reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Otazka kvuli kodekum

Leiton (8)|22.10.2008 16:51
CAu,mam mensi problem s ovladaci ke zvuku snad mi pomuzete.
Mám novou zakl.desku GIGABYTE EP35-DS3,iNTEL P35,x775-vsechno v cajku,ale k dodanemu CD s drivery,jsou ovladace na zvuk,ktery chtej Servis Pack 1 nebo 2-pro XP.Problem je v tom,ze nemam SP(mel jsem s nima v minulosti problemi,tak se mi do nich moc nechce).Takze se chci zeptat jestli nejsou nejaky starsi drivery,ktery nevyzadujou SP a budou fungovat:rolleyes:.Na CD jsou drivery pro Realtek HD audio driver pro XP 5.10.0.5567.
SamecP (1751)|22.10.2008 16:59
Tady máš drivery pro tvou desku (Počítam,že revize je 2.1,když je uplně nová) tak si je zkus stáhnout,mělo by to jít (Jsou to ty z roku 2006).Pokud máš problém se SP tak máš nejspíš pálenej Windows.Zkus zapřemýšlet nad orig systémem..
Intri (3490)|22.10.2008 17:00
Můžeš zkusit drivery tady, jsou tam drivery určené i pro W2k.
Leiton (8)|22.10.2008 17:18
[QUOTE=SamecP;172693]Tady máš drivery pro tvou desku (Počítam,že revize je 2.1,když je uplně nová) tak si je zkus stáhnout,mělo by to jít (Jsou to ty z roku 2006).Pokud máš problém se SP tak máš nejspíš pálenej Windows.Zkus zapřemýšlet nad orig systémem..[/QUOTE]

Njn,,paleny OS,,co se delat,Rekl bych ze neni moc lidi co by meli vsechno original.No co mam od tech Micracu originalni Age of empires II a III,,nemusej se tema prachama prece udusit:runaway
SamecP (1751)|22.10.2008 17:23
Já tě nesoudim,já taky nemam většinu orig věcí,ale napsal jsem to na vysvětlení proč máš problémy se SP..Když už nemáš originální XP tak si aspoň sežeň nějaký co už maj SP2 nejlépe SP3 v sobě a půjdou ti normálně nový drivery..
Leiton (8)|22.10.2008 17:31
Ne ne,v poho,,prave ty jsem mel predtim a blblo to.Sel jsem pak jen do holejch a pohoda pane jahoda..pak prisla nova deska,Hdd zacal stavkovat tak format c:...install xp..a dal uz to znas:D.Proste zajimavy 2 dny..ted znova stahuju vsechny patche do wow,,tak mam hodne casu:D
Intri (3490)|22.10.2008 17:54
A snažil ses vyřešit to "blbnutí" v XP s SP-cosi? řekl bych, že vyřešit tohle by bylo moudřejší než se toho zbavit instalací XP bez SP - SP totiž řeší obrovskou spoustu problémů. SP1 dokonce dost zásadně zasahuje do jádra, dost na to, aby to způsobilo nekompatibilitu mnohých programů ( MS si taky za to solidně slíznul, vývojářům nebylo moc po chuti přepisovat své programy ).
ICEBOSS (3435)|22.10.2008 20:10
1900 kc za legalni xpcka je fakt strasna palka a ms office pro studenty/home za par supu je taky vydirani. kdyz na to nemas, pouzivej linux. lock, warez tady neresime.