Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: jaké máte kromě počítačů další zájmy?

7.11.2006 04:17
BlackFrogdocela by mě zajímalo o co se ještě zajímáte kromě "komplíků":) mohlo by to mít zajímavé výsledky:)

takže začnu u sebe, chodim si zahrát fotbal, a můj velkej pasivní koníček hokejovej fan a Sparťan:)
7.11.2006 04:34
ZeliMusim priznat ze asi opravdu nejradeji sedim u kompu, jediny co se sportu tyce me fakt bavi lyzovani a snowboard (letos uz zase zdrazili :cry).
7.11.2006 04:38
BlackFrog[QUOTE=Zeli]Musim priznat ze asi opravdu nejradeji sedim u kompu, jediny co se sportu tyce me fakt bavi lyzovani a snowboard (letos uz zase zdrazili :cry).[/QUOTE]
tak asi vsichni na tomhle foru nejcastejc sedime u kompu... ale urcite se najde i neco dalsiho... jo malem bych zapomel snowboard je good ale moc casto se k nemu nedostanu jen parkrat za rok:(
7.11.2006 04:43
Konnorhmmm vzhledem k tomu, že dělám v motoshopu tak jsou to jednoznačně motorky a všechno okolo nich a pak auta,...
na fyzicky náročnější sporty jsem moc línej:)
7.11.2006 04:44
k.a.n.ano tak chodím do posilovny,občas si chodím zahrát fotbal,florbal,basket......
ale u počítače i přesto trávím skoro většinu času......bohužel.... :(
7.11.2006 04:58
wizaardNo, zájmy kromě počítačů... můj největší zájem jsou letadla (úplně konkrétně se velmi do hloubky zajímám hlavně o vše kolem americké stíhačky F-16). Jinak nic extra. Pokud by šlo o to, co dělám, tak chodím pravidelně do posilky (no... nevím, jak moc je to vidět, ale mně to pomáhá :slug ), ještě donedávna jsem hrál (chytal) hokejbal, ale kvůli zdravotním problémům jsem musel skončit, sem tam si rád zahraju florbal, sem tam airsoft. Taky jsem hokejovej fanda, ale u mě to jsou Pardubice :thumb .
7.11.2006 05:34
tgfhKdyž na mě kliknete tak dole mám napsané Zájmy:
Vrtám se do motorů, kompů, poslouchám ATB a Roxette, mám rád spravedlivé lidi a čistou přírodu!

Do posilovny nechodím (jako tady někteří), protože mám posilovnu na zahradě a v garáži :D .
7.11.2006 05:45
BlackFrog[QUOTE=tgfh]Když na mě kliknete tak dole mám napsané Zájmy:
Vrtám se do motorů, kompů, poslouchám ATB a Roxette, mám rád spravedlivé lidi a čistou přírodu!

Do posilovny nechodím (jako tady někteří), protože mám posilovnu na zahradě a v garáži :D .[/QUOTE]
no já posilovnu nepotřebuju:D:D:D (185cm 55kg):D
7.11.2006 05:51
tgfh[quote=BlackFrog]no já posilovnu nepotřebuju:D:D:D (185cm 55kg):D[/quote]
185cm 55kg - DRSNÉ. Ty musíš být úplná vychrtlina :D (nic proti). To já jsem na tom lechce jinak: 180cm 87kg. (Mimochodem na svoje údaje nevypadám nijak "tlustě" asi mám těžké kosti :D )
A co ostatní? :D Pochlubte se!

Vypadá to, že asi založím nový thread :D
7.11.2006 05:53
BlackFrog[QUOTE=tgfh]185cm 55kg - DRSNÉ. Ty musíš být úplná vychrtlina :D (nic proti). To já jsem na tom lechce jinak: 180cm 87kg.
A co ostatní? :D Pochlubte se!

Vypadá to, že asi založím nový thread :D[/QUOTE]

jo sem taková reklama na hlad:D prostě u kompu nemám čas jíst a ve škole je to taky někdy náročný...:)
jj souhlasim, pochlubte:)
7.11.2006 05:59
k.a.n.a[QUOTE=wizaard]No, zájmy kromě počítačů... můj největší zájem jsou letadla (úplně konkrétně se velmi do hloubky zajímám hlavně o vše kolem americké stíhačky F-16). Jinak nic extra. Pokud by šlo o to, co dělám, tak chodím pravidelně do posilky (no... nevím, jak moc je to vidět, ale mně to pomáhá :slug ), ještě donedávna jsem hrál (chytal) hokejbal, ale kvůli zdravotním problémům jsem musel skončit, sem tam si rád zahraju florbal, sem tam airsoft. Taky jsem hokejovej fanda, ale u mě to jsou Pardubice :thumb .[/QUOTE]
to sme na tom stejně,na mně ta posilovna asi taky není moc vidět :) ,hlavně že to pomáhá mně to je nejdůležitější........

jinak já se teda taky přidám,já mám 186cm a 73kg
7.11.2006 06:07
LamakNo ja jsem s konickama trochu mimo sport....delam historikej serm (Velka morava) a hraju na trumpetu.....

Dlouho jsem se nevazil ale naposledy to bylo 186cm a 86Kg
7.11.2006 06:19
boboco[quote=BlackFrog]no já posilovnu nepotřebuju (185cm 55kg)[/quote]

Podávám Ti ruku, "špagetový" příteli:D Já měřím 193cm a vážím 61kg:D Jsem taky superradiátor:thumb. Co se zájmů týče, sporty jsou opravdu mimo mě a to jak aktivně, tak pasivně. Maximálně sleduju, jak pěkný mladý holky krásně hrají tenis:D -a nebo olympiádu, mistrovství, občas F1 nebo Rally, jinak nic:). Co se týče zájmů, samozřejmě počítače a vše kolem nich, to je prostě má vášeň, vrtání v elektronice (ne že bych tomu ale rozuměl...), hudba téměř všech žánrů, filmy, kino, mám moc rád přírodu. Občas se jen tak sbalím a putuju na do lesa, na houby, třeba i s kamerou, foťákem nebo tak. Bydlíme na fajn místě a všude kolem jsou lesy, pole, louky, stráně, elektrárna a zase pole, lesy, louky... Dřív jsem i dost jezdil na kole, ale to je už spíš minulost. Rád natáčím, fotím, pracuju se zvukem (jeden čas jsem měl i své soukromé Home-rádio, zbyla mi spousta kazet:D), ale většinou mě skoro ve všem limituje nedostatek času. Navíc čas od času potkám fajn holku a pak jde většina věcí na druhou kolej:D

-no berte to jako bláznovu zpověď:notsure :p :turtle
7.11.2006 06:39
Hps[QUOTE=BlackFrog]no já posilovnu nepotřebuju:D:D:D (185cm 55kg):D[/QUOTE]
Ty jsi moje druhé já! :thumb
7.11.2006 07:35
Lamak[QUOTE=boboco]Podávám Ti ruku, "špagetový" příteli:D Já měřím 193cm a vážím 61kg:D Jsem taky superradiátor:thumb. Co se zájmů týče, sporty jsou opravdu mimo mě a to jak aktivně, tak pasivně. Maximálně sleduju, jak pěkný mladý holky krásně hrají tenis:D -a nebo olympiádu, mistrovství, občas F1 nebo Rally, jinak nic:). Co se týče zájmů, samozřejmě počítače a vše kolem nich, to je prostě má vášeň, vrtání v elektronice (ne že bych tomu ale rozuměl...), hudba téměř všech žánrů, filmy, kino, mám moc rád přírodu. Občas se jen tak sbalím a putuju na do lesa, na houby, třeba i s kamerou, foťákem nebo tak. Bydlíme na fajn místě a všude kolem jsou lesy, pole, louky, stráně, elektrárna a zase pole, lesy, louky... Dřív jsem i dost jezdil na kole, ale to je už spíš minulost. Rád natáčím, fotím, pracuju se zvukem (jeden čas jsem měl i své soukromé Home-rádio, zbyla mi spousta kazet:D), ale většinou mě skoro ve všem limituje nedostatek času. Navíc čas od času potkám fajn holku a pak jde většina věcí na druhou kolej:D

-no berte to jako bláznovu zpověď:notsure :p :turtle[/QUOTE]

muhehe
mam sefa, kterej je uplne super ITak, vystudoval nekdz za komaru elektrotechniku a do ted se tomu vednuje denne....meri pres 2m a ma tak maximalne 70Kg
7.11.2006 08:09
Frogno tak okrem počitača (zaluba č.1), je ešte par zalub, aby mi nezacalo z toho všetkeho šibat.
Hokej(bal), korčulovanie, halovy futbal.

To Boboco & BlackFrog: Z vás by boli dobré HeatPipe-i :D //bez urážky
Moje miery: 185 cm, 73 kg aj s topánkami a opaskom

Nechcem odbočovať od témy, ale nechcem kvoli tomu zakladat novy thread, ale rad by som vedel (otazka na moderatorov :)) či je na tomto fore aj nejaká ženská návštevnosť ?
Su tu nejake baby alebo je to len čisto chlapska zaležitosť :D ?
7.11.2006 08:32
KerryMno já měřim něco přes 170 (nevim teď přesně kolik ale asi tak 173 nebo tak nějak). Ale přecijen snad ještě vyrostu... Moje zájmy jsou hlavně PC a vše kolem nich. Baví mě i fyzika ve škole (hlavně elektrika samozřejmě) a ještě mě baví hrát na kytaru.
7.11.2006 08:34
tgfh[quote=Frog]no tak okrem počitača (zaluba č.1), je ešte par zalub, aby mi nezacalo z toho všetkeho šibat.
Hokej(bal), korčulovanie, halovy futbal.

To Boboco & BlackFrog: Z vás by boli dobré HeatPipe-i :D //bez urážky
Moje miery: 185 cm, 73 kg aj s topánkami a opaskom

Nechcem odbočovať od témy, ale nechcem kvoli tomu zakladat novy thread, ale rad by som vedel (otazka na moderatorov :)) či je na tomto fore aj nejaká ženská návštevnosť ?
Su tu nejake baby alebo je to len čisto chlapska zaležitosť :D ?[/quote]
Určitě samí chlapi...
Za ženskýma musíš chodit jinde, ne na fórum SHW :D ...
7.11.2006 08:35
Konnortak jo já mám 203cm a vážím 75kg :) žeru jak protrženej a ne a ne přibrat:(
7.11.2006 08:40
wizaardNo, když se tady tak rozjely míry, tak mám něco kolem 183 cm a vážím cca 68 kg. No, nic moc ;).
7.11.2006 08:44
tgfhJak tak vidím na fórum SHW chodí samé špejle :D .
Hoši hoši musíte přibrat! Ať jsou z vás pořádní chlapi!
Jako jsem já :D ...
7.11.2006 08:45
boboco[quote=Konnor]tak jo já mám 203cm a vážím 75kg :) žeru jak protrženej a ne a ne přibrat:([/quote]

Já taky žeru jak kyselina, ale fakt by ze mě mohl bejt skvělej Heat-Pipe jak už tu jednou zaznělo:D A holky? -TADY???? -To néééééééééééé:turtle -ale bylo by to krásný, kdyby řekněme Zuzanka, 19let, vysoká, štíhlá, modrooká brunetka s něžným hláskem a rozněžněnými smajlíky chtěla třeba poradit jak správně zasunout...ehm procesor do patice:D -Chlapi, já myslím, že se kolem kompíků motám fakt hodně, ale NIKDY jsem neviděl a NIKDY jsem ani neslyšel o holce, kterou by bavil Hardware a třeba stavěla PC... Ale je to divný, třeba auto tuninngu se věnujou i (mnohdy pěkný) holky:inlove

Zeptám se ještě jinak, kdo tady na SHW má míry cca 90/60/90?:D
7.11.2006 08:51
tgfh[quote=boboco]Já taky žeru jak kyselina, ale fakt by ze mě mohl bejt skvělej Heat-Pipe jak už tu jednou zaznělo:D A holky? -TADY???? -To néééééééééééé:turtle -ale bylo by to krásný, kdyby řekněme Zuzanka, 19let, vysoká, štíhlá, modrooká brunetka s něžným hláskem a rozněžněnými smajlíky chtěla třeba poradit jak správně zasunout...ehm procesor do patice:D -Chlapi, já myslím, že se kolem kompíků motám fakt hodně, ale NIKDY jsem neviděl a NIKDY jsem ani neslyšel o holce, kterou by bavil Hardware a třeba stavěla PC... Ale je to divný, třeba auto tuninngu se věnujou i (mnohdy pěkný) holky:inlove
[/quote]
JJ bobo to jsi napsal pěkně. Ty jeden Starousedlíku :D
7.11.2006 09:09
Frogtakže na thread s názvom:
"Blondínka potrebuje pomoc so svojimi diskami" možem zabudnúť :)
7.11.2006 09:15
boboco[quote=Frog]takže na thread s názvom:
"Blondínka potrebuje pomoc so svojimi diskami" možem zabudnúť :)[/quote]

Napadaj mě i jiné názvy threadů, ale raději je nebudu publikovat, nechci skončit se svými příspěvky na skládce odpadu:D
7.11.2006 11:02
P@pi1, tušim že tu jedna holka ze začátku byla a měla v podpise něco tušim: "umim sestavit počítač a jsem na to hrdá nebo něco tak" :p

2, vy ste samý vysoký blázni :stupid, já mam 168cm a cca 65kg a už nevyrostu :D

3, kompy, knížky (sci-fi, fantasy => miluju feista :inlove), docela mně baví jazkyky (aj, španělština a učil jsem se arabsky :stupid => už ne, tak po mně nic nechtějte :shut) a momentálně mně "baví" maturita :sleep
8.11.2006 09:36
tequilla[QUOTE=tgfh]Jak tak vidím na fórum SHW chodí samé špejle :D .
Hoši hoši musíte přibrat! Ať jsou z vás pořádní chlapi!
Jako jsem já :D ...[/QUOTE]

Neboj, nejsi v tom sam. Ja mam 180cm a posledne, kdyz jsem se vazil, tak se rucicka zastavila na 85kg...od te doby jsem se nevazil, vaha neprezila moje rozcileni :D Jinak mi ty tezky kosti pridaly za posledni dva roky 20kg, netusim jak se to mohlo prihodit :D:D:D

[QUOTE=boboco]Zeptám se ještě jinak, kdo tady na SHW má míry cca 90/60/90?[/QUOTE]

Myslis intake 90mm, grafika 60mm a outtake 90mm vetrak?
8.11.2006 10:59
paiavelkym konickem nebo spise konem mi jsou auta, hlavne ty se ctyrmi kruhy ve znaku ( http://www.audiclub.cz ), pak fotografovani, jako mladej jsem jeste rybaril, ale to uz par let neni aktualni. jinak vam trosku zkazim vzhledovej prumer, 168cm / 78kg.
8.11.2006 11:14
boboco[quote=tequilla]
Myslis intake 90mm, grafika 60mm a outtake 90mm vetrak?[/quote]

No jistě, co jiného taky:confused: :confused: :confused:

:mistake :D :turtle
8.11.2006 11:22
tequilla[QUOTE=boboco]No jistě, co jiného taky:confused: :confused: :confused:

:mistake :D :turtle[/QUOTE]

Tak to ja bohuzel nemuzu slouzit, ja mam 120/96/120 :mistake :mistake :mistake
8.11.2006 11:28
boboco[quote=tequilla]Tak to ja bohuzel nemuzu slouzit, ja mam 120/96/120 :mistake :mistake :mistake[/quote]

pěkná micinka 120/96/120...:D(myslím, kdyby to byly reálné míry). To já nemám žádnej intake a jako outtake slouží ventilátor ve zdroji:) ULTRA-QUIET PC:thumb
8.11.2006 12:07
BlackFrogšpagety, heat-pipe, včera sem se dozvěděl od kámoše že bez pár kilo sem pytel cementu, to sou věci:D
8.11.2006 01:12
Konnor[QUOTE=boboco]pěkná micinka 120/96/120...:D(myslím, kdyby to byly reálné míry). To já nemám žádnej intake a jako outtake slouží ventilátor ve zdroji:) ULTRA-QUIET PC:thumb[/QUOTE]

nechci se nějak vtírat do rozhovoru, ale co tohle:
2x80/70/2x80 ;)
8.11.2006 01:21
tequilla[QUOTE=tequilla]Tak to ja bohuzel nemuzu slouzit, ja mam 120/96/120 :mistake :mistake :mistake[/QUOTE]

[QUOTE=boboco]pěkná micinka 120/96/120...:D(myslím, kdyby to byly reálné míry). To já nemám žádnej intake a jako outtake slouží ventilátor ve zdroji:) ULTRA-QUIET PC:thumb[/QUOTE]

[QUOTE=Konnor]nechci se nějak vtírat do rozhovoru, ale co tohle:
2x80/70/2x80 ;)[/QUOTE]

Pokud bych mel byt dusledny, tak u me je to 120/2x96/1x120+1x150 :inlove
Vse stazene korzetem (resp. regulatory otacek a tepl. cidly) na min. otacky.
8.11.2006 01:40
Konnor[QUOTE=tequilla]Pokud bych mel byt dusledny, tak u me je to 120/2x96/1x120+1x150 :inlove
Vse stazene korzetem (resp. regulatory otacek a tepl. cidly) na min. otacky.[/QUOTE]

taky se to snažím krotit, naplno by to byl hukot jak na letišti:)
11.11.2006 10:18
Frog[QUOTE=BlackFrog]špagety, heat-pipe, včera sem se dozvěděl od kámoše že bez pár kilo sem pytel cementu, to sou věci:D[/QUOTE]

musiš to brať z tej lepšej stránky. Teraz u nás beží súťaž Super telo, tak ty máš aspon zaručené že tam nebudeš :)
11.11.2006 10:50
boboco[quote=Frog]musiš to brať z tej lepšej stránky. Teraz u nás beží súťaž Super telo, tak ty máš aspon zaručené že tam nebudeš :)[/quote]

Jo, zrovna dlabu vitalineu a taky activii s -0,1% procenty tuku abych měl dobré zažívání, tělo žilo ale neodumřelo:stupid :D :D :D
11.11.2006 11:39
BlackFrog[QUOTE=boboco]Jo, zrovna dlabu vitalineu a taky activii s -0,1% procenty tuku abych měl dobré zažívání, tělo žilo ale neodumřelo:stupid :D :D :D[/QUOTE]
ja zrovna sned velkou cokoladu 250g:)
14.11.2006 11:45
Fox_22tak u mě taky vede PC, ale jinak fotím makro>krajinky>zvířata, rally(příští rok aktivně tak držte palce :-) ), rád opravuju auta, motorky, jezdím na kole (cross country) , jsem audiofil, lepím papírové modely

ze všeho nejvíc se těším až si pořídím svého modrého milááška a to SUBARU IMPREZA WRX STi
11.12.2006 10:12
Petr S.Tak mým velkým koníčkem jsou (jak jinak :-D ) počítače... Krom toho se i rád dívám na různé filmy, příp. jezdím na kole. To ale jen v létě :p , v zimě se mě většinou nikam nechce a radši zas sedim u toho chytrého stroje, kterému se říká PC :-D . Pokud se teda nepotřebuju někam rychle dopravit... :hmm

Poslední dobou mě taky docela chytlo fotografování :-D Hold digitál, to je věc :eek: .

[QUOTE="paia"]velkym konickem nebo spise konem mi jsou auta, hlavne ty se ctyrmi kruhy ve znaku ( http://www.audiclub.cz ), pak fotografovani, jako mladej jsem jeste rybaril, ale to uz par let neni aktualni. jinak vam trosku zkazim vzhledovej prumer, 168cm / 78kg.[/QUOTE]

Jinak vám taky trošku zhorším průměr :-( Dlouho jsem se teda neměřil ani nevážil, ale mám asi 173cm / 65kg... Hele Paio, nezalozime zase my klub "menších lidiček"? :-D
10.1.2007 08:18
aldafalloutPřispěju taky trochu do mlína. Posilovna, kickbox, plavání, paintball, auta, motorky, whiskey, hardware, lyžování šachy,ženy (hlevně teda teď moje přítelkyně)
10.1.2007 03:01
pas!kHudba, koncerty, driv ruzne radovanky u pulitru plzne .. ale od noveho roku jsem abstinent :)))
11.1.2007 09:01
aldafallout[QUOTE=Fox_22]
ze všeho nejvíc se těším až si pořídím svého modrého milááška a to SUBARU IMPREZA WRX STi[/QUOTE]
Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let:)
11.1.2007 09:23
tequilla[QUOTE=aldafallout]Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let:)[/QUOTE]

Tak to ja asi nejdriv v roce 2020 a to model z roku 2005 :(
12.1.2007 11:18
aldafallout[QUOTE=tequilla]Tak to ja asi nejdriv v roce 2020 a to model z roku 2005 :([/QUOTE]
jojo už to není takovej žrout co předchozí ročníky.
12.1.2007 03:57
)aguarJak tak koukam tak vsichni mame spadeno na stejne CAR.
Zpatky k tematu majne hobby urcite cyklistika horska kola (MTB) cross country,foceni (aktu),vylety (pecha),trochu auta,modelareni (mam doma zeleznici ( a velkou)),
Mimochodem do posilky nelezu,byl sem tam jen jednou v zivote a to se jeste podivat za kamosem co to tam vubec dela. Toť vse.... :)
13.1.2007 05:56
Fox_22[QUOTE=aldafallout]Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let:)[/QUOTE]

já už si malou radost udělal, sehnal jsem LANCIA DELTA GTie a mám spadeno na lidovou DELTU HF INTEGRALE běhá jí pod kapotou 215 koníků a je k mání jako dovoz z itálie za 130 000
16.1.2007 10:43
aldafallout[QUOTE=Fox_22]já už si malou radost udělal, sehnal jsem LANCIA DELTA GTie a mám spadeno na lidovou DELTU HF INTEGRALE běhá jí pod kapotou 215 koníků a je k mání jako dovoz z itálie za 130 000[/QUOTE]
Ani mi to neřikej. Minulí rok jsem se rozhodl, že si pořídím byt a ďo letošního prosince jsem ho rekonstruoval. Tzn. že mám pořád ten svůj pekáč Feldu 1.3 a o autě si nachávám zatím jenom zdát.
27.2.2007 12:06
Ivo MašekProgramování tratí, map do herního systemu Trainz Railroads od AURANu:
http://masek.webzdarma.cz/Trainz/trs04.html
1.3.2007 01:50
KubikkNo kromě PC hodně sleduji F1, občas si zajedu někde na kole no a samozřejmě TV....:)
3.5.2007 12:53
Weslono přidám se taky se svojí troškou do mlýna ...

dalších zájmů mám tuny a absolutně je nestíhám ...
:mistake
basketball(aktivně i pasivně),knížky,hodně času trávím venku se psem a doma s kočkama,chlast,hudba,přítelkyně(ta mi žere největší část volna:p )

no váš klub hubených nerozšířím jelikož mám 185cm/115kg

a co se týče holek zajímajících se o PC tak znám 3 a z toho jedna jede Linux a síťě, jedna je totální pařan a ta poslední je i celkem HW schopná .. o průrazném napětí a OC se s nima bavit nedá:D :D
3.5.2007 10:42
AisicekZacinam si tu pripadat ako tlustoch :-) Mam 175cm a 62kg :-)
Inac okrem compu je to u mna hlavne motorka, snowboard, bicykel, a ked ostane este cas tak aj lezenie po skalach.
7.5.2007 12:42
happymaster23[QUOTE=Hps]
Citace:
Původně odesláno od BlackFrog
no já posilovnu nepotřebuju (185cm 55kg)
Ty jsi moje druhé já! [/QUOTE]
Hehe, Hps je můj kamarád, já mám taky tak kolem těch 185cm ale cca 90Kg, takže když mě naštve tak si s ním trošku pohraju :D :D . Onehdá to bylo že si koupil grafiku od ATi :D :D

Mezi další zájmy bych zařadil posilovnu a samozřejmě pasivně hokej, zrovna teď, že :) Zbytek spíše souvisí s PC, zajímám se tak trošku o politiku a dění kolem (na internetu), čtu blogy (to musím na Hps prozradit, je to těžký fanoušek Radka Hulána - to já jsem pravý opak). A to je asi tak vše. Jednoznačnou majoritu má PC.
25.6.2007 10:42
KillermannvsTak jsem si procetl vase zajmy a zde jsou me...

hmm, sakra nevim co napsat:confused:, kdyz chcete slyset jine nez PC. ale ted me napada...florbal, volejbal, uvazuju o kole, jako maly jsem jezdil na kole porad, ted uz ani nevim jak vypada :(.

jinak co se tyce pomeru vyska/vaha... koukam, ze tu celkem dost lidi je, jak kdyby je mucili o hladu. Ale abych pravdu rekl byl jsem na tom jeste pred nedavnem stejne, cca pres 190 cm a vaha kolem 70kg. Nyni jsem, ale v klidu, mam 196/95, takze si nestezuji. Jen presmyslim, ze asi zacnu chodit do fitka, aby se to nezvrhlo :D.
29.6.2007 07:08
Jezevec:) střelba, posilovna, dříve historický šerm (gotika, německá škola), taekwondo, občas fotbal, nohejbal, tenis, momentálně nic moc sport nedělám (zlomená noha 3x v kotníku)... bohužel.

Jinak vaše míry pánové...... měli byste s tim něco dělat, takové váhy mají mít lidé o 30cm nižší...:) Mít 20kg podváhu je opravu docela špatně:)

EDIT: Podváha je skoro stejně špatná jako nadváha;)... nějakou dobu jsem dělal do výživy.
30.6.2007 09:21
KonnorEDIT: Podváha je skoro stejně špatná jako nadváha;)... nějakou dobu jsem dělal do výživy.[/QUOTE]

Tak něco poraď, já už fakt nevím jak bych měl přibrat,... :/
30.6.2007 10:47
JezevecTak to je trochu složitější problém:)... je nutný znát dosavadí režim člověka, v zásadě jsou důležité tyhle otázky:

1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
(lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
2. Kolik hodin denně práci uvedenou v bodu 1 vykonáváte?
3. Kolik hodin denně spíte?
4. Kolikrát denně jíte hlavní jídlo? Jíte pravidelně?
5. Věnujete se nějakému sportu? Jakému a průměrně kolik hod. týdně?
6. Kolik vypijete tekutin během dne?
...
Atd. Pak nám z toho vykoukne tzv. "bazální metabolismus" - kolik tělo spotřebuje pouze vlastním chodem - tzn. kolik toho a ČEHO je třeba sníst event. jakou činnost vykonávat, pokud má člověk zájem zdravě přibrat.

Hodně často jsem slýchával, jak nechtěně více štíhlí lidé říkají, že jedí jak zjednaní:)... no a pak jsme si to spočítali, den dva si ten člověk psal, co kdy snědl a vážil si porce - pak jednoduše spočítáme energetický příjem, výdej, a zjistíme, že díky nízké fyzické aktivitě a velkému množství vypitch (nealko) tekutin ten člověk tímto režimem potlačoval svůj pocit hladu...

:) Pokud někdo bude mít zájem můžu poslat nějaké dokumenty ke stravování... bohužel poměrně málo protože většina co mám se zaměřuje na snižování váhy:))
30.6.2007 11:39
P@pi1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
(lehká-úředničina, PC; střední- občasná fyzická práce+kancelářina; těžká- hlaně fyzická práce; velmi těžká- kamenolom, doly, stavby)
Střední a "občas" stresová
Pokud pracuji, tak 15-17 hodin denně (práce = koníček). Pracuji přibližně 14 dní/měsíc.
6 - 8 hodin, průměrně 7
Jednou. Snídaně, oběd, někdy i ta večeře.
Už ne.
2,5 litru černého/zeleného čaje denně, občas kafe (2x týdně) a občas vodu se šťávou (3x týdně :))

Kdy zemřu? :D Podle mé "životosprávy" (já bych to tak nenazval...) asi dost brzo :runaway.
Jinak je mi 19 a problém je, že lezu s váhou nahoru (překvapivě....). Takže jsem už vyhodil rafinovaný cukr a sladim už jen přírodním a snažim se moc nejíst (ono by bylo lepší běhat, ale kdo by se k tomu donutil, že?).

Konnore, todle je perfektní návod jak nabrat váhu. Ještě doporučuju si dát před PC bonboniéru :idea.
30.6.2007 04:30
JezevecNo... když někdo chce schodit nebo nepřibírat, změny v jídelníčku příliš nepomohou, rozhodující je vlastní aktivita, sport, posilova, běh, dobrá je jízda na kole...:)... když člověk pravidelně sportuje tak může jíst skoro co chce:)...

Když chce člověk příbrat, musí dodržovat podobné zásady, ale příjem energie musí být prostě větší:)
1.7.2007 06:45
bobocoJá na ten dotazník nebudu odpovídat, protože byste mi řekli, že už bych měl bejt dávno mrtvej:D

-můj život je těžce monotónní z jednoho úhlu pohledu, ale až nechutně pestrý z pohledu druhého... Jak pracuju? -zpravidla nonstop u počítače, kdy se sřídá práce a hraní. Odbíhám k ledničce a na záchod, případně na chvilku zkouknout co dělá zbytek rodiny. Když někam vyrazím, tak zpravidla běhám nebo jedu na kole, kolo teď dostává zabrat cca 3x týdně kolem 2 hodin v kuse.
-co se týče jídla, teď se to trochu mění v tom ohledu, že jsem doma a nechodím už do školy, nebyl ale problém přežít i 2-3 dny bez pořádného jídla - sušenky, tyčinky, hamburgery/gyrosy... pak to zpravidla dohnáno nějakým obědem nebo večeří v restauraci, pak nějaké domácí jídlo, ale všechno nechutně nepravidelný. Piju docela dost, coca-cola, energy drinky, ochucený minerálky, čaj nebo kafe zřídka, maximálně ledovou kávu.
-spánek? -jdu spát mezi 0:00 a 3:00, usnu mezi 1:00 a 4:00, vstávám potom mezi 9:00 a 12:00 s tím, že jsem zpravidla vzhůru tak od osmi a klidně ještě dvě hoďky podřimuju. Pak následuje sprcha a počítač - případně cesta do města a pak počítač.
-njn, řeknu že nebudu odpovídat a pak napíšu tohle, grrrr:runaway

Paradoxem je, že už asi dobrý čtyři roky jsem neměl ani chřipku:D (samozřejmě s tím, že jsem chodil denně do školy mezi lidi) - zkrátka nepamatuju si, kdy jsem byl nemocnej...
2.7.2007 07:44
BlackFrog1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?

no obvykle velmi lehká.. pospávání ve školní lavici :) momentálně brigáda asi střední :)

škola tak 6, 7, max 8h i s přestávkama a obědem :) brigáda 8h a více... :(

spím.. asi docela málo... tak 6 hodin. ted se to snad trochu zlepší o prázdninách :)

jim strašně... sušenky, sušenky a zase sušenky. taky suchý rohlíky, protože to neušpiní koberec když to spadne a nezabírá to čas :) ale nemůžu rodičům upřít snahu uvařit o víkendu.

věnuju se jednomu nejmenovanému japonskému bojovému umění, které asi znát nebudete :) a ted to dost flákám, teoreticky se tomu ale věnuju tak 7 hodin týdně. + najedu za týden na kole zhruba 150km, když se mi teda chce, ale většinou joo :)

málo, tak 2 litry, možná 3 když sportuju...

takže asi tak :) vlastně se divim že mám takovou váhu jakou mám :) že to neni ještě horší :)
11.8.2007 03:57
HiTeccomtak okrem PC overclocking sa zaobérám aj s renovovaním a zmodernizovaním starych motorov :) :

http://img530.imageshack.us/img530/5300/kkkknb4.jpg
12.8.2007 09:50
KlingacikxMoje záľuby okrem PC sú autá veľmi rád sledujem F1 a ešte rád kutrám v elektronike
kedysi som sa pravidelne bicykloval . A už keď sme pri tom tak mám tých 180 a 68Kg a to priberanie, človek by mal dosť priberať keď nič nerobí a pol dňa sedí za kompom no to mi trochu nejde do hlavy tiež zoštotujem to čo vidím ale pribrať ani pánovi nie.
13.10.2007 01:19
crasher.kmhele nechci být dotěrná mamina,ale ... co takhle jít ven ,s přáteli ? zasportovat ? :))

To tu píše hodně málo lidí :)
7.12.2007 11:43
FAJN-TOMKromě PC mam zájmy: Motorizmus (jezdit s traktorem, na motóře, spravovat auta a hlavně ladit na vysoký výkon :D:D), Florbal a taky poslední dobou odpalovat věci do vzduchu (hlavně propanbutanový láhve nebo nějaký to kilo střelného prachu) :thumb
7.1.2008 09:51
ICE_DKonciky zajmy atd.

1. TUNING
2. HUDBA - hiphop, dance, trance to jaksi patri k bodu c.1 a poradne nahlas :D
3. Florbal (rekreacne)
4. Posilovna
5. Pareni PC her
6. SEX - je to zajem nebo prirozena potreba? :D
7.1.2008 09:59
ICE_D1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti?
velice lehka - sedim na zadku v kanclu :D
necelych 8 hodin
spim 5-7 hodin - no malo je to :-(
kazdy den teply jidlo - buh zehnej zamestnavateli za stravenky :D, jinak doma sezeru na co prijdu, taky tak podle toho vypadam :D
1x tydne florbal na 1,5 hodiny, 2-3x tydne posilka na 1,5 hodiny, v lete skoro kazdej den hodinka na inlinech
hodne, tak 2-4 litry
8.1.2008 02:12
AndrasinEhm, taky jsem heatpipe =) 180cm a nějakých 58kg, jinak z koníčků, pc samozřejmě, ale hlavně grafika, programování a multiplayer hry (COD2, COD4, WoW). Na HW zatím moc nejsem, do toho se teprve vžívám :) Mimo PC, hraju tenis a bruslím :D Mimo toho všechny ostatní zimní sporty nesnášim ... no a poslouchám hudbu. Toť vše na co jsem si vzpoměl.
8.1.2008 02:32
johny__gNo tak taky něco přidám. Kromě počítačů mám jednoho velkého koníčka - potápění, přístrojové i freedive. Jak naše vody tak moře, oboje má svoje kouzlo. Občas mě chytne focení, jak nad tak i pod vodou. Zbytek jsou spíš takový rekreační věci - občas kolo, plavání (kdysi závodně), nebo někam vyrazit na čundr. V zimě lyže.
A vždycky jsem si myslel že jsem solidní reklama na koncentrák, ale když to tady čtu tak mám co dohánět :D. 189 cm a asi 72 kilo.
Edit: ještě sem zapomněl, rád čtu - minimálně před spaním aspoň pár stránek než mi "spadne hledí". Literaturu faktu, hlavně WW2 a pak různý thrillery, ale někdy i jinej žánr.
8.1.2008 02:33
Pablercez zimu lyzujem, v lete bike
-
planoval som aj daku turistiku skupinovu minule leto no vzdycky to padlo tak som si musel vystacit s vychadzkou po okolí, tento rok to hadam vyjde líp
-
inak ani neviem, mimo pc sa nicomu nijak pravidelne nevenujem, co pride to je, v kolektíve sa nosom neohrna :D
8.1.2008 04:12
Trippaxsamozrejme najBEST je IT skôr hardware... potom cyklistika (cross - cesta/les asi 5/1)... kolieskove korcule... audio foto video vycicky... Hudba vsetko co je dobre od roku 1000... MotoBikes...
8.1.2008 05:28
ICE_DZapomnel jsem na inline brusle v lete :D
A taky cetba - vse od Ericha Marii Remarqua!

No panove, ja jsem presnej opak, reklama na blahobyt :D 190cm, 108kg :D Sedavy zamestnani to je svinstvo :( Kdyz jsem vylezl ze skoly pred rokem a pul, tak sem mel 190cm, 92 kg!!!
8.1.2008 05:58
tequilla[QUOTE=ice_d;79341]Sedavy zamestnani to je svinstvo :( Kdyz jsem vylezl ze skoly pred rokem a pul, tak sem mel 190cm, 92 kg!!![/QUOTE]

Ja mel pred 2 rokama 178 cm a 62 kg...vyskove parametry zustaly nezmenene, ale vaha sla nahoru na 87 :runaway.
8.1.2008 06:13
...No...Name...Tak taky přispěju...Ale nebude to moc pestré,protože většinu týdne jsem ve škole(od 6 ráno do 4 večer).

V týdnu toho v zimě moc nedělám,protože zimní sporty nemám moc rád...kvůli zimě.Takže jediný pohyb mám 2x týdně při těláku(na výběr je posilka nebo fotbálek...takže to střídám).No a pokud mě nevytáhnoou kámošky ven, tak jsem jen doma.Různě kutim a vylepšuju všechno co se mi dostane pod ruku...Hodně poslouchám music.Pak ještě nějaký ty filmy a občas i telka(při těchno činostech spotřebuju hodně jídla...Ale míry mam +- 175cm/63kg,takže je to zatím v pohodě.Na víked se rozloučim s pc a odjíždím za mladou...příjemná změna...několika hodinové procházky po krásách okolí,občas nějaká disko,ale jinak doma v teplíčku...

No a v létě je to podobně,protože je na mě moc horko...No a pokud neni,tak si chodim zakopat a zaběhat s míčem...někdy vezmu i kolo a jedu vyčistit hlavu...o večerech sekám trávu,to je totiž jediná činost,která mě z prací na zahradě baví(tady je muj stroj).A taky ještě kutim u dědy,s dědou...tady jeden náš výtvor -> http://www.svethardware.cz/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1411

No a to je asi tak všechno co mě teď napadlo,ale možná že mě ještě něco napadne...
17.1.2008 08:45
mastermindMoje práce... v podstatě kancelář

Jinak stavění PC, CAD/CAM systémy, občas hry

No a zájmy mimo PC...

Přítelkyně
Hudba - převážně metal (Vader, Satyricon...)
Lyžuju - rychle a rád :)
Cyklistika
Auto
Hory, lesy, turistika
Kulinaření :)
Jo a taky čtu knížky i komixy (Kulhánek, Žamboch, Kopřiva..)

Jinak 197cm / 127kg (bez výrazné nadváhy :))
20.1.2008 12:05
Janyk1Fotbal, fyzika, ekonomie, TV
20.1.2008 05:01
speedsnailHm docela dlouho sem premyslel jak pojmout tenhle prispevek, aby clovek nenudil podrobnostma a zaroven vubec neco napsal..

Rád se motám kolem všeho co se dá řídit. Jezdil sem 3 roky na motorce a hned jak budou love tak se k tomu vrátim, brigádně jezdim s kamionem.
Pak je tu hudba, hraju na klavir - hlavně jazz a romantiku (tim nemyslim slaďáky ale období - List,Schumann atd), k poslechu trance, rad si zablbnu na discu když je kde (v Praze bída, zlatá vesnice).
Co se sportu týče tak plavání, kolo, judo, ale poslední 2 roky to celkově stojí za prd.. Na střední sem byl spíš střízlík, no ted je to trošku lepší a motám se kolem 87kg (180cm).
Asi 8 let jsem vegetarián.
20.1.2008 11:34
ICE_D[QUOTE=...No...Name...;79360]o večerech sekám trávu,to je totiž jediná činost,která mě z prací na zahradě baví([URL="http://www.svethardware.cz/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=1410"][/QUOTE]

Taky by me bavilo sekat travu mit na to takovejhle superstroj :D

[QUOTE=mastermind;81809]Jinak 197cm / 127kg (bez výrazné nadváhy :))[/QUOTE]

No jesi nemas nadvahu, tak musis vypadat jak Rambo pri takovymhle pomeru vyska/vaha :D Jaktoze nemas ve vyctu zajmu posilovnu? ;)
23.1.2008 01:35
stavikAkvaristika, pivecko, rodina, kdysi cyklistika (zlenivel jsem)
23.3.2008 04:14
adolfikrád čtu (brak i umělecký), hrabu se v elektro, tancuju a pěstuju masožravý kytky :)
23.3.2008 07:32
Pavel Boček[QUOTE=adolfik;103704]rád čtu (brak i umělecký), hrabu se v elektro, tancuju a pěstuju masožravý kytky :)[/QUOTE]

To mi někoho přípomíná :notsure

Bohužel jedna masožravka chcípla po odkvetení a druhou sežraly mšice :cry Kaktusům se ještě celkem daří...jinak jako správný Fallouťák čtu vojenskou literaturu a pak Sci-Fi (Herbert, Pratchett) a Fantasy (Sapkowski)...
23.3.2008 08:15
adolfikNo já jsem se zrovna k masožravkám dostal přímo přes Fallout 2. A zrovna na potvoru moje první byla ta, co je v tý hře. Škoda, že taky nemá vrhací ostny :D ;) Bych ji posadil přímo na stůl naši třídní učitelce :D (baba jedna :shut)
23.3.2008 08:33
Siebenčtu - braky, paperbacky, kvalitní literaturu...
dělal sem hist.šerm, teďka dělám Kung-Fu, horolezení...aaa nějaký další věci
1.4.2008 06:52
lukelitaké se vetřu :-)
tak rád lezu po stěně a jezdím na kole a nebo autem, potom plažovej volejbal a sem tam bazén... jinak v zime moc rad jezdim na snowbordu...
No a zájem o pc je velká.. a nesmím zapomenout na meho mazlíka dvounoheho ;-)
1.4.2008 06:58
Petr S.Svoje další zájmu jsem tu už kdysi psal, ale momentálně je musím rozšířit :) Jednak si občas i přečtu nějakou knížečku a pak mě taky v poslední době jeden super človíček strááášlivě motivoval a já se rozhodl začít se pořádně učit angličtinu a docela mě to teď i chytlo. Momentálně mám jediný cíl. Za půl roku se domluvit v Irsku :D
9.4.2008 08:58
GianelleTakže: Auta, především tuning, sportovní vozy a blbnutí se zlatíčkem (Octavia 1.8 20V), hudba (zbožňuju trance, ale snesu snad cokoliv kromně metalu a dechovky), sport (lyžování, cyklistika, krýglistika, florec), fotografie, literární pseudotvorba, vaření, všemožné kutilství a výroba šperků.
9.4.2008 10:26
BlackFrog[QUOTE=Gianelle;110376]Takže: Auta, především tuning, sportovní vozy a blbnutí se zlatíčkem (Octavia 1.8 20V), hudba (zbožňuju trance, ale snesu snad cokoliv kromně metalu a dechovky), sport (lyžování, cyklistika, krýglistika, florec), fotografie, literární pseudotvorba, vaření, všemožné kutilství a výroba šperků.[/QUOTE]

co je "krýglistika" prosimtě? :)
9.4.2008 10:54
cool.user[QUOTE=BlackFrog;110416]co je "krýglistika" prosimtě? :)[/QUOTE]
No, pokud je to odvozene od slova krygl tak je to imho docela jasne, ale osobne bych kryglistiku a cyklistiku moc nespojoval :D
9.4.2008 11:02
BlackFrogtak sem si musel ten váš krýgl vygooglit, takže krýglistika je obyčejné posilování s tekutým půlkilovým závažím? :)
12.4.2008 11:43
Gianelle[QUOTE=BlackFrog;110440]tak sem si musel ten váš krýgl vygooglit, takže krýglistika je obyčejné posilování s tekutým půlkilovým závažím? :)[/QUOTE]

Přesně :-D Samozřejmě s cyklistikou lze tento sport spojovat teprve až po uzamčení kola v garáži :-D
10.8.2008 02:00
Sikil79posezení s přáteli u piva, vaření, metal, bowling, šipky, fotografování, seřizování CNC soustruhu:)

200cm 122kg
13.8.2008 01:05
koubisPočítače jsou mým prioritním zájmem, ovšem před nimi jsou pochopitelně přátelé.
Jinak nějakým způsobem se věnuju hudbě (jeden čas jsem hrál i v kapele, asi rok) - baskytara, kytara. Pak elektrotechnika (což vlastně od počítačů nemá tak daleko) a učitě procházka v přírodě, dobře se najíst, dobře se napít, dobře se vyspat a další tělesný potřeby :-)
Ale samozřejmě není nad to, si uvařit kafe, sednout před televizi, pustit si olympiádu a vykouřit krabičku cigaret s blaženým pocitem, že se můžu válet, a ne, jako oni :-)

Abych netrhal partu (183/78)
13.8.2008 09:45
Siebentak ještě updatuju: teď se přidalo focení
jinak samozřejmě sporty(squash,badminton, in-line, lyžování,SNB...turistika)

170cm/70kg
13.8.2008 03:17
AigorKdysi to byla matika, fyzika, geometrie, chemie, hvězdy a bilologie (tedy ne ve škole, bavily mě tyhle obory jaksi navíc)

Na střední mě to většinou přešlo, nebyl čas, byly holky a tak :-)

Teď k PC už jenom focení a možná trošku astronomie a teoretická fyzika - i když už jenom okrajově.

(185/97)
13.8.2008 04:36
xmarek1. Jak byste kvalifikovali svojí práci z hlediska fyzické náročnosti? lehká-úředničina, PC.
obvykle buším hlavou do klávesnice notebooku nebo vzteky hryžu do stolu. :D

8h a více...

začínám si zvykat spát tak 6 hodin a méně a tělo mi to začíná vracet. :cry

nebýt mé přítelkyně, která mě chrání před tím abych neumřel hlady nevím. Někdy se fakt nutím, někdy jím co se namane. Prostě hrůza. Kdysi jsem i vařil, nechápu. :D

Jednou za čas mě popadne amok a začnu znovu posilovat. Pak se to celé nějak pose.. a zas nic. :D

Piju obrovské množství kafe a různých sraček co se v práci namane.

Jinak co se týče koníčků tak jsem totální magor. Java, DB, Linux, PC, Notebooky, Hudba a vše co se točí kolem toho. Kdysi i automatizace, ale naštvali mě a poslal jsem to k šípkům.
23.8.2008 01:32
AnithianisMe zajmy:

- pocitace (predevsim site, kabelaz, hw) a krome nich
- hudba (v podstate vse, hlavne Dark Pop pres Rock k !Metalu! - Rhapsody, Within Temptation)
- gaming (velkou vasni jsou RPG - Morrowind, Baldur's Gate - the best games ever; avsak i ostatni herni zanry)

Drive kynologie, ale to uz je zrejme pase, DJing, piano, kytara, obcas se objevi i kamarad/ka :oP, cetba a film.

Take pripojim parametry: pri vysce 165cm vaha kolem 50kg. Ale narozdil od vetsiny vrstevnic me tyto cisla prilis nezajimaji...
2.9.2008 07:50
chesterfieldNo okrem pocitacov - ked si to tak zratam: v robote 9 hodin pred PC, doma takych 4-7 hodin pred PC takze okrem toho uz zostane dost malo casu na zbytok zivota :) Ale snazim sa najst si cas na sport ( fitnes-aktivne ... cyklistika,fotbal-pasivne ), dalej je moj nuteny konicek - spolubyvajuca priatelka:), priatelia tahajuci ma na zle chodnicky(chlast,devky,rock'a'roll), ktorych som musel prave kvoli spolubyvajucej zredukovat na minimum.
Vyska 184cm / Vaha 98kg.
2.9.2008 08:05
pavel_pJá sem ještě nepříspěl??? Turistika, kolo, sjezdovky, běžky, focení, pivo, rock za jistých okolností programování.
Posiluju pravidelně, ale před čtyřmi lety jsem vynechal :)
16.11.2008 12:32
losdoctorosJá se proháním na Dirt bajku. Co že to je ? Skákání na kole přes kopečky. Prostě super adrenalin.
16.11.2008 03:55
petnekMoje zájmy:
  • hardware všeho druhu
  • letectví - proudové motory (jejich konstrukce a technologie)
      [*]stíhací a bombardovací letouny
    [*]geocaching
  • focení - hlavně makro rostlin a zvířat, krajiny
  • vesmír a vše kolem něj
  • distribuované výpočty
  • [*]hudba - občasné mixování
      [*]administrace na jednom serveru zabývajícího se MP3
    [*]esoterika
13.2.2009 06:38
SyntexMojim druhým koníčkem hned po CNC jsou RC letadla :) pak v třetí řadě je PC a ve čtvrté řadě holky/alkohol :D

Občas i fotografuju a dělám grafické návrhy pro webové stránky.

Jo a ještě airsoft, se kterým jsem už bohužel skončil :) Ale pasivně se věnuju furt :)
1.3.2009 02:54
sapin IIto vam vsem"spagetam"(nic ve zlim) vazne zavidim ja mam 176 cm 78 kg
4.3.2009 09:49
Ihalestaky se pripojim
drive judo a sportovni strelba(vzduchovka a malorazka) ted uz vsak ne.
nyni se venuji rekreacne cyklistice, cviceni se psem(bigl jeden neunavnej) a delam obranare u nas na cvicaku. Jinak hry, filmy, serialy a knihy s fantasy a sci-fi tematikou.
no a mimochodem 180cm 65kg
7.5.2009 12:41
wanrouterNo, momentalne nemam zakaznikov, tak tiez napisem :)))

Pisem pre rozne noviny, mam vlastny blog... chodim robit reportaze, naposledy som bol v Cernobyle.

Som clenom VW Klubu - servis, auta a podobne, obcas nejake zrazy, preteky :)

O.i. sa zaujimam o fyziku, pravo, politiku a nejake tie filozoficke temy :notsure
7.5.2009 12:57
ZoidikTak ja se tady taky vyjádřím... před nějakou dobou to bylo karate v trvání asi osmi let... více méně rekreačně aby byl nějakej pohyb a nedal mi každej lehce na budku :D no a ted to jsou hlavně výlety s přáteli za zábavou, nová přítelkyně a aktivity spojené se spojení s ní....

A mimochodem, nejsem takové "párátko" :D :D :D jako Ihales / neber to osobně / 183cm/100kg, takže jsem kus chlapa, ale brzo se začně pracovat na redukci té hmotnosti....
7.5.2009 01:01
jrxTak já se taky svěřím. :) Krom počítačů a žen je mým hlavním zájmem aviatika. Hřmot proudového motoru je pro mě doslova balzám na uši. :D Zatím se létání věnuju pouze virtuálně a to prostřednictvím mfs, ale časem bych chtěl určitě usednou do skutečného kokpitu :) Jsem prostě nadšený fanda letadýlek, ale kromě toho se také trochu zajímám o grafiku, zvláště 3D, i když jsem takový grafik-samouk :turtle
7.5.2009 02:24
slowak1982Hlavní zájem je sport, hraju florbal za Vítkovice, na střední a začátku vysoké jsem k tomu ještě dělal závodně silniční cyklistiku. Rozměry 180/85. Baví mě ještě film - hlavně noir a horory, seriály, politika. Nově máme doma zakrslého králíčka, tak se věnujeme jemu.

Btw super téma, kde se člověk dozví plno zajímavých věcí o ostatních :thumb
7.5.2009 02:37
jeninicicekHudba, hudba, hudba, nijak profesionalně, ale i tak mi to dosud vzalo a bere dost času, loni jsem absolvoval 2. cyklus klavíru a klarinetu a ted orchestr (1=3), rád píšu noty, upravuju je atd.atd. Jinak počítače, škola, kamarádi, však to znáte, ne?
20.6.2009 01:54
desukJujda kromě PC? No jen ta hudba nebo filmy. Ale to taky neplatí protože to sleduji a poslouchám na PC :-D
Ale když tak přemýšlím tak ještě občas zajdu do přírody nebo jdu posedět s kamošem na pivko
18.9.2009 02:03
16cmfanTak sport:

Downhill na tomhle:

a mám rád tohle:

a zásadne se držím tohohle:

Desať dobrých rád, keď sa vyskytnú nečakané symptómy

Symptóm: Studené a mokré nohy
Chyba: Držíte pohár pod zlým uhlom
Akcia: Otočte pohár tak, aby smeroval otvoreným koncom smerom k stropu

Symptóm: Teplé a mokré nohy
Chyba: Nedostatočná kontrola močového mechúra
Akcia: Postavte sa k najbližšiemu psovi a vynadajte majiteľovi za zlú výchovu

Symptóm: Pivo nezvyčajne bledé a bez chuti
Chyba: Prázdny pohár
Akcia: Zožeňte si niekoho, kto vám kúpi nové pivo

Symptóm: Protiľahlá stena pokrytá žiariacimi svetlami
Chyba: Spadli ste dozadu
Akcia: Nechajte sa vytiahnuť späť k baru

Symptóm: Ústa plné cigaretových špakov
Chyba: Spadli ste dopredu
Akcia: Viď predchádzajúca

Symptóm: Pivo bez chuti, predná strana košele mokrá
Chyba: Ústa nie sú otvorené alebo pohár priložený k nesprávnej časti tváre
Akcia: Odíďte na toaletu a trénujte pred zrkadlom

Symptóm: Podlaha rozmazaná
Chyba: Pozeráte sa skrz dno prázdneho pohára
Akcia: Zožeňte niekoho, kto vám kúpi nové pivo

Symptóm: Podlaha sa pohybuje
Chyba: Vynášajú vás
Akcia: Uistite sa, že vás nesú do iného baru

Symptóm: Miestnosť vypadá nezvyčajne tmavá
Chyba: Bar je už zatvorený
Akcia: Zistite si u barmana svoju adresu

Symptóm: Taxík má nezvyčajné farby a nápisy
Chyba: Prekročená osobná miera konzumácie
Akcia: Zakryte si ústa
Takže, všetci pivári: Pivu Zdar!
18.9.2009 02:42
SuprakMotorsport.
18.9.2009 04:35
SommerKromě počítačů? :) Samo, že se něco najde...posilka a thai-box a i když to nejde moc dohromady, tak pivko :cool:
9.5.2010 09:59
GeorginekJejej, krasnej topic
Krom pocitacu je to MODELARSTVI, ma Evicka, muj milacek staricky Lvicek, elektronika obecne a kutilstvi vseho druhu, sport (fotbal,hokej,motorsport) a aktivne lyze a golf. Kdy ja uz se konecne dockam toho titulu. Letos nam to uteklo o fous sakra. :D pivo :D
10.5.2010 06:55
ZoidikTu ženskou bych si taky nechal líbit jako koníček :angel
13.7.2011 08:49
MartyMcFly[quote=Zoidik;374101]Tu ženskou bych si taky nechal líbit jako koníček :angel[/quote]

Já též :angel
28.7.2012 02:00
Fox_25Klasická hudba, audiofilie přeléčená diy, subaru Libero, Foto, mikroskop, scifi seriály, atd.

Ženská jako koníček? Snad na koníčka, ale to je otázka dlouhých večerů. Přítelkyně je spíš doplnění mého já a opačně.
28.9.2020 02:00
xmarekMůj zájem je docela prostý. Letecká technika, vývoj audio, video, do toho další a další technologie. A hlavně? Pochopení podstaty: https://bit.ly/31jY24y toho co se kolem mě děje. Tj. návod jak žít v klidu, bez stresu s holkou na koleni a portským na stole.
Příjde Vám to málo? No problém, ale je to Váš SEN.

Jo a problémy? Ne, ty neřeším. Ostatně i případný ... Admin už bude vědět. :D Hezký den přeji.