboco]Říkal jsem si, co se s Tebou asi stalo, chyběls tu:slug:)

-doufám, že doma nic vážnýho:([/QUOTE]
[OT]Mamka v nemocnici s akutním záchvatem žlučníku, už je po operaci, je to OK. Ještě na pár operací půjde, ale aspoň prozatím je OK. Ale o tom nebudeme mluvit...[/OT]

[QUOTE=tgfh]Gratuluji výhercům...

To Wizaard: Neboj se udržíš... u mě 100%...[/QUOTE]
Díky, co víc říct? Jenom mě mrzí tenhle zbytečný příspěvek, nerad spamuju, ale když už je tady tolik dotazů na mou osobu, odpovídám.

[QUOTE=Smeli]Jakou tvář, máš pořád na hlavě helmu :idea[/QUOTE]
To víš, chlape, v F-16 při nějakých 7G ve výšce 22 000 stop je už troška kyslíku a štít proti oslnění (a laserovým paprskům) potřeba ;). Jinak, myslím, že na svém webu mám svých fotek až nekřesťansky moc :hmm
Smeli (2302)|13.11.2006 13:51
Tak jsem dneska došel domů a byl rád, že už nikam nemusím. Chtěl sem se převléknout a koukám - na posteli lístek. Kouknu na něj - nějaký balíček. Tak jsem se teda opět oblékl a vyrazil na poštu. No, řeknu vám, tak velikou obálku sem ještě neviděl (asi by se do ní vešlo dost peněz :D). Dorazil sem domů a vrhl se na ní - a ejhle - tričko už jedno sice mám, ale ten lučníček, plopiska, fixíky, figulka (píská někomu?), balónek - moooooooooooooooooc děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:inlove :o
tequilla (1015)|13.11.2006 14:14
Figurku jsem sice nenasel :( , ale obalka byla skutecne obrovska, skoro za ni nebylo videt recepcni, kdyz mi to nesla :D
BlackFrog (563)|13.11.2006 16:02
[QUOTE=tequilla]Figurku jsem sice nenasel :( , ale obalka byla skutecne obrovska, skoro za ni nebylo videt recepcni, kdyz mi to nesla :D[/QUOTE]
vám tak závidim:)
tequilla (1015)|13.11.2006 16:02
[QUOTE=BlackFrog]vám tak závidim:)[/QUOTE]

Tu obalku nebo recepcni? :D
BlackFrog (563)|13.11.2006 16:05
[QUOTE=tequilla]Tu obalku nebo recepcni? :D[/QUOTE]
no comment:) :turtle
P@pi (1519)|13.11.2006 17:09
[QUOTE=Smeli] Dorazil sem domů a vrhl se na ní - a ejhle - tričko už jedno sice mám, ale ten lučníček, plopiska, fixíky, figulka (píská někomu?), balónek - moooooooooooooooooc děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE]

Já chci taky figurku :cry. Díky za dárky :thumb
Zeli (397)|13.11.2006 18:19
:cry a ja zas nic nedostanu! :cry

asi sem moc :turtle:turtle:turtle
boboco (1987)|13.11.2006 18:38
Bééééé, mně ještě nic nepšišlo:cry :cry :cry
BlackFrog (563)|13.11.2006 18:39
[QUOTE=boboco]Bééééé, mně ještě nic nepšišlo:cry :cry :cry[/QUOTE]
to nejlepší (tomu nejlepšímu) nakonec ne?:)
boboco (1987)|13.11.2006 18:48
[quote=BlackFrog]to nejlepší (tomu nejlepšímu) nakonec ne?:)[/quote]

Zejtra by mi měl přijít novej case, tak předpokládám, že si to zejtra z pošty odnesu s ním:):turtle
wizaard (913)|13.11.2006 20:45
Jo, dneska mi ten balík přišel, málem bych se zapomněl ozvat... Díky redakci, ceny (resp. odměny) jsou moc fajn, ručník a tričko super, ale maximální chválu si zasloužíte, jak jste se mi trefili do značky - Gigabyte rulezz ;). Díky moc, propisky, zvýrazňovače a zápisník Gigabyte jsou milé ceny, ve škole je rád použiji. :thumb
BlackFrog (563)|13.11.2006 20:48
[QUOTE=wizaard]Jo, dneska mi ten balík přišel, málem bych se zapomněl ozvat... Díky redakci, ceny (resp. odměny) jsou moc fajn, ručník a tričko super, ale maximální chválu si zasloužíte, jak jste se mi trefili do značky - Gigabyte rulezz ;). Díky moc, propisky, zvýrazňovače a zápisník Gigabyte jsou milé ceny, ve škole je rád použiji. :thumb[/QUOTE]
já ci takyyyy:)
P@pi (1519)|13.11.2006 20:48
[QUOTE=wizaard]Jo, dneska mi ten balík přišel, málem bych se zapomněl ozvat... Díky redakci, ceny (resp. odměny) jsou moc fajn, ručník a tričko super, ale maximální chválu si zasloužíte, jak jste se mi trefili do značky - Gigabyte rulezz ;). Díky moc, propisky, zvýrazňovače a zápisník Gigabyte jsou milé ceny, ve škole je rád použiji. :thumb[/QUOTE]

Kdo ještě dostal frisbee gigabyte? :rolleyes: Tak snad mam něco, co ostatní nemaj :D.
boboco (1987)|13.11.2006 21:02
[quote=P@pi]Kdo ještě dostal frisbee gigabyte? :rolleyes: Tak snad mam něco, co ostatní nemaj :D.[/quote]

Jestli mi zítra nepřijde frisbee (a nebo grafika o Gigabyte:cool:), tak budu moooooooooooooc smutný;) :D
BlackFrog (563)|13.11.2006 21:35
kdo mi tu sebral reputační bod a nepodepsal se?:D:D:D:D
first.indian (683)|13.11.2006 23:50
Odměnění uživatelů s největším počtem reputačních bodů... Tohle by mohlo byt casteji :) Co takhle kazdy mesic? A treba s podminkou ze diskuter muze ziskat cenu max 1x za 3 mesice? Aby nekdo nemel 10 stejnych darku :D A nebo treba ocenit i treba pomer poctu prispevku k poctu reputacnich bodu? :notsure alespon by meli lide motivaci k tomu aby nepsali odpoved na neco co uz bylo odpovedeno o prispevek nad tim... Protoze nekdy kdyz to vidim mam sto chuti jim za to dat - reputaci. :( Ale chteji poradit tak ho nedam. Jen by si meli uvedomit ze jsou ty prispevky nekdy zbytecne...
Smeli (2302)|14.11.2006 00:04
To není špatný nápad, vzhledem k tomu že to byl pro mně zatím asi poslední dárek :cry :turtle :o
eraser (0)|14.11.2006 14:00
[quote=boboco]To je taková firmička - má druhá rodina a jsem tam jen když mám čas. Já ještě navíc mimo to studuju.... Není to až tak jednoduchý, ale nestěžuju si.[/quote]
Keď som študoval, bol som na tom obdobne, navyše takéto niečo nie je pre nadšenca IT zlá vec, skúsenosti sa cenia zlatom, človek si i postupne začína uvedomovať, čo je to práca, akú si zaslúži odmenu, cenu peňazí, apod. Taktiež nemá čas na blbosti, ktoré ho môžu dostať do problémov, to platí najmä cez prázdniny. No a nejaká tá korunka v študáckych rokoch sa tiež hodi, že? :)
boboco (1987)|14.11.2006 21:16
[quote=boboco]Jestli mi zítra nepřijde frisbee (a nebo grafika o Gigabyte:cool:), tak budu moooooooooooooc smutný;) :D[/quote]

Dnes jsem byl na poště a mimo nového case tam na mě ještě čekala vééééééééééééliká obálka:D -jsem si říkal, že by pohled?! Že by dopis od strýčka Krejčíře?:inlove Ne, dostal jsem veeelikej ručníček, tričko, tříbarevnou fixku, propisku, paňácu, míček ale hlavně vše s logem mého oblíbeného Gigabyte:thumb. Děkuji redakci a všem ze SHW, a doufám, že se podobné soutěže budou realizovat i v budoucnu:D -dokonce mi ani nevadilo, že tam nebyla ta grafika od Gigabyte, i tak jsem spokojen:inlove

[quote=eraser]Keď som študoval, bol som na tom obdobne, navyše takéto niečo nie je pre nadšenca IT zlá vec, skúsenosti sa cenia zlatom, človek si i postupne začína uvedomovať, čo je to práca, akú si zaslúži odmenu, cenu peňazí, apod. Taktiež nemá čas na blbosti, ktoré ho môžu dostať do problémov, to platí najmä cez prázdniny. No a nejaká tá korunka v študáckych rokoch sa tiež hodi, že? :)[/quote]

JJ, korunky se hodí, ale člověk nasbírá i spoustu zkušeností:)