Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 41 z 41

Téma: Odměnění uživatelů s největším počtem reputačních bodů

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Bééééé, mně ještě nic nepšišlo
    to nejlepší (tomu nejlepšímu) nakonec ne?

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    to nejlepší (tomu nejlepšímu) nakonec ne?
    Zejtra by mi měl přijít novej case, tak předpokládám, že si to zejtra z pošty odnesu s ním

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Jo, dneska mi ten balík přišel, málem bych se zapomněl ozvat... Díky redakci, ceny (resp. odměny) jsou moc fajn, ručník a tričko super, ale maximální chválu si zasloužíte, jak jste se mi trefili do značky - Gigabyte rulezz . Díky moc, propisky, zvýrazňovače a zápisník Gigabyte jsou milé ceny, ve škole je rád použiji.

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Jo, dneska mi ten balík přišel, málem bych se zapomněl ozvat... Díky redakci, ceny (resp. odměny) jsou moc fajn, ručník a tričko super, ale maximální chválu si zasloužíte, jak jste se mi trefili do značky - Gigabyte rulezz . Díky moc, propisky, zvýrazňovače a zápisník Gigabyte jsou milé ceny, ve škole je rád použiji.
    já ci takyyyy

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Kdo ještě dostal frisbee gigabyte? Tak snad mam něco, co ostatní nemaj .

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    Kdo ještě dostal frisbee gigabyte? Tak snad mam něco, co ostatní nemaj .
    Jestli mi zítra nepřijde frisbee (a nebo grafika o Gigabyte), tak budu moooooooooooooc smutný

Registrace
    Aug 2006

kdo mi tu sebral reputační bod a nepodepsal se?

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Odměnění uživatelů s největším počtem reputačních bodů... Tohle by mohlo byt casteji Co takhle kazdy mesic? A treba s podminkou ze diskuter muze ziskat cenu max 1x za 3 mesice? Aby nekdo nemel 10 stejnych darku A nebo treba ocenit i treba pomer poctu prispevku k poctu reputacnich bodu? alespon by meli lide motivaci k tomu aby nepsali odpoved na neco co uz bylo odpovedeno o prispevek nad tim... Protoze nekdy kdyz to vidim mam sto chuti jim za to dat - reputaci. Ale chteji poradit tak ho nedam. Jen by si meli uvedomit ze jsou ty prispevky nekdy zbytecne...

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

To není špatný nápad, vzhledem k tomu že to byl pro mně zatím asi poslední dárek

eraser

To je taková firmička - má druhá rodina a jsem tam jen když mám čas. Já ještě navíc mimo to studuju.... Není to až tak jednoduchý, ale nestěžuju si.
    Keď som študoval, bol som na tom obdobne, navyše takéto niečo nie je pre nadšenca IT zlá vec, skúsenosti sa cenia zlatom, človek si i postupne začína uvedomovať, čo je to práca, akú si zaslúži odmenu, cenu peňazí, apod. Taktiež nemá čas na blbosti, ktoré ho môžu dostať do problémov, to platí najmä cez prázdniny. No a nejaká tá korunka v študáckych rokoch sa tiež hodi, že?

Registrace
    May 2006

Jestli mi zítra nepřijde frisbee (a nebo grafika o Gigabyte), tak budu moooooooooooooc smutný
    Dnes jsem byl na poště a mimo nového case tam na mě ještě čekala vééééééééééééliká obálka -jsem si říkal, že by pohled?! Že by dopis od strýčka Krejčíře? Ne, dostal jsem veeelikej ručníček, tričko, tříbarevnou fixku, propisku, paňácu, míček ale hlavně vše s logem mého oblíbeného Gigabyte. Děkuji redakci a všem ze SHW, a doufám, že se podobné soutěže budou realizovat i v budoucnu -dokonce mi ani nevadilo, že tam nebyla ta grafika od Gigabyte, i tak jsem spokojen

Citace Původně odesláno od eraser
    Keď som študoval, bol som na tom obdobne, navyše takéto niečo nie je pre nadšenca IT zlá vec, skúsenosti sa cenia zlatom, človek si i postupne začína uvedomovať, čo je to práca, akú si zaslúži odmenu, cenu peňazí, apod. Taktiež nemá čas na blbosti, ktoré ho môžu dostať do problémov, to platí najmä cez prázdniny. No a nejaká tá korunka v študáckych rokoch sa tiež hodi, že?
    JJ, korunky se hodí, ale člověk nasbírá i spoustu zkušeností

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Kalendář pro více uživatelů
    Od adminpc v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-12-2013, 22:19
  2. Reakcí: 88
    Poslední příspěvek: 07-02-2009, 21:35
  3. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 15:22
  4. přepínání uživatelů