reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Internet explorer

Commanderwar (577)|19.10.2008 13:39
Tak dneska jeste jednou, jeden menší problém....mam takovy zahadny problem....
Vždy po praci na internetu projedu pc..ccleanerem...vymazu cokokis..temporary..formulaře...proste všechno ale ted jsem objevil jednu věc

primo v prohlížeči viz obrazek...nahorní liště, kam většina lidi zadava adresu:)
Se nektery odkazy..proste nadale uchovávaji, a nezustava tam vše pouze neco.....a ja to neco nemohu najit..kde je uloženy nebo jak se vymaže..netušíte nekdo???
gfdgfdf.jpg
mstejska (2912)|19.10.2008 13:42
Zkus se podivat do regeditu
HK Current User -> Software -> Microsoft -> Internet Explorer -> Typed URLs
Commanderwar (577)|19.10.2008 13:54
tak človíčku tam to není....ta jsou pouze adresy ktery natvrdo napišu do toho řadku...napriklad http://www.seznam.cz...ale po klasickem vymazani historie...se to vymaže.......takže tam to není....no zkusim patrat v tech registrech.....ale v tom enjsem zrovna odbornik....no kdyby te jeste neco napadlo..dej vedet prosím

Edit: zatím co jsem nastudoval jedná se o automatické dokončovaní webových stránek, ale všude pišou že by se to melo vymazat s vymazanim historie procházení a cookies....ale nedeje se tak....a zvlaštni je že tam zustava pouze zlomek stranek co denne...navštívím..

Napriklad když do toho řadku napíšu p...tak mi to zobrazí par stranek na p...na kterých jsem byl třeba jen jednou....a taky mi to dokonce pod p..zobrazilo jeden profil na lidech.cz....fakt zahada...nechci to tam:)..
fanynek (2048)|19.10.2008 20:26
[QUOTE=Commanderwar;171320]tak človíčku tam to není....ta jsou pouze adresy ktery natvrdo napišu do toho řadku...napriklad http://www.seznam.cz...ale po klasickem vymazani historie...se to vymaže.......takže tam to není....no zkusim patrat v tech registrech.....ale v tom enjsem zrovna odbornik....no kdyby te jeste neco napadlo..dej vedet prosím

Edit: zatím co jsem nastudoval jedná se o automatické dokončovaní webových stránek, ale všude pišou že by se to melo vymazat s vymazanim historie procházení a cookies....ale nedeje se tak....a zvlaštni je že tam zustava pouze zlomek stranek co denne...navštívím..

Napriklad když do toho řadku napíšu p...tak mi to zobrazí par stranek na p...na kterých jsem byl třeba jen jednou....a taky mi to dokonce pod p..zobrazilo jeden profil na lidech.cz....fakt zahada...nechci to tam:)..[/QUOTE]

A co takhle zrušit některé ze zatržítek, co jsou na screenu 1?:p Taky mám nastaveno auto mazání tempů.....obr.2
x.jpg Y.jpg
:o) (102)|31.10.2008 14:19
Ja pouzivam Operu a namam s tim zadne problemy ;)
VencaX (3686)|31.10.2008 20:11
Nejsou to náhodou "Oblíbené položky" ?
fanynek (2048)|2.11.2008 11:10
[QUOTE=:o);176476]Ja pouzivam Operu a namam s tim zadne problemy ;)[/QUOTE]

Tak je logický, že člověk, který má alespoň trochu pudu sebezáchovy IE nepoužívá a zvolí lepší a hlavně bezpečnější řešení v podobě Opery, nebo Firefoxu.
Jiří Nowak (17)|6.11.2008 14:57
Na prohlížení je hodně dobre Google Chrome, stranky najížděj ultra rychle... na trošku více profi práci určitě Operu 8)