reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ICQ6 + historie zpráv + visty

Commanderwar (577)|19.10.2008 09:32
Zdravím nevím jestli to sem můžu dát, ale v této sekci je asi nejvíce lidi.

Nedaří se mi najít, kde se ve vistach u icq 6 uklada na disk historie....u XP to bylo velmi jednoduchy, ale tady u tech vist to proste není k nalezení.

Zajisté mam povolené zobrazování neviditelných složek......netušíte nekdo???....kde se to na disku nachází???..poradte prosím
fanynek (2048)|19.10.2008 09:53
C:\Users\název účtu\AppData\Roaming\ICQ Alespoň myslím.......:notsure Přijaté soubory jsou v C:\Users\název účtu\Documents\ICQ
Commanderwar (577)|19.10.2008 10:04
Jo dekuji ti je to tam....ovšem provedeni toho u ICQ6 je fakt blbé....zlata 5.1..je to namaštěný vjednom souboru...
fanynek (2048)|19.10.2008 10:06
[QUOTE=Commanderwar;171204]Jo dekuji ti je to tam....ovšem provedeni toho u ICQ6 je fakt blbé....zlata 5.1..je to namaštěný vjednom souboru...[/QUOTE]
Za málo. Njn. Pokrok nezastavíš.:(
pcmaker (354)|19.10.2008 12:53
Kdyz uz jsme u toho ICQ6, tak to sem placnu. Nevite nekdo, jak nastavit, aby se mi ICQ6 po spusteni pocitace neoteviralo na plose, ale jen vpravo dole na liste? (stejne jako napr. SKYPE).:runaway
fanynek (2048)|19.10.2008 16:12
[QUOTE=pcmaker;171281]Kdyz uz jsme u toho ICQ6, tak to sem placnu. Nevite nekdo, jak nastavit, aby se mi ICQ6 po spusteni pocitace neoteviralo na plose, ale jen vpravo dole na liste? (stejne jako napr. SKYPE).:runaway[/QUOTE]
Jo kámo, to by mě taky zajímalo. Od přechodu z verze 5.1 mi to nějak taky vrtá hlavou.
pas!k (3765)|20.10.2008 09:23
Snad tim nikoho neurazim .. ale vse nize popsane jde resit prechodem na mirandu .. navic i mene zkuseny clovek si celkem jednoduse muze udelat vlastni pack s pluginy ktere potrebuje .. pak jiz neni potreba nic instalovat a jednoduse prenesenim adresare muze pack spoustet v jakemkoliv pc .. Nastaveni mirandy se ze zacatku bude zdat mozna trosku slozite ale je to tim ze je opravdu rozmanite a da se nastavit temer cokoliv .. icq6 jsem zkusil ale vydrzel jsem na nem 1 den .. uz jen diky odesilanim zprav pomoci alt+o a ne alt+s :)
kevin00 (10238)|21.10.2008 00:03
[QUOTE]Snad tim nikoho neurazim .. ale vse nize popsane jde resit prechodem na mirandu .. navic i mene zkuseny clovek si celkem jednoduse muze udelat vlastni pack s pluginy ktere potrebuje .. pak jiz neni potreba nic instalovat a jednoduse prenesenim adresare muze pack spoustet v jakemkoliv pc .. Nastaveni mirandy se ze zacatku bude zdat mozna trosku slozite ale je to tim ze je opravdu rozmanite a da se nastavit temer cokoliv .. icq6 jsem zkusil ale vydrzel jsem na nem 1 den .. uz jen diky odesilanim zprav pomoci alt+o a ne alt+s[/QUOTE]

Souhlas :thumb
VencaX (3686)|26.10.2008 11:18
Já teda tohle řešil vždy mým oblíbeným qipem. Je taky přenosný a taky funguje podobně jako miranda (s míň protokoly. Stejně pokud používá ICQ6 tak nic víc než ICQ protokol nepotřebuje :D Výběr je na něm..