Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Odměnění uživatelů s největším počtem reputačních bodů

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Před nedávnem jsme pro členy našeho diskuzního fóra přinesli akci "tričko Foxconn pro nejčastější diskutéry", v které mohli členové našeho fóra získat tmavě modré tričko velikosti XL s prošívaným logem Foxconn v přední části (a s logy Intelu na rukávech). Jednalo se tehdy o odměnění těch, kteří měli v dané době nejvyšší počet diskuzních příspěvků.

Protože to bylo na samotném počátku života našeho fóra, nebylo tehdy možné zohledňovat nějaké další aspekty. Dnes je situace jiná, protože už delší dobu se používá systém udělování reputačních bodů, jejichž počet zastupuje, jak se dotyčný uživatel v rámci fóra projevuje (především se jedná o to, nakolik jsou jeho příspěvky přínosné po informační stránce nebo zda se nějakým způsobem podílí na rozvoji našeho fóra).

A jelikož už někteří uživatelé mají oproti ostatním v tomto směru dost navrch, rozhodli jsme se pro další odměňovací akci, která bude zohledňovat právě počet reputačních bodů. V minulém případě byly dárkovými předměty trička Foxconn (velikost XL), tentokrát se každá odměna sestává z následujícího:

Tričko Foxconn modré (velikost XL) nebo bílé barvy (velikost L nebo XL)
    Tmavě modrý ručník Gigabyte
    + další drobnosti

Je zde ovšem rozdíl v koncepci celé teto akce, jelikož tentokrát nevyhlašujeme soutěž, nýbrž rovnou ohlašujeme 5 z vás s momentálně nejvyšším počtem reputačních bodů, kteří budou odměněni.

Konkrétně se jedná o následující členy našeho fóra (stav ze dne 5.11.2006 v 20:00):

boboco - 48 reputačních bodů
    wizaard - 43 reputačních bodů
    Smeli - 33 reputačních bodů
    P@pi - 30 reputačních bodů
    tequilla - 29 reputačních bodů

Zmiňovaným uživatelům bych tímto také rád poděkoval za jejich působení na našem fóru. Budeme se snažit, aby se stale rozvíjelo a poskytovalo diskuzní prostor stále pro více a více uživatelů.

Odměnu si výherci můžou vyzvednout v naší redakci v Brně, nebo si ji nechat zaslat bezplatně poštou. Výherce jsem také informoval v prostředí diskuzního fóra zasláním Soukromé zprávy. Pokud se dotyčný v průběhu následujícího kalendářního týdne neozve, jeho nárok na odměnu zaniká a ta bude v redakci ponechána pro další kolo.

Podobné odměňovací akce budeme pořádat i v budoucnu, čili rozhodně není všem dnům konec, aneb diskutovat u nás se zkrátka vyplatí :-)

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Skvělý

Děkuji redakci SHW

Budu se snažit nezklamat a reputaci si udržet

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Díky , aspoň se mam do čeho utřít, když vylezu z koupelny ...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    Díky , aspoň se mam do čeho utřít, když vylezu z koupelny ...
    To já se nemeju, pořád jsem na netu, není čas, tak ručník asi daruju

Registrace
    May 2006

[OT]Mně by spíš zajímalo, jak můžeš pracovat v servisu a bejt furt takhle na netu, dyť ty seš tu furt... . To nemáte práci nebo co?[/OT]

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Super... dal bych sem smajlíka, ale...

Registrace
    May 2006

[OT]Mně by spíš zajímalo, jak můžeš pracovat v servisu a bejt furt takhle na netu, dyť ty seš tu furt... . To nemáte práci nebo co?[/OT]
    To je taková firmička - má druhá rodina a jsem tam jen když mám čas. Já ještě navíc mimo to studuju.... Není to až tak jednoduchý, ale nestěžuju si.
    Můj klasickej všední den vypadá takhle:
    Ráno kolem půl sedmé budíček, hurá do školy. Ve škole zpravidla končím kolem druhé hodiny, podle potřeby něco sním a jdu do firmy. Tam jsem letos od září naprosto nepravidelně, letos mě čeká matura, tak jsem to dost omezil a ještě omezím. Navíc spoutu PC jsem dělal i soukromě, tak čas od času ještě řeším nějaké drobnosti u "svých vlastních zákazníků". No a večer frčím busem domů a jsem do noci u PC, připravím se do školy a hurá další den to samé. Já nejsem a nikdy jsem v té firmě nebyl zaměstnanej, jak už jsem uvedl na začátku, je to taková má druhá rodina, jsem tam s nima už (jestli mě paměť neklame) skoro čtyři roky a za tu dobu jsem toho zažil už docela dost. Co se týče peněz, rozhodně se nedá říct, že bych se měl špatně, zadarmo ani kuřátko nehrabe, že, ale neměl a nemám žádnou pevnou pracovní dobu, nic takového. Prostě dnes má člověk telefon a není problém se jakkoliv kdykoliv domluvit. O prázdninách jsem byl ve firmičce většinou od rána do večera a párkrát i zcela sám (dovolené, externí servisy atp.). No a vlastně i předtím jsem se motal kolem počítačů víc než často. Letos je to ale už dost jiný, zatím jsem naprosto happy, ale matura se blíží a já se taky budu muset poprvé za ty roky na škole začít učit.... To ještě bude hodně zajímavý... Doufám, že to na vysvětlenou stačí, já vím, je to krapet složitější

Registrace
    May 2006

[OT]Tak nevim, co nám ostaní řeknou na tudle diskuzi ale nechcou se mi psát SZ , kam deš na vejšku a co děláš za školu? Páč taky tendle rok maturuju ...[/OT]

Registrace
    May 2006

[OT]Tak nevim, co nám ostaní řeknou na tudle diskuzi ale nechcou se mi psát SZ , kam deš na vejšku a co děláš za školu? Páč taky tendle rok maturuju ...[/OT]
    Maturuješ? Chudáčku!!! -Tě plně chápu, fakt

Já jsem na průmyslovce tady v Trutnově a budu šťastnej jak blecha když tu školu dodělám... Ono to nebude tak úplně jednoduchý...
    Jinak na vejšku se po škole nechystám, školy mám už plný zuby, pokud vše dobře půjde, rád bych se dál věnoval počítačům. -Rád bych podnikal, ale to zatím není realizovatelné, uvidím časem. Jinak radši to nadále nebudem rozpitvávat zde, přeci jen, tohle spíš patří do SZ nebo do jiné sekce fóra -Kdyžtak písni SZ co studuješ a kam se chystáš Ty -docela by mě to zajímalo

Registrace
    May 2006

Pche, maturita, větší fraška než maturita je snad mexická telenovela

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Stejně mi to na strachu neubere... Já se za celý ty roky na týhle škole nenaučil vůbec nic

želvička , moje žeuviška, jenom moje...

jsem cvok, všem se za moje občasné výpadky mozku moc omlouvám

Registrace
    May 2006

Když vidim v podpisu toho bladedancera, tak jsem tě tipoval pod 18 let . Sry jsem trochu pomalejší . A ty děláš školu nebo už makáš?

Boboco: taky dělam průmku (Počítačový systémy) ve Velešíně. Asi budu chtít na ČVUT

Mno tak to tu stejně zaspamujeme...

Registrace
    May 2006

Když vidim v podpisu toho bladedancera, tak jsem tě tipoval pod 18 let . Sry jsem trochu pomalejší . A ty děláš školu nebo už makáš?

Boboco: taky dělam průmku (Počítačový systémy) ve Velešíně. Asi budu chtít na ČVUT

Mno tak to tu stejně zaspamujeme...
    Já výškuju, FAST

Jinak Lineage 2 hraju od června a hraju s lidma, kterým je i hrubě přes 30, prostě pohoda klan

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Fraska to byla, ale clovek se zapotil (je fakt, ze daleko vice predtim nez v prubehu maturity)
    Takova souborna zkouska z fyziky uz potom bylo uplne neco jinyho

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Hm... Ja chci taky darecek
    No asi uz bych mohl napsat recenzi na Asus X1950Pro, a na novy zdroj az mi dojde (Raptoxx Extreme 700W) a ted mi ma jeste ve ctvrtek dojit Opteron 165 (tak asi udelam srovnani X2 3800+ vs Opteron 165 ) a jeste porovni dvou sirokouhlych monitoru 19" co se mi ted flakaji na stole - BenQ FP 92W vs Acer AL1916WAs)Ale kurna casu neni... Ve skole cosi strasi s bakalarkama...
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 06-11-2006 v 13:01

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Kalendář pro více uživatelů
    Od adminpc v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-12-2013, 23:19
  2. Reakcí: 88
    Poslední příspěvek: 07-02-2009, 22:35
  3. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 16:22
  4. přepínání uživatelů