Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Expertiáda - nelze odeslat odpověď

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Při pokusu o odeslání odpovědi v Expertiádě se mi místo potvrzení odpovědi zobrazí, že jsem již odpovídal. Ani po opětovném přihlášení nebylo možné odpověď odeslat. Rád bych se zúčastnil, ale nevím co s tím dělat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Takže stále to nefunguje, ani brácha nemůže odpověď odeslat, hlásí mu to taky, že už odpovídal, tátovi a mamce to odeslat šlo.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006

Zkus vyzkoušet jiný prhlížeč, zkontroluj si, jestli už nemáš odhlasováno...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak jme zkusili i IE (normálne používáme Firefox 3.0.3) a stav je stejný. Mě, ani bráchovi (lukin06), nepřišlo ani potvrzení mailem, že bychom zaslali odpověď - prostě hned po kliknutí na soutěžní otázku se otevře okno soutěže s textem "Na dnešní otázku jste už odpovídal". Nevím jestli to není tím, že by bylo zavedeno nějaké omezení pro odpovědi z jedné IP adresy (jsme na SHW zaregistrováni 4), v předchozích expertiádách vše chodilo bez problémů. Tak se asi tentokrát nezúčastníme. Díky všem za snahu a rady.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Po vyzkoušení odpovědi dnes na otázku č. 2 to vypadá, že asi bylo zavedeno omezení vztahující sa na IP adresu. Mladší syn - zakladatel tohoto vlákna (misakko) odpovídal jako první a proběhlo to OK a přišlo i potvrzení na mail. Duhý syn (lukin06), manželka (altea), ani já, jsme již nemohli odpověď odeslat s tím, že jsme již odpovídali.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak jsem se dnes taky dočkala hlášky, že už jsem hlasovala, aniž bych opravdu hlasovala (potvrzovací email v poště nemám). Máte prosím nějaké další info, jestli se tenhle problém řeší?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Aritepi Zobrazit příspěvek
    Tak jsem se dnes taky dočkala hlášky, že už jsem hlasovala, aniž bych opravdu hlasovala (potvrzovací email v poště nemám). Máte prosím nějaké další info, jestli se tenhle problém řeší?
    Podívejte se prosím do pravidel Expertiád, nejedná se o žádný problém/chybu.

Podobná témata

1. Magazín: Expertiáda a otázky v ní
    Od SmartMole v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 1115
    Poslední příspěvek: 27-11-2017, 09:07
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 06:51
  3. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 09:18
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 21:20