reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PROBLÉM s LG L226WTQ-PF - LCD 22" (pomoc pls)

motiver (35)|24.10.2008 13:40
Tak asi po 5 měsíců po zakoupení, se mi začla objevovat hodně nepříjemná chyba. Při jakým koliv zrychleným pohybu jak ve filmu, tak ve hře př. ve filmu ?- člověk rychle přeběhne, nebo se ohne, ve hrách, když třeba za autem se valí kouř. ?(Race Driver GRID?) - jakoby to ten kouř za autem obkreslovalo
Když to dám na VGA, tak to nedělá !!!!!!!!!!!!, pouze na DVI což se mi nechce jezdit na VGA, když to má DVI ?(což je lepší?)

Tu chybu nemužu vyfotit, nic, nijak zaznamenat, prostě to vypadá, jako když kolem tý osoby, nebo toho kouře, se jakoby sypou pixely, objevujou se žlutozelený chyby, tečky.
Samořejmě, že jsem přeinstalov ovladače na grafiku, zkoušel jsem i jinej pc, jiná deska jiná grafika, a furt to tam je, dokonce i při rychlém pohybu miši v určité chvílí jde nepatrně znát.
je to těžký to popsat, bohůžel vám to nemužu nijak, líp popsat, nebo vyfotit, prostě jestli víte co tím budu jedině rád co tím.

Předem děkuji
Pavel Boček (4169)|3.11.2008 00:04
Dal bych to rovnou na reklamaci...
Logout (4018)|3.11.2008 00:42
No, nejdřív zkus (jestli máš) vyzkoušet ještě jinej kabel. Ale s největší pravděpodobností reklamace...
motiver (35)|4.11.2008 20:05
[QUOTE=Logout;177950]No, nejdřív zkus (jestli máš) vyzkoušet ještě jinej kabel. Ale s největší pravděpodobností reklamace...[/QUOTE]


zkusim ten kabel, pak asi prostě to pujde na relamaci, jinak díky za komenty