Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 117

Téma: jaké máte kromě počítačů další zájmy?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele )aguar
    Registrace
    Dec 2006

Jak tak koukam tak vsichni mame spadeno na stejne CAR.
    Zpatky k tematu majne hobby urcite cyklistika horska kola (MTB) cross country,foceni (aktu),vylety (pecha),trochu auta,modelareni (mam doma zeleznici ( a velkou)),
    Mimochodem do posilky nelezu,byl sem tam jen jednou v zivote a to se jeste podivat za kamosem co to tam vubec dela. Toť vse....
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let
    já už si malou radost udělal, sehnal jsem LANCIA DELTA GTie a mám spadeno na lidovou DELTU HF INTEGRALE běhá jí pod kapotou 215 koníků a je k mání jako dovoz z itálie za 130 000

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Fox_22
    já už si malou radost udělal, sehnal jsem LANCIA DELTA GTie a mám spadeno na lidovou DELTU HF INTEGRALE běhá jí pod kapotou 215 koníků a je k mání jako dovoz z itálie za 130 000
    Ani mi to neřikej. Minulí rok jsem se rozhodl, že si pořídím byt a ďo letošního prosince jsem ho rekonstruoval. Tzn. že mám pořád ten svůj pekáč Feldu 1.3 a o autě si nachávám zatím jenom zdát.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Programování tratí, map do herního systemu Trainz Railroads od AURANu:
    http://masek.webzdarma.cz/Trainz/trs04.html

Nováček
    Registrace
    May 2006

No kromě PC hodně sleduji F1, občas si zajedu někde na kole no a samozřejmě TV....

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Weslo
    Registrace
    May 2006

no přidám se taky se svojí troškou do mlýna ...

dalších zájmů mám tuny a absolutně je nestíhám ...

basketball(aktivně i pasivně),knížky,hodně času trávím venku se psem a doma s kočkama,chlast,hudba,přítelkyně(ta mi žere největší část volna )

no váš klub hubených nerozšířím jelikož mám 185cm/115kg

a co se týče holek zajímajících se o PC tak znám 3 a z toho jedna jede Linux a síťě, jedna je totální pařan a ta poslední je i celkem HW schopná .. o průrazném napětí a OC se s nima bavit nedá

Občasný diskutér Avatar uživatele Aisicek
    Registrace
    May 2006

Zacinam si tu pripadat ako tlustoch :-) Mam 175cm a 62kg :-)
    Inac okrem compu je to u mna hlavne motorka, snowboard, bicykel, a ked ostane este cas tak aj lezenie po skalach.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Hps
    Citace:
    Původně odesláno od BlackFrog
    no já posilovnu nepotřebuju (185cm 55kg)
    Ty jsi moje druhé já!
    Hehe, Hps je můj kamarád, já mám taky tak kolem těch 185cm ale cca 90Kg, takže když mě naštve tak si s ním trošku pohraju . Onehdá to bylo že si koupil grafiku od ATi

Mezi další zájmy bych zařadil posilovnu a samozřejmě pasivně hokej, zrovna teď, že Zbytek spíše souvisí s PC, zajímám se tak trošku o politiku a dění kolem (na internetu), čtu blogy (to musím na Hps prozradit, je to těžký fanoušek Radka Hulána - to já jsem pravý opak). A to je asi tak vše. Jednoznačnou majoritu má PC.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak jsem si procetl vase zajmy a zde jsou me...

hmm, sakra nevim co napsat, kdyz chcete slyset jine nez PC. ale ted me napada...florbal, volejbal, uvazuju o kole, jako maly jsem jezdil na kole porad, ted uz ani nevim jak vypada .

jinak co se tyce pomeru vyska/vaha... koukam, ze tu celkem dost lidi je, jak kdyby je mucili o hladu. Ale abych pravdu rekl byl jsem na tom jeste pred nedavnem stejne, cca pres 190 cm a vaha kolem 70kg. Nyni jsem, ale v klidu, mam 196/95, takze si nestezuji. Jen presmyslim, ze asi zacnu chodit do fitka, aby se to nezvrhlo .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

střelba, posilovna, dříve historický šerm (gotika, německá škola), taekwondo, občas fotbal, nohejbal, tenis, momentálně nic moc sport nedělám (zlomená noha 3x v kotníku)... bohužel.

Jinak vaše míry pánové...... měli byste s tim něco dělat, takové váhy mají mít lidé o 30cm nižší... Mít 20kg podváhu je opravu docela špatně

EDIT: Podváha je skoro stejně špatná jako nadváha... nějakou dobu jsem dělal do výživy.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

EDIT: Podváha je skoro stejně špatná jako nadváha... nějakou dobu jsem dělal do výživy.[/QUOTE]

Tak něco poraď, já už fakt nevím jak bych měl přibrat,... :/

Registrace
    Aug 2006

Tak to je trochu složitější problém... je nutný znát dosavadí režim člověka, v zásadě jsou důležité tyhle otázky:

1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
    (lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
    2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
    3. Kolik hodin denně spíte?
    4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
    5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
    6. Kolik vypijete tekutin během dne?
    ...
    Atd. Pak nám z toho vykoukne tzv. "bazální metabolismus" - kolik tělo spotřebuje pouze vlastním chodem - tzn. kolik toho a ČEHO je třeba sníst event. jakou činnost vykonávat, pokud má člověk zájem zdravě přibrat.

Hodně často jsem slýchával, jak nechtěně více štíhlí lidé říkají, že jedí jak zjednaní... no a pak jsme si to spočítali, den dva si ten člověk psal, co kdy snědl a vážil si porce - pak jednoduše spočítáme energetický příjem, výdej, a zjistíme, že díky nízké fyzické aktivitě a velkému množství vypitch (nealko) tekutin ten člověk tímto režimem potlačoval svůj pocit hladu...

Pokud někdo bude mít zájem můžu poslat nějaké dokumenty ke stravování... bohužel poměrně málo protože většina co mám se zaměřuje na snižování váhy)

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
    (lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
    Střední a "občas" stresová
    2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
    Pokud pracuji, tak 15-17 hodin denně (práce = koníček). Pracuji přibližně 14 dní/měsíc.
    3. Kolik hodin denně spíte?
    6 - 8 hodin, průměrně 7
    4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
    Jednou. Snídaně, oběd, někdy i ta večeře.
    5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
    Už ne.
    6. Kolik vypijete tekutin během dne?
    2,5 litru černého/zeleného čaje denně, občas kafe (2x týdně) a občas vodu se šťávou (3x týdně )

Kdy zemřu? Podle mé "životosprávy" (já bych to tak nenazval...) asi dost brzo .
    Jinak je mi 19 a problém je, že lezu s váhou nahoru (překvapivě....). Takže jsem už vyhodil rafinovaný cukr a sladim už jen přírodním a snažim se moc nejíst (ono by bylo lepší běhat, ale kdo by se k tomu donutil, že?).

Konnore, todle je perfektní návod jak nabrat váhu. Ještě doporučuju si dát před PC bonboniéru .

Registrace
    Aug 2006

No... když někdo chce schodit nebo nepřibírat, změny v jídelníčku příliš nepomohou, rozhodující je vlastní aktivita, sport, posilova, běh, dobrá je jízda na kole...... když člověk pravidelně sportuje tak může jíst skoro co chce...

Když chce člověk příbrat, musí dodržovat podobné zásady, ale příjem energie musí být prostě větší

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Já na ten dotazník nebudu odpovídat, protože byste mi řekli, že už bych měl bejt dávno mrtvej

-můj život je těžce monotónní z jednoho úhlu pohledu, ale až nechutně pestrý z pohledu druhého... Jak pracuju? -zpravidla nonstop u počítače, kdy se sřídá práce a hraní. Odbíhám k ledničce a na záchod, případně na chvilku zkouknout co dělá zbytek rodiny. Když někam vyrazím, tak zpravidla běhám nebo jedu na kole, kolo teď dostává zabrat cca 3x týdně kolem 2 hodin v kuse.
    -co se týče jídla, teď se to trochu mění v tom ohledu, že jsem doma a nechodím už do školy, nebyl ale problém přežít i 2-3 dny bez pořádného jídla - sušenky, tyčinky, hamburgery/gyrosy... pak to zpravidla dohnáno nějakým obědem nebo večeří v restauraci, pak nějaké domácí jídlo, ale všechno nechutně nepravidelný. Piju docela dost, coca-cola, energy drinky, ochucený minerálky, čaj nebo kafe zřídka, maximálně ledovou kávu.
    -spánek? -jdu spát mezi 0:00 a 3:00, usnu mezi 1:00 a 4:00, vstávám potom mezi 9:00 a 12:00 s tím, že jsem zpravidla vzhůru tak od osmi a klidně ještě dvě hoďky podřimuju. Pak následuje sprcha a počítač - případně cesta do města a pak počítač.
    -njn, řeknu že nebudu odpovídat a pak napíšu tohle, grrrr

Paradoxem je, že už asi dobrý čtyři roky jsem neměl ani chřipku (samozřejmě s tím, že jsem chodil denně do školy mezi lidi) - zkrátka nepamatuju si, kdy jsem byl nemocnej...

Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 21-08-2012, 09:00
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-12-2011, 00:18
  3. Jaké máte PDA a jak ste s ním spokojeni?
    Od Honny v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 18-10-2009, 19:19
  4. Jaké počítače (kromě PC) nebo konzole jste měli?
    Od Sikil79 v sekci Volná témata
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 15:41
  5. Máte nějaké další hejblítko?
    Od Pavel Boček v sekci Periferie
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-12-2007, 08:07