reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Šum v repro po připojení ntb k síti-co s tím ?

noegoncz (319)|19.10.2008 12:43
Zdravím,
sice to částešně nesouvisí s SW/HW na tomto fóru,ale i tak bych se rád zeptal, jestli by jste mi nemohli někdo poradit co s tím.
Kamarád si připojil k NTB domácí kino pro poslech hudby. V případě, že má NTB pouze na baterii, tak je vše v pořádku, ale ve chvíli, kdy zapojí NTB přes zdroj do sítě, tak mu začnou lehce hučet reproduktory.
Moc se v tomto nevyznám, nevíte čím by to mohlo být ? tj špatný zdroj k NTB, nebo tak něco ?
Za každou radu budu moc vděčen. Díky !
matheasek (141)|19.10.2008 12:51
máš asi špatně stíněný trafo a napájení ze zásuvky, mrkni jestli máš kabely od repro stíněné, a dej je co nejdál od zdroje. Je to jen návrh, ale dělám audio do aut a takhle to většinou bývá
flodurl (7)|28.10.2008 23:07
Copak má tvůj kamoš za NB?
Já už se silným brumem v repro při připojení ACERU ASPIRE 9820 bojuji dva měsíce a pořád nevím zda je to napájecím adapterem nebo el. sítí. Doma i na chalupě jsem vyzkoušel všechny zásuvky, bezvýsledně , ale zkusit jiný adapter nemám možnost.
flodurl (7)|16.1.2009 20:13
Poté co jsem prošoupal boty brouzdáním po příslušných diskuzních skupinách ve snaze odstranit brum použil jsem pro zesilovač a NB dvoužilovou prodlužku A JE TO !
Třeba tato zkušenost někomu pomůže a to je to hlavní.
....a poučení ... někdy i blbej "objeví" geniální řešení :-)