reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DrDeath_msi_02

DrDeath (58)|24.10.2008 18:02
Tak , pridávam svoj druhý a posledný wall :)
prosím o Vaš názor :)

Všetko je z mojej tvorby :) no na logo SHW a písmená "MSI"
MSI copy.jpg
robky (3195)|24.10.2008 18:39
Chcelo by to nejaký wall, ktorý má myšlienku:notsure Sorry:(
DrDeath (58)|24.10.2008 19:28
[QUOTE=robky;173498]Chcelo by to nejaký wall, ktorý má myšlienku:notsure Sorry:([/QUOTE]

No , tak to máš pravdu ... ja skúsim ešte s tým niečo spraviť ...aby to malo tu pointu ...
DrDeath (58)|26.10.2008 13:43
Tak , dal som do toho myšlienku :D

+ "UFO" vytvoril kamarát + ja som ho troška zretušoval a dokončil to v photoshope
MSI copy.jpg
Intri (3490)|26.10.2008 14:27
Tak mě napadlo, co kolem MSI udělat i další loga ( ATI, Intel atd. ) a nechat si právě toho UFOna vybrat MSI? Myslím, že by to hezky odpovídalo tématu "MSI je má volba".:-) Ta loga by možná mohla být trochu menší, než logo MSI, aby právě MSI vyniklo, ale to už záleží, jak by se to povedlo jako celek.
DrDeath (58)|26.10.2008 14:42
[QUOTE=Intri;173953]Tak mě napadlo, co kolem MSI udělat i další loga ( ATI, Intel atd. ) a nechat si právě toho UFOna vybrat MSI? Myslím, že by to hezky odpovídalo tématu "MSI je má volba".:-) Ta loga by možná mohla být trochu menší, než logo MSI, aby právě MSI vyniklo, ale to už záleží, jak by se to povedlo jako celek.[/QUOTE]

Vynikajúci nápad : )) ..hned sa do toho dám :)

heh práve ma napadlo :) to budem vlastne kaziť ostatným výrobcom meno :) a tak no ...proste neviem či by mi to zobrali : )) nebude aj tak lepšie ked tam budu nejake tie "loga" no v strede bude iba otáznik...
Impact (135)|26.10.2008 14:57
[QUOTE=DrDeath;173960]Vynikajúci nápad : )) ..hned sa do toho dám :)

heh práve ma napadlo :) to budem vlastne kaziť ostatným výrobcom meno :) a tak no ...proste neviem či by mi to zobrali : )) nebude aj tak lepšie ked tam budu nejake tie "loga" no v strede bude iba otáznik...[/QUOTE]

no tim bych si taky nebyl jistej, v pravidlech je psano ze WP nesmi obsahovat jakoukoliv jinou reklamu nez na MSI samotny, jestli by to pod to spadalo-buh vi...
DrDeath (58)|26.10.2008 15:21
[QUOTE=Impact;173966]no tim bych si taky nebyl jistej, v pravidlech je psano ze WP nesmi obsahovat jakoukoliv jinou reklamu na MSI samotny, jestli by to pod to spadalo-buh vi...[/QUOTE]

No presne to som mal na mysli :)
Intri (3490)|26.10.2008 16:54
[QUOTE=Impact;173966]no tim bych si taky nebyl jistej, v pravidlech je psano ze WP nesmi obsahovat jakoukoliv jinou reklamu nez na MSI samotny, jestli by to pod to spadalo-buh vi...[/QUOTE]

Já myslím, že ne. Dát tam ostatní loga by byla spíš anti-reklama, než reklama. A pokud se nepletu, o anti-reklamě se pravidla nezmiňují.:-) Navíc už název soutěže samotný dává ostatní značky čehokoliv tak nějak do pozadí.
DrDeath (58)|26.10.2008 18:27
[QUOTE=Intri;173991]Já myslím, že ne. Dát tam ostatní loga by byla spíš anti-reklama, než reklama. A pokud se nepletu, o anti-reklamě se pravidla nezmiňují.:-) Navíc už název soutěže samotný dává ostatní značky čehokoliv tak nějak do pozadí.[/QUOTE]

hehe , tak ja to skúsimy ale ak to bude zlé tak to bude na tebe a kúpiš mi MSI book :D:D:D:D
DrDeath (58)|26.10.2008 22:58
Tak , pridal som tam aj iné značky ako si chcel :) čo ty na to ?
MSI c2opy.jpg
Intri (3490)|26.10.2008 23:24
No, počkej, Dell... to jsi přesrál...:-) Hned ho nahraď Acerem.:-) Jinak se mi líbí ten přidaný nápad s tím "rozbitým" vzhledem. Jen nějak nerozumím té šedé plošce mezi logem nVidie a MSI. Jinak se mi to jako celek určitě dost líbí.

Pokud bych měl být detailista, trošku mě ruší ten létající talíř, není totiž zdaleka tak čistě provedený, jako zbytek. Možná, kdyby se ti podařilo najít nějaký lepší, bylo by to úplně dokonalé.:-)

Krom toho taky nejsem moc fanda sloganů a nápisů na wallpaperech, ale to už je jen otázka preferencí a vkusu, to už tebe nemusí zajímat.:-)

EDIT: Ještě, jak jsem na to tak koukal - vím, že jsem ATI spolu s Intelem sám zmínil, ale zrovna ATI a nVidia moc proti MSI nepůjdou, nejsou to konkurenti. MSI dělá základní desky, notebooky a tuším, že grafické karty, tak by to možná chtělo dosadit značky, které tyto komponenty kompletují jako celek ( Gigabyte, Asus, ten Acer ( !!! :-) ), Dell tam klidně nech, Toshiba ( ta ale asi nebude mít zrovna vhodné logo ), Sapphire apod. ). Sorry, že jsem do toho zaplantal zrovna tu ATInu, asi jsem ti tím zbytečně přidal práci.
DrDeath (58)|27.10.2008 14:37
Myslím, že to už nestihnem dotvoriť ked záverčná je 31. :)
Ale tak ak je to takto je to zlé alebo dobré ? mohli by tam ostať tieto logá len ten text odstránim :)
czhunter (775)|27.10.2008 17:47
Jednak si myslím, že je to proti pravidlům a druhak je u nás v reklamně zakázaný přímý srovnání s jinýma výrobkama/značkama, takže je to pro MSI jako propagace nepoužitelný, protože je to protizákonný (asi ve všech zemích).
DrDeath (58)|27.10.2008 18:10
[QUOTE=czhunter;174482]Jednak si myslím, že je to proti pravidlům a druhak je u nás v reklamně zakázaný přímý srovnání s jinýma výrobkama/značkama, takže je to pro MSI jako propagace nepoužitelný, protože je to protizákonný (asi ve všech zemích).[/QUOTE]

No ja som to vravel :D ...ale tak nevidím problém dať do súťaže iba to loho MSI a nápis vízia budúcnosti