reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s monitorem

momle (2)|23.10.2008 21:39
Zdravim koupil sem si novej LCD monitor Asus vw193d.
Pripojim ho vsechno ok... spustim jakoukoliv hru napriklad World of Warcraft a muzu sledovat neustale ... kmitani obrazu ze zdola nahoru a naopak (na tmavem pozadi rychle vodorovne jakoby cary prez celou obrazovku ... neumim to ani poradne popsat)... tohle to dela ve hrach a normalne v prohlizeci treba kdyz je sede pozadi...
napriklad ve winampu v media library ... to se proste neda ani vydrzet... a staci prekliknout na video kde je naprosto cerne pozadi a ani se to nehne...
Zkousel sem preinstalovat ovladace a nic .. zkousel sem omegy taky nic... mam grafiku Ati radeon 1800xt.
Jeste sem si stihl po dlouhem badani vsimnout .. ze kdyz ve WoW smazu config... tim se mi resetuje nastaveni... spustim to ve full-screenu a obraz v pohode... lognu se do hry, a uz jenom sleduji jak to chvilkama prestava a zace zacina ... kdyz si vypnu zvuk u vsechno slysim z PC vychazet zvuky nejspis z grafiky diky zatezi.../ presne to sobe odpovida ... rachot z PC=spatny obraz... kazdopadne WoW mi chodi na full detaily 50fps takze to ani neni nejakou extra zatezi ze mi PC nestihal/
Fakt uz nevim co stim mam delat ... asi to nebude SW problem... tim hur. Nemuzete mi nekdo poradit ?
Jeste neco pri mem starem CRT 17´ sem to nikdy nezazil ... a to mam porad stejnou grafiku.
A ten zvuk pri zatezi jsem mel uz predtim.
Intri (3490)|23.10.2008 21:58
Můj monitor dělá totéž po čtyřech letech dodnes. Vypadá to na rušení z elektrické sítě - mě pomohlo změnit zásuvku, do které jsem monitor připojil. Vypadá to, že monitor nesmí být na stejné zásuvce, jako PC. Problém se mi nikdy nepodařilo odstranit úplně, ale stačí to na to, aby ve WoWku nebylo žádné kmitání pozorovatelné. Chce to opravdu tmavší šedé pozadí.
momle (2)|23.10.2008 22:30
Tak ja sem vytahl prodluzovacku az do dalsiho pokoje... a je to jeste horsi... no aspon uz asi vim cim to je...
ale co stim... naopak... dal sem monitor i PC do te prodluzovacky ... a je to o neco lepsi nez kdyz byl monitor sam... ale porad to jde dost videt ... hrozne to rusi.