reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Video

Neregistrovaný (0)|21.10.2008 10:10
Jméno tazatele: Danuše

Znění dotazu:
Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou a pokusím výstižně popsat můj problém. Při zakoupení počítače Toshiba L300 jsem provedla spuštění programu Windouws Vista doporučeným způsobem dle uživatelské příručky. Všechno řádně fungovalo až do doby, kdy můj přítel provedl určité změny tj. nainstaloval Firefox místo IntEx, Vista tam zůstala. Teď však mi nejde video a nedaří se je otevřít ani po instalaci adobe flash player. Uvažuji o instalaci továrního nastavení, ale nevím jak na to.
Budu moc vděčná za Vaši technickou pomoc. Jsem laický uživatel, neumím anglicky, proto mám tyto problémy.
Děkuji.
Zdraví Vás Danuše.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
mstejska (2912)|21.10.2008 10:42
Video nejede v prohlizeci? nebo nejdou poustet filmy?
disruptor (110)|21.10.2008 10:50
Aha ten flash bych videl na klasickou chybu s ponechanym otevrenym FF. Pri instalaci Flash player pluginu je nutne zavrit FF. Ona to sama instalacka Flash playeru pise (engl.) a kamos to take stale instaloval a neslo mu to,tak sem k tomu sedl dal instalovat, a jak naskocilo okno "Flash potrebuje aby byl uzavren" a uvnitr vypsan Firefox tak sem ho zavrel,pokracoval v instalaci a vse funkcni.

Na kodeky na prehravani videa (tj. film) nemaji instalace co popisujes zadny vliv, ale v kazdem pripade bych nainstaloval nejaky Kodec pack napr K-lite