Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: WM6 mobily s dotykovým ovládáním

22.10.2008 12:48
slowak1982Zvažuji koupit "chytrý" mobil nejlépe s OS WIN 6.x. Zajímalo by mne srovnání HTC Touch HD, HTC Touch Pro, Samsung Omnia, LG KC910 Renoir, popř. Apple Iphone. Možno srovnat i s Nokia 5800 (Symbian).
22.10.2008 03:41
Richmondkrome vytaceno hlasem je ve vsech ohledech lepsi WM, osobne bych sel do touch HD, zatim zadny lepsi chytry mobil neni. Taky bych se vyhnul splacaninam jako je ten samsung nebo asus s 240x400 pix lcd...
22.10.2008 04:01
IntriJen bacha na E-Teny... Co jsem slyšel, dobrých 80% z nich způsobuje u druhé strany ozvěnu ve sluchátku. Můj dělal totéž.

EDIT: Ještě mě napadlo - nevím, jak jsou řešené jiné telefony s dotykovým ovládáním, ale na svém E-Tenu ( model X600 ) jsem nenašel možnost zamknout displej při hovoru. Důsledek byl nasnadě - tisknutí tlačítek na displeji uchem, případně tváří během hovoru... Nic moc. Navíc, nepoužíval jsem ho dost dlouho, abych mohl posoudit jeho odolnost, ale taky bych se bál telefonování v horku, kdy se celkem dost potím. Řekl bych, že telefon, který nemá ochranné sklo na displeji, bude na toto docela zranitelný.

Jinak, abych ti odpověděl - z těch, co jsi uvedl, bych bral HTC Touch HD.