Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 117

Téma: jaké máte kromě počítačů další zájmy?

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
    (lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)

no obvykle velmi lehká.. pospávání ve školní lavici momentálně brigáda asi střední

2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
    škola tak 6, 7, max 8h i s přestávkama a obědem brigáda 8h a více...

3. Kolik hodin denně spíte?

spím.. asi docela málo... tak 6 hodin. ted se to snad trochu zlepší o prázdninách
    4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?

jim strašně... sušenky, sušenky a zase sušenky. taky suchý rohlíky, protože to neušpiní koberec když to spadne a nezabírá to čas ale nemůžu rodičům upřít snahu uvařit o víkendu.
    5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?

věnuju se jednomu nejmenovanému japonskému bojovému umění, které asi znát nebudete a ted to dost flákám, teoreticky se tomu ale věnuju tak 7 hodin týdně. + najedu za týden na kole zhruba 150km, když se mi teda chce, ale většinou joo

6. Kolik vypijete tekutin během dne?

málo, tak 2 litry, možná 3 když sportuju...

takže asi tak vlastně se divim že mám takovou váhu jakou mám že to neni ještě horší
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele HiTeccom
    Registrace
    Jul 2007

tak okrem PC overclocking sa zaobérám aj s renovovaním a zmodernizovaním starych motorov :

http://img530.imageshack.us/img530/5300/kkkknb4.jpg
    Naposledy upraveno uživatelem HiTeccom: 11-08-2007 v 16:01

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Moje záľuby okrem PC sú autá veľmi rád sledujem F1 a ešte rád kutrám v elektronike
    kedysi som sa pravidelne bicykloval . A už keď sme pri tom tak mám tých 180 a 68Kg a to priberanie, človek by mal dosť priberať keď nič nerobí a pol dňa sedí za kompom no to mi trochu nejde do hlavy tiež zoštotujem to čo vidím ale pribrať ani pánovi nie.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

hele nechci být dotěrná mamina,ale ... co takhle jít ven ,s přáteli ? zasportovat ? )

To tu píše hodně málo lidí

Občasný diskutér Avatar uživatele FAJN-TOM
    Registrace
    Dec 2007

Kromě PC mam zájmy: Motorizmus (jezdit s traktorem, na motóře, spravovat auta a hlavně ladit na vysoký výkon ), Florbal a taky poslední dobou odpalovat věci do vzduchu (hlavně propanbutanový láhve nebo nějaký to kilo střelného prachu)

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Konciky zajmy atd.

1. TUNING
    2. HUDBA - hiphop, dance, trance to jaksi patri k bodu c.1 a poradne nahlas
    3. Florbal (rekreacne)
    4. Posilovna
    5. Pareni PC her
    6. SEX - je to zajem nebo prirozena potreba?

Registrace
    Oct 2007

1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
    (lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
    velice lehka - sedim na zadku v kanclu
    2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
    necelych 8 hodin
    3. Kolik hodin denně spíte?
    spim 5-7 hodin - no malo je to :-(
    4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
    kazdy den teply jidlo - buh zehnej zamestnavateli za stravenky , jinak doma sezeru na co prijdu, taky tak podle toho vypadam
    5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
    1x tydne florbal na 1,5 hodiny, 2-3x tydne posilka na 1,5 hodiny, v lete skoro kazdej den hodinka na inlinech
    6. Kolik vypijete tekutin během dne?
    hodne, tak 2-4 litry

Občasný diskutér Avatar uživatele Andrasin
    Registrace
    Oct 2007

Ehm, taky jsem heatpipe =) 180cm a nějakých 58kg, jinak z koníčků, pc samozřejmě, ale hlavně grafika, programování a multiplayer hry (COD2, COD4, WoW). Na HW zatím moc nejsem, do toho se teprve vžívám Mimo PC, hraju tenis a bruslím Mimo toho všechny ostatní zimní sporty nesnášim ... no a poslouchám hudbu. Toť vše na co jsem si vzpoměl.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

No tak taky něco přidám. Kromě počítačů mám jednoho velkého koníčka - potápění, přístrojové i freedive. Jak naše vody tak moře, oboje má svoje kouzlo. Občas mě chytne focení, jak nad tak i pod vodou. Zbytek jsou spíš takový rekreační věci - občas kolo, plavání (kdysi závodně), nebo někam vyrazit na čundr. V zimě lyže.
    A vždycky jsem si myslel že jsem solidní reklama na koncentrák, ale když to tady čtu tak mám co dohánět . 189 cm a asi 72 kilo.
    Edit: ještě sem zapomněl, rád čtu - minimálně před spaním aspoň pár stránek než mi "spadne hledí". Literaturu faktu, hlavně WW2 a pak různý thrillery, ale někdy i jinej žánr.
    Naposledy upraveno uživatelem johny__g: 08-01-2008 v 14:38

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

cez zimu lyzujem, v lete bike
    -
    planoval som aj daku turistiku skupinovu minule leto no vzdycky to padlo tak som si musel vystacit s vychadzkou po okolí, tento rok to hadam vyjde líp
    -
    inak ani neviem, mimo pc sa nicomu nijak pravidelne nevenujem, co pride to je, v kolektíve sa nosom neohrna

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Trippax
    Registrace
    Jun 2006

samozrejme najBEST je IT skôr hardware... potom cyklistika (cross - cesta/les asi 5/1)... kolieskove korcule... audio foto video vycicky... Hudba vsetko co je dobre od roku 1000... MotoBikes...
    Naposledy upraveno uživatelem Trippax: 08-01-2008 v 16:16

Registrace
    Oct 2007

Zapomnel jsem na inline brusle v lete
    A taky cetba - vse od Ericha Marii Remarqua!

No panove, ja jsem presnej opak, reklama na blahobyt 190cm, 108kg Sedavy zamestnani to je svinstvo Kdyz jsem vylezl ze skoly pred rokem a pul, tak sem mel 190cm, 92 kg!!!

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    Sedavy zamestnani to je svinstvo Kdyz jsem vylezl ze skoly pred rokem a pul, tak sem mel 190cm, 92 kg!!!
    Ja mel pred 2 rokama 178 cm a 62 kg...vyskove parametry zustaly nezmenene, ale vaha sla nahoru na 87 .

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Tak taky přispěju...Ale nebude to moc pestré,protože většinu týdne jsem ve škole(od 6 ráno do 4 večer).

V týdnu toho v zimě moc nedělám,protože zimní sporty nemám moc rád...kvůli zimě.Takže jediný pohyb mám 2x týdně při těláku(na výběr je posilka nebo fotbálek...takže to střídám).No a pokud mě nevytáhnoou kámošky ven, tak jsem jen doma.Různě kutim a vylepšuju všechno co se mi dostane pod ruku...Hodně poslouchám music.Pak ještě nějaký ty filmy a občas i telka(při těchno činostech spotřebuju hodně jídla...Ale míry mam +- 175cm/63kg,takže je to zatím v pohodě.Na víked se rozloučim s pc a odjíždím za mladou...příjemná změna...několika hodinové procházky po krásách okolí,občas nějaká disko,ale jinak doma v teplíčku...

No a v létě je to podobně,protože je na mě moc horko...No a pokud neni,tak si chodim zakopat a zaběhat s míčem...někdy vezmu i kolo a jedu vyčistit hlavu...o večerech sekám trávu,to je totiž jediná činost,která mě z prací na zahradě baví(tady je muj stroj).A taky ještě kutim u dědy,s dědou...tady jeden náš výtvor -> http://www.svethardware.cz/forum/vbi...img&imgid=1411

No a to je asi tak všechno co mě teď napadlo,ale možná že mě ještě něco napadne...

Nováček Avatar uživatele mastermind
    Registrace
    May 2006

Moje práce... v podstatě kancelář

Jinak stavění PC, CAD/CAM systémy, občas hry

No a zájmy mimo PC...

Přítelkyně
    Hudba - převážně metal (Vader, Satyricon...)
    Lyžuju - rychle a rád
    Cyklistika
    Auto
    Hory, lesy, turistika
    Kulinaření
    Jo a taky čtu knížky i komixy (Kulhánek, Žamboch, Kopřiva..)

Jinak 197cm / 127kg (bez výrazné nadváhy )
    Naposledy upraveno uživatelem mastermind: 17-01-2008 v 08:48

Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 21-08-2012, 09:00
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-12-2011, 00:18
  3. Jaké máte PDA a jak ste s ním spokojeni?
    Od Honny v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 18-10-2009, 19:19
  4. Jaké počítače (kromě PC) nebo konzole jste měli?
    Od Sikil79 v sekci Volná témata
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 15:41
  5. Máte nějaké další hejblítko?
    Od Pavel Boček v sekci Periferie
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-12-2007, 08:07