Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 132

Téma: Pomožte se sestavou cca 12t

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Má nový Acer 19" 1280x1024 http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007X027020JM5
    Jinak na Alfě mají jenom tenhle PowerColor HD 4830 512MB DDR3 http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1
    Zkusil bych ho bez Accelera a pak by se vidělo.
    Asi tak. Na tohle nepotřebuje žádný extra dělo. To příjde, až zjistí že wide je wide a Acer je Acer a 19" je 19", bude muset přitlačit i na kartě.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Asi tak. Na tohle nepotřebuje žádný extra dělo. To příjde, až zjistí že wide je wide a Acer je Acer a 19" je 19", bude muset přitlačit i na kartě.
    Tady je pěkný porovnání výkonu toho konkrétního PowerColoru HD 4830 512MB DDR3 http://www.techpowerup.com/reviews/P...D_4830/26.html

Nebudu z něj teď tahat peníze. Accalero počká, Intel BOX s dobrou pastou je taky dobrej.
    Jenom přemýšlím.... mám vzít ten Airen RedWings 120, nebo Nexus D12SL-12 BW Real Silent case fan?

Teď by ta sestava vypadala asi takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...2X01HHJ01ESF01
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 06-11-2008 v 00:18

Registrace
    Jan 2008

Jenom přemýšlím.... mám vzít ten Airen RedWings 120, nebo Nexus D12SL-12 BW Real Silent case fan?
    No, ještě je tu varianta Xilence. Lacinější než Airen, jsou opravdu dobré - jeden mám a za cca 60,- je neuvěřitelný. Na Alfě je ale nemají, takže klidně vem ty Aireny.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Teď sem z Alfy jeden Airen bral a není špatnej.... v sadě má 4 pružný podložky pod šoubky a má možnost napájení molex i 3pin, to je docela dobrá přidaná hodnota

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No, já bych radší šel do P35. Míň topí, nemá problémy s paměťma. A PCIE bude IMHO vždycky zpětně kompatibilní. Ale neni to asi nic zásadního.
    Pokud chceš fakt levnou a pevnou skříň, tak ML 5435. Jena tom s pevností líp než CM Elite, a když do ní dáš jen jeden pevnej disk, tak je i chlazení ucházející (i když nic moc - nejlíp upravit perforace pro větráky pilkou na železo).

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    No, já bych radší šel do P35. Míň topí, nemá problémy s paměťma. A PCIE bude IMHO vždycky zpětně kompatibilní. Ale neni to asi nic zásadního.
    Pokud chceš fakt levnou a pevnou skříň, tak ML 5435. Jena tom s pevností líp než CM Elite, a když do ní dáš jen jeden pevnej disk, tak je i chlazení ucházející (i když nic moc - nejlíp upravit perforace pro větráky pilkou na železo).
    -Myslíš jako, že by v něm ty A-data nechodily? To snad ne. A s tím topícím chipsetem....snad to nebude tak hrozný....
    -S tou skříní ještě uvidím, ale protože teď z kámoše vypadlo, že limit je 13.000,-Kč včetně dopravy, zkusím radši vybrat nějaký chladič na CPU.
    -@Husky: Jj. Mám chuť ho taky vyzkoušet. Už je v košíku.
    -ZDROJ: A nemám radši připlatit 49,-Kč a koupit Fortron FSP500-GLN 500W Blue Storm II? (píšou účinnost až 85%)
    Deeeane:Sorry, ale ten Corsair je moc drahý.

Takže takhle se nám to přes noc změnilo a viděl bych to jako final. Jestli máte někdo nějakou námitku, tak mám ještě čtvrtek na změny.
    Jinak 13k, vč. PPL je strop a tady je NÁKUPNÍ KOŠ-ASI FINAL

Díky všem zúčastněným za pomoc.
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 06-11-2008 v 03:14

Registrace
    Jan 2008

-ZDROJ: A nemám radši připlatit 49,-Kč a koupit Fortron FSP500-GLN 500W Blue Storm II? (píšou účinnost až 85%)
    Deeeane:Sorry, ale ten Corsair je moc drahý.
    Ten Fortron jsme tu teď nedávno probírali a podle testu ho dotlačili na 81,4% účinnosti...
    Jinak, ten Seasonic svojí práci taky odvede...

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Seasonic SS-500ET-F3 je až na kondenzátory dobrý zdroj. Pokud chceš šestřit, tak nechápu ty Vitesta paměti, to nestačí OEM ? Ušetříš 200 Kč.

Zvážil bych i tu sestavu na AMD, IMHO je mATX 740G, X2 4850e EE a HD 4830 na hraní lepší jak E5200 a HD 3870.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

On má v košíku E5200 a HD 4830,takže bych to takhle nechal.Ale s ramkama souhlasim.Vem obyč A-Data a uštřený prachy bych dal do zdroje Enermax PRO82+ 425W,cenově to vyjde stejně..Ještě koukam,že máš v košíku ten Cooler Master Hyper 212,to bych radči dal toho Freezera a Kvalitnější skříň..

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Souhlas se samcem.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Aha, no teď ji vidím Možno ještě místo case investovat do Accelera S1, ale spíš bych řekl, že skříň bude důležitější.

Registrace
    Oct 2006

Čauky!. Díky za vaše příspěvky. Zdroj......zvážím. RAMky taky. Skříň.....nevím. Ten CM jsem dělal a líbil se mi (až na ty plechy).
    Co ta deska s P43? Je to s tím "topením" chipsetu tak hrozné?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Ad skříň: vím že máš asi napjatej rozpočet, ale teď sem si svýho kompa přeskládal z CM 330 do YY-5605 a musím ti říct, že to je nebe a dudy.... 350,- navíc a co to dokáže

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Ad skříň: vím že máš asi napjatej rozpočet, ale teď sem si svýho kompa přeskládal z CM 330 do YY-5605 a musím ti říct, že to je nebe a dudy.... 350,- navíc a co to dokáže
    Ta Ara je jediný YY, který se mi celkem i líbí. Hoď nějaký fotky do "Chlubení se svým vnitřkem" (), ať víme, co a jak.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Co ta deska s P43? Je to s tím "topením" chipsetu tak hrozné?
    No hrozné to asi nebude,ale P35 topí míň.Osobně bych šel do Gigabyte P35 DS3,je to osvědčená kvalita,vysoké OC..

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pomožte vybrat manželsou postel ;)
    Od Liqid v sekci Volná témata
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-04-2016, 16:55
  2. Pomožte s nastavením WiFi sítě.
    Od pulcik v sekci Sítě
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 09-04-2008, 15:49
  3. Je spolu všetko kompaktibilné ? Pomôžte !
    Od hans1168 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-02-2008, 00:39
  4. Pomožte s návrhem sítě
    Od Grouwr v sekci Sítě
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 13-01-2008, 16:51