Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: LCD 22" wide na Hry a Filmy - cca 5000,- HELP PLEASE

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj vsem, rok se s rokem sesel (nekteri si jiste pamatuji, jak mi tu pomohli vybirat 19"ku) a ja bych si rad poridil widescreen.

Momentalne mam LG 1953 TR-SF 19", 5000:1, 2ms.

Chtel bych monitor na hrani a filmy, takze pozaduji
    - uhlopricku 22"
    - DVI!!!
    - moznost zobrazeni 1280*1024 s cernymi okraji!!! (rad hraju Diablo II a to podporuje pouze klas. pomer stran)
    - odezvu radeji 2ms
    - nejakou slusnou znacku - LG, Samsung
    - cena +/- 5000,- cim min tim lip, ale pri zachovani dobreho pomeru cena/vykon = ne co nejlevnejsi krumpl
    - aby to nebyl kvalitativni krok zpatky oproti LG 1953TR-SF
    - prosim at je to z www.okcomputers.cz (kvuli reklamacim, nerad posilam postou)

Koukal jsem na
    http://www.okcomputers.cz/22-lcd-sam...253lw/d-70149/
    Co Vy na nej?

Nejaka dalsi doporuceni? Prosiiim
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Myslim, že jsi si odpověděl sám. Ber to nejlevnější s DVI od Samsungu/LG. Za tyhle peníze stejně nic lepšího nevymyslíš. Ber buď ten Samsung nebo tenhle:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4507X23B23CHEC

Registrace
    Oct 2007

cca 5000,- tim myslim rekneme do 6000,- ale aby ten priplatek mel smysl
    Me se ten Samsung zda dobry, jen cekam, zda se nenajde nekdo s nejakym doporucenim, schvalenim, spatnymi zkusenostmi atd.

Mate nekdo Samsunga podobnyho? pujde nastavit 1280/1024 s cernymi okraji???

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Ten Samsung vypadá dobře,a je za slušný peníze..

Registrace
    Oct 2007

Nasel jsem konkurenci od LG, do kteryho byste sli?
    http://www.okcomputers.cz/lg-mt-lcd-...cd-10/d-69054/

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    pujde nastavit 1280/1024 s cernymi okraji???
    To snad zvládne vystředovat a oříznout grafická karta, nebo?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Koukal jsem na
    http://www.okcomputers.cz/22-lcd-sam...253lw/d-70149/
    Co Vy na nej?

Nejaka dalsi doporuceni? Prosiiim
    Priplatil bych par stovek za http://www.okcomputers.cz/samsung-22...ilver/d-68051/
    Hlavni vyhodou je polohovatelny stojan .. ten model co si vybral je proste stopka kterou muzes jen postavit na stul bez jakekoliv moznosti natoceni ci zvednuti panelu ...

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    To snad zvládne vystředovat a oříznout grafická karta, nebo?
    Mno tot otazka, ja nevim, ja nikdy wide nemel, tak jsem to ani nemoh vzykouset. Jinak moje grafna je 9600GT, ta by mohla lecos zvladnout...

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Priplatil bych par stovek za http://www.okcomputers.cz/samsung-22...ilver/d-68051/
    Hlavni vyhodou je polohovatelny stojan .. ten model co si vybral je proste stopka kterou muzes jen postavit na stul bez jakekoliv moznosti natoceni ci zvednuti panelu ...
    Ja mysel, ze vsechny modely se daji naklapet vpreda vzad. Na pivot dlabu, nepotrebuju si tim monitorem tocit dokola jak vetrakem
    Ale zeptam se, jak jsi prisel na to, ze ten 2243 je vyskove stavitelnej a otocnej?
    Abych pravdu rekl, designive se mitak nelibi jako ty dva vyse uvedeny, cena je OK.
    Naposledy upraveno uživatelem ICE_D: 27-10-2008 v 09:43

Občasný diskutér Avatar uživatele disruptor
    Registrace
    Dec 2007

sel bych do Samsungu bud

SAMSUNG 2253BW 22'' LCD DVI černý - rychlost 2ms, obyc noha , v menu nastaveni na auto nebo wide

nebo

SAMSUNG 2243BW 22" LCD DVI Pivot stříbrný - rychlost 5ms, vyskove stavitelna noha, Pivot, v menu nastaveni na auto nebo wide

samozdrejmost je od nakupu 72 hodin zaruka na 0 vadnejch bodu.

Registrace
    Jul 2006

Ja mysel, ze vsechny modely se daji naklapet vpreda vzad. Na pivot dlabu, nepotrebuju si tim monitorem tocit dokola jak vetrakem
    Ale zeptam se, jak jsi prisel na to, ze ten 2243 je vyskove stavitelnej a otocnej?
    Abych pravdu rekl, designive se mitak nelibi jako ty dva vyse uvedeny, cena je OK.
    Prisel jsem na to tak ze sem jich nekolik mel v ruce stejne jako tech stopkovejch .. vetsina lidi si prave vybira ty nepolohovatelne diky designu a pak jsou prekvapeni ze s tim nejde ani pohnout .. Je to opravdu napevno pridelany podstavec nejake naklopeni dozadu a podobne veci nejsou mozne .. coz u toho mnou doporuceneho modelu lze stejne tak to ma v zadu pojistku kterou vytahnes a jednoduse posouvas panelem nahoru a dolu stejne tak to ma kloub na naklopeni nahoru a dolu .. pivot uz je jen takova min pouzitelna vec ale je tam coz take rozhodne neni minus ..

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od disruptor Zobrazit příspěvek
    sel bych do Samsungu bud

SAMSUNG 2253BW 22'' LCD DVI černý - rychlost 2ms, obyc noha , v menu nastaveni na auto nebo wide

nebo

SAMSUNG 2243BW 22" LCD DVI Pivot stříbrný - rychlost 5ms, vyskove stavitelna noha, Pivot, v menu nastaveni na auto nebo wide

samozdrejmost je od nakupu 72 hodin zaruka na 0 vadnejch bodu.
    Uprednostnuji 2ms, takze 2253BW.
    Ale koukal jsem na rozdil 2253BW vs 2253LW a snad je to jen v uhlopricce o 0,4" coz je 1cm - prijde mi jaksi zbytecny davat 800,- za 1cm uhlopricky.

Me nejde o zase tak moc o ty penize, ja priplatim, ale s rozumem a tohle mi s rozumem neprijde
    Za tech 800,- muzu mit dve slusny vecere pro dva A nebo taky lepsi monitor

Registrace
    Jul 2006

Myslet si ze 2ms a 5ms je nejaky rozdil je hodne naivni To vubec neres!

Registrace
    Oct 2007

Prisel jsem na to tak ze sem jich nekolik mel v ruce stejne jako tech stopkovejch .. vetsina lidi si prave vybira ty nepolohovatelne diky designu a pak jsou prekvapeni ze s tim nejde ani pohnout .. Je to opravdu napevno pridelany podstavec nejake naklopeni dozadu a podobne veci nejsou mozne .. coz u toho mnou doporuceneho modelu lze stejne tak to ma v zadu pojistku kterou vytahnes a jednoduse posouvas panelem nahoru a dolu stejne tak to ma kloub na naklopeni nahoru a dolu .. pivot uz je jen takova min pouzitelna vec ale je tam coz take rozhodne neni minus ..
    uno momento! Muj LG 1953TR-SF je vyskove napevno danej, ale da se otacet (naklanet) v horizontalni ose 5 stupnu dopredu a 20 stupnu dozadu, coz povazuju za standard.
    Videl jsem online manualy od 2253LW i 2252TQ a u oboy se tento naklon v manulau uvadi To me nestras, ze se s nima neda vubec pohnout

Myslet si ze 2ms a 5ms je nejaky rozdil je hodne naivni To vubec neres!
    Ja vim, rika se to Kdyz ja ted mam 2ms a nechci downgradovat Ne sranda, pokud bude nejakej kvalitni 5ms tak nemam problem, ale zatim se priklanim k 2253LW a 2253TQ... Teda pookud jdou naklanet

Registrace
    Jul 2006

Vyskove s tim nepohnes a k sobe ho naklonis o par milimetru Jako treba ti to vadit nebude ja osobne bych se s timto nedostatkem nesmiril ale muzes to vyresit treba tim ze si pod nej das knizku nevim jak moc jsi narocny uzivatel

Registrace
    Oct 2007

Vyskove s tim nepohnes a k sobe ho naklonis o par milimetru Jako treba ti to vadit nebude ja osobne bych se s timto nedostatkem nesmiril ale muzes to vyresit treba tim ze si pod nej das knizku nevim jak moc jsi narocny uzivatel
    Jak jsem jiz psal vyse - vlastnim LG 1953TR-SF (2ms, 5000:1, 5:4), ten ma spodek ramecku 10cm nad stolem a nijak mi to nevadi a jsem spokojenej uzivatel - tedy az na to, ze chci wide Natecet kolem vertikalni osy to jde bey probelmu i se stojankem, pac je to lehoucky cely Takze co se tyce ergonomie spokojenost

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Mechanika "nevidí" tři nová DVD s filmy
    Od fanynek v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 74
    Poslední příspěvek: 25-04-2009, 07:34
  2. LCD: LCD 20" wide do 5000,-
    Od Sikil79 v sekci Monitory
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-11-2008, 14:58
  3. LCD: doporučte wide 20"-22" lcd (xVA, IPS, né TN)
    Od Peli_shw v sekci Monitory
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 23:38
  4. GeForce: FX5500 128 MB s 20" wide LCD
    Od pribi v sekci Grafické karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-12-2007, 21:23
  5. LCD: LCD Xerox XM3 19" wide
    Od spongebob v sekci Monitory
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-10-2006, 12:28