reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jaké máte kromě počítačů další zájmy?

BlackFrog (563)|7.11.2006 16:17
docela by mě zajímalo o co se ještě zajímáte kromě "komplíků":) mohlo by to mít zajímavé výsledky:)

takže začnu u sebe, chodim si zahrát fotbal, a můj velkej pasivní koníček hokejovej fan a Sparťan:)
Zeli (397)|7.11.2006 16:34
Musim priznat ze asi opravdu nejradeji sedim u kompu, jediny co se sportu tyce me fakt bavi lyzovani a snowboard (letos uz zase zdrazili :cry).
BlackFrog (563)|7.11.2006 16:38
[QUOTE=Zeli]Musim priznat ze asi opravdu nejradeji sedim u kompu, jediny co se sportu tyce me fakt bavi lyzovani a snowboard (letos uz zase zdrazili :cry).[/QUOTE]
tak asi vsichni na tomhle foru nejcastejc sedime u kompu... ale urcite se najde i neco dalsiho... jo malem bych zapomel snowboard je good ale moc casto se k nemu nedostanu jen parkrat za rok:(
Konnor (278)|7.11.2006 16:43
hmmm vzhledem k tomu, že dělám v motoshopu tak jsou to jednoznačně motorky a všechno okolo nich a pak auta,...
na fyzicky náročnější sporty jsem moc línej:)
k.a.n.a (27)|7.11.2006 16:44
no tak chodím do posilovny,občas si chodím zahrát fotbal,florbal,basket......
ale u počítače i přesto trávím skoro většinu času......bohužel.... :(
wizaard (913)|7.11.2006 16:58
No, zájmy kromě počítačů... můj největší zájem jsou letadla (úplně konkrétně se velmi do hloubky zajímám hlavně o vše kolem americké stíhačky F-16). Jinak nic extra. Pokud by šlo o to, co dělám, tak chodím pravidelně do posilky (no... nevím, jak moc je to vidět, ale mně to pomáhá :slug ), ještě donedávna jsem hrál (chytal) hokejbal, ale kvůli zdravotním problémům jsem musel skončit, sem tam si rád zahraju florbal, sem tam airsoft. Taky jsem hokejovej fanda, ale u mě to jsou Pardubice :thumb .
tgfh (2985)|7.11.2006 17:34
Když na mě kliknete tak dole mám napsané Zájmy:
Vrtám se do motorů, kompů, poslouchám ATB a Roxette, mám rád spravedlivé lidi a čistou přírodu!

Do posilovny nechodím (jako tady někteří), protože mám posilovnu na zahradě a v garáži :D .
BlackFrog (563)|7.11.2006 17:45
[QUOTE=tgfh]Když na mě kliknete tak dole mám napsané Zájmy:
Vrtám se do motorů, kompů, poslouchám ATB a Roxette, mám rád spravedlivé lidi a čistou přírodu!

Do posilovny nechodím (jako tady někteří), protože mám posilovnu na zahradě a v garáži :D .[/QUOTE]
no já posilovnu nepotřebuju:D:D:D (185cm 55kg):D
tgfh (2985)|7.11.2006 17:51
[quote=BlackFrog]no já posilovnu nepotřebuju:D:D:D (185cm 55kg):D[/quote]
185cm 55kg - DRSNÉ. Ty musíš být úplná vychrtlina :D (nic proti). To já jsem na tom lechce jinak: 180cm 87kg. (Mimochodem na svoje údaje nevypadám nijak "tlustě" asi mám těžké kosti :D )
A co ostatní? :D Pochlubte se!

Vypadá to, že asi založím nový thread :D
BlackFrog (563)|7.11.2006 17:53
[QUOTE=tgfh]185cm 55kg - DRSNÉ. Ty musíš být úplná vychrtlina :D (nic proti). To já jsem na tom lechce jinak: 180cm 87kg.
A co ostatní? :D Pochlubte se!

Vypadá to, že asi založím nový thread :D[/QUOTE]

jo sem taková reklama na hlad:D prostě u kompu nemám čas jíst a ve škole je to taky někdy náročný...:)
jj souhlasim, pochlubte:)
k.a.n.a (27)|7.11.2006 17:59
[QUOTE=wizaard]No, zájmy kromě počítačů... můj největší zájem jsou letadla (úplně konkrétně se velmi do hloubky zajímám hlavně o vše kolem americké stíhačky F-16). Jinak nic extra. Pokud by šlo o to, co dělám, tak chodím pravidelně do posilky (no... nevím, jak moc je to vidět, ale mně to pomáhá :slug ), ještě donedávna jsem hrál (chytal) hokejbal, ale kvůli zdravotním problémům jsem musel skončit, sem tam si rád zahraju florbal, sem tam airsoft. Taky jsem hokejovej fanda, ale u mě to jsou Pardubice :thumb .[/QUOTE]
to sme na tom stejně,na mně ta posilovna asi taky není moc vidět :) ,hlavně že to pomáhá mně to je nejdůležitější........

jinak já se teda taky přidám,já mám 186cm a 73kg
Lamak (96)|7.11.2006 18:07
No ja jsem s konickama trochu mimo sport....delam historikej serm (Velka morava) a hraju na trumpetu.....

Dlouho jsem se nevazil ale naposledy to bylo 186cm a 86Kg
boboco (1987)|7.11.2006 18:19
[quote=BlackFrog]no já posilovnu nepotřebuju (185cm 55kg)[/quote]

Podávám Ti ruku, "špagetový" příteli:D Já měřím 193cm a vážím 61kg:D Jsem taky superradiátor:thumb. Co se zájmů týče, sporty jsou opravdu mimo mě a to jak aktivně, tak pasivně. Maximálně sleduju, jak pěkný mladý holky krásně hrají tenis:D -a nebo olympiádu, mistrovství, občas F1 nebo Rally, jinak nic:). Co se týče zájmů, samozřejmě počítače a vše kolem nich, to je prostě má vášeň, vrtání v elektronice (ne že bych tomu ale rozuměl...), hudba téměř všech žánrů, filmy, kino, mám moc rád přírodu. Občas se jen tak sbalím a putuju na do lesa, na houby, třeba i s kamerou, foťákem nebo tak. Bydlíme na fajn místě a všude kolem jsou lesy, pole, louky, stráně, elektrárna a zase pole, lesy, louky... Dřív jsem i dost jezdil na kole, ale to je už spíš minulost. Rád natáčím, fotím, pracuju se zvukem (jeden čas jsem měl i své soukromé Home-rádio, zbyla mi spousta kazet:D), ale většinou mě skoro ve všem limituje nedostatek času. Navíc čas od času potkám fajn holku a pak jde většina věcí na druhou kolej:D

-no berte to jako bláznovu zpověď:notsure :p :turtle
Hps (107)|7.11.2006 18:39
[QUOTE=BlackFrog]no já posilovnu nepotřebuju:D:D:D (185cm 55kg):D[/QUOTE]
Ty jsi moje druhé já! :thumb
Lamak (96)|7.11.2006 19:35
[QUOTE=boboco]Podávám Ti ruku, "špagetový" příteli:D Já měřím 193cm a vážím 61kg:D Jsem taky superradiátor:thumb. Co se zájmů týče, sporty jsou opravdu mimo mě a to jak aktivně, tak pasivně. Maximálně sleduju, jak pěkný mladý holky krásně hrají tenis:D -a nebo olympiádu, mistrovství, občas F1 nebo Rally, jinak nic:). Co se týče zájmů, samozřejmě počítače a vše kolem nich, to je prostě má vášeň, vrtání v elektronice (ne že bych tomu ale rozuměl...), hudba téměř všech žánrů, filmy, kino, mám moc rád přírodu. Občas se jen tak sbalím a putuju na do lesa, na houby, třeba i s kamerou, foťákem nebo tak. Bydlíme na fajn místě a všude kolem jsou lesy, pole, louky, stráně, elektrárna a zase pole, lesy, louky... Dřív jsem i dost jezdil na kole, ale to je už spíš minulost. Rád natáčím, fotím, pracuju se zvukem (jeden čas jsem měl i své soukromé Home-rádio, zbyla mi spousta kazet:D), ale většinou mě skoro ve všem limituje nedostatek času. Navíc čas od času potkám fajn holku a pak jde většina věcí na druhou kolej:D

-no berte to jako bláznovu zpověď:notsure :p :turtle[/QUOTE]

muhehe
mam sefa, kterej je uplne super ITak, vystudoval nekdz za komaru elektrotechniku a do ted se tomu vednuje denne....meri pres 2m a ma tak maximalne 70Kg
Frog (510)|7.11.2006 20:09
no tak okrem počitača (zaluba č.1), je ešte par zalub, aby mi nezacalo z toho všetkeho šibat.
Hokej(bal), korčulovanie, halovy futbal.

To Boboco & BlackFrog: Z vás by boli dobré HeatPipe-i :D //bez urážky
Moje miery: 185 cm, 73 kg aj s topánkami a opaskom

Nechcem odbočovať od témy, ale nechcem kvoli tomu zakladat novy thread, ale rad by som vedel (otazka na moderatorov :)) či je na tomto fore aj nejaká ženská návštevnosť ?
Su tu nejake baby alebo je to len čisto chlapska zaležitosť :D ?
Kerry (69)|7.11.2006 20:32
Mno já měřim něco přes 170 (nevim teď přesně kolik ale asi tak 173 nebo tak nějak). Ale přecijen snad ještě vyrostu... Moje zájmy jsou hlavně PC a vše kolem nich. Baví mě i fyzika ve škole (hlavně elektrika samozřejmě) a ještě mě baví hrát na kytaru.
tgfh (2985)|7.11.2006 20:34
[quote=Frog]no tak okrem počitača (zaluba č.1), je ešte par zalub, aby mi nezacalo z toho všetkeho šibat.
Hokej(bal), korčulovanie, halovy futbal.

To Boboco & BlackFrog: Z vás by boli dobré HeatPipe-i :D //bez urážky
Moje miery: 185 cm, 73 kg aj s topánkami a opaskom

Nechcem odbočovať od témy, ale nechcem kvoli tomu zakladat novy thread, ale rad by som vedel (otazka na moderatorov :)) či je na tomto fore aj nejaká ženská návštevnosť ?
Su tu nejake baby alebo je to len čisto chlapska zaležitosť :D ?[/quote]
Určitě samí chlapi...
Za ženskýma musíš chodit jinde, ne na fórum SHW :D ...
Konnor (278)|7.11.2006 20:35
tak jo já mám 203cm a vážím 75kg :) žeru jak protrženej a ne a ne přibrat:(
wizaard (913)|7.11.2006 20:40
No, když se tady tak rozjely míry, tak mám něco kolem 183 cm a vážím cca 68 kg. No, nic moc ;).
tgfh (2985)|7.11.2006 20:44
Jak tak vidím na fórum SHW chodí samé špejle :D .
Hoši hoši musíte přibrat! Ať jsou z vás pořádní chlapi!
Jako jsem já :D ...
boboco (1987)|7.11.2006 20:45
[quote=Konnor]tak jo já mám 203cm a vážím 75kg :) žeru jak protrženej a ne a ne přibrat:([/quote]

Já taky žeru jak kyselina, ale fakt by ze mě mohl bejt skvělej Heat-Pipe jak už tu jednou zaznělo:D A holky? -TADY???? -To néééééééééééé:turtle -ale bylo by to krásný, kdyby řekněme Zuzanka, 19let, vysoká, štíhlá, modrooká brunetka s něžným hláskem a rozněžněnými smajlíky chtěla třeba poradit jak správně zasunout...ehm procesor do patice:D -Chlapi, já myslím, že se kolem kompíků motám fakt hodně, ale NIKDY jsem neviděl a NIKDY jsem ani neslyšel o holce, kterou by bavil Hardware a třeba stavěla PC... Ale je to divný, třeba auto tuninngu se věnujou i (mnohdy pěkný) holky:inlove

Zeptám se ještě jinak, kdo tady na SHW má míry cca 90/60/90?:D
tgfh (2985)|7.11.2006 20:51
[quote=boboco]Já taky žeru jak kyselina, ale fakt by ze mě mohl bejt skvělej Heat-Pipe jak už tu jednou zaznělo:D A holky? -TADY???? -To néééééééééééé:turtle -ale bylo by to krásný, kdyby řekněme Zuzanka, 19let, vysoká, štíhlá, modrooká brunetka s něžným hláskem a rozněžněnými smajlíky chtěla třeba poradit jak správně zasunout...ehm procesor do patice:D -Chlapi, já myslím, že se kolem kompíků motám fakt hodně, ale NIKDY jsem neviděl a NIKDY jsem ani neslyšel o holce, kterou by bavil Hardware a třeba stavěla PC... Ale je to divný, třeba auto tuninngu se věnujou i (mnohdy pěkný) holky:inlove
[/quote]
JJ bobo to jsi napsal pěkně. Ty jeden Starousedlíku :D
Frog (510)|7.11.2006 21:09
takže na thread s názvom:
"Blondínka potrebuje pomoc so svojimi diskami" možem zabudnúť :)
boboco (1987)|7.11.2006 21:15
[quote=Frog]takže na thread s názvom:
"Blondínka potrebuje pomoc so svojimi diskami" možem zabudnúť :)[/quote]

Napadaj mě i jiné názvy threadů, ale raději je nebudu publikovat, nechci skončit se svými příspěvky na skládce odpadu:D
P@pi (1519)|7.11.2006 23:02
1, tušim že tu jedna holka ze začátku byla a měla v podpise něco tušim: "umim sestavit počítač a jsem na to hrdá nebo něco tak" :p

2, vy ste samý vysoký blázni :stupid, já mam 168cm a cca 65kg a už nevyrostu :D

3, kompy, knížky (sci-fi, fantasy => miluju feista :inlove), docela mně baví jazkyky (aj, španělština a učil jsem se arabsky :stupid => už ne, tak po mně nic nechtějte :shut) a momentálně mně "baví" maturita :sleep
tequilla (1015)|8.11.2006 09:36
[QUOTE=tgfh]Jak tak vidím na fórum SHW chodí samé špejle :D .
Hoši hoši musíte přibrat! Ať jsou z vás pořádní chlapi!
Jako jsem já :D ...[/QUOTE]

Neboj, nejsi v tom sam. Ja mam 180cm a posledne, kdyz jsem se vazil, tak se rucicka zastavila na 85kg...od te doby jsem se nevazil, vaha neprezila moje rozcileni :D Jinak mi ty tezky kosti pridaly za posledni dva roky 20kg, netusim jak se to mohlo prihodit :D:D:D

[QUOTE=boboco]Zeptám se ještě jinak, kdo tady na SHW má míry cca 90/60/90?[/QUOTE]

Myslis intake 90mm, grafika 60mm a outtake 90mm vetrak?
paia (71)|8.11.2006 10:59
velkym konickem nebo spise konem mi jsou auta, hlavne ty se ctyrmi kruhy ve znaku ( http://www.audiclub.cz ), pak fotografovani, jako mladej jsem jeste rybaril, ale to uz par let neni aktualni. jinak vam trosku zkazim vzhledovej prumer, 168cm / 78kg.
boboco (1987)|8.11.2006 11:14
[quote=tequilla]
Myslis intake 90mm, grafika 60mm a outtake 90mm vetrak?[/quote]

No jistě, co jiného taky:confused: :confused: :confused:

:mistake :D :turtle
tequilla (1015)|8.11.2006 11:22
[QUOTE=boboco]No jistě, co jiného taky:confused: :confused: :confused:

:mistake :D :turtle[/QUOTE]

Tak to ja bohuzel nemuzu slouzit, ja mam 120/96/120 :mistake :mistake :mistake
boboco (1987)|8.11.2006 11:28
[quote=tequilla]Tak to ja bohuzel nemuzu slouzit, ja mam 120/96/120 :mistake :mistake :mistake[/quote]

pěkná micinka 120/96/120...:D(myslím, kdyby to byly reálné míry). To já nemám žádnej intake a jako outtake slouží ventilátor ve zdroji:) ULTRA-QUIET PC:thumb
BlackFrog (563)|8.11.2006 12:07
špagety, heat-pipe, včera sem se dozvěděl od kámoše že bez pár kilo sem pytel cementu, to sou věci:D
Konnor (278)|8.11.2006 13:12
[QUOTE=boboco]pěkná micinka 120/96/120...:D(myslím, kdyby to byly reálné míry). To já nemám žádnej intake a jako outtake slouží ventilátor ve zdroji:) ULTRA-QUIET PC:thumb[/QUOTE]

nechci se nějak vtírat do rozhovoru, ale co tohle:
2x80/70/2x80 ;)
tequilla (1015)|8.11.2006 13:21
[QUOTE=tequilla]Tak to ja bohuzel nemuzu slouzit, ja mam 120/96/120 :mistake :mistake :mistake[/QUOTE]

[QUOTE=boboco]pěkná micinka 120/96/120...:D(myslím, kdyby to byly reálné míry). To já nemám žádnej intake a jako outtake slouží ventilátor ve zdroji:) ULTRA-QUIET PC:thumb[/QUOTE]

[QUOTE=Konnor]nechci se nějak vtírat do rozhovoru, ale co tohle:
2x80/70/2x80 ;)[/QUOTE]

Pokud bych mel byt dusledny, tak u me je to 120/2x96/1x120+1x150 :inlove
Vse stazene korzetem (resp. regulatory otacek a tepl. cidly) na min. otacky.
Konnor (278)|8.11.2006 13:40
[QUOTE=tequilla]Pokud bych mel byt dusledny, tak u me je to 120/2x96/1x120+1x150 :inlove
Vse stazene korzetem (resp. regulatory otacek a tepl. cidly) na min. otacky.[/QUOTE]

taky se to snažím krotit, naplno by to byl hukot jak na letišti:)
Frog (510)|11.11.2006 22:18
[QUOTE=BlackFrog]špagety, heat-pipe, včera sem se dozvěděl od kámoše že bez pár kilo sem pytel cementu, to sou věci:D[/QUOTE]

musiš to brať z tej lepšej stránky. Teraz u nás beží súťaž Super telo, tak ty máš aspon zaručené že tam nebudeš :)
boboco (1987)|11.11.2006 22:50
[quote=Frog]musiš to brať z tej lepšej stránky. Teraz u nás beží súťaž Super telo, tak ty máš aspon zaručené že tam nebudeš :)[/quote]

Jo, zrovna dlabu vitalineu a taky activii s -0,1% procenty tuku abych měl dobré zažívání, tělo žilo ale neodumřelo:stupid :D :D :D
BlackFrog (563)|11.11.2006 23:39
[QUOTE=boboco]Jo, zrovna dlabu vitalineu a taky activii s -0,1% procenty tuku abych měl dobré zažívání, tělo žilo ale neodumřelo:stupid :D :D :D[/QUOTE]
ja zrovna sned velkou cokoladu 250g:)
Fox_22 (119)|14.11.2006 23:45
tak u mě taky vede PC, ale jinak fotím makro>krajinky>zvířata, rally(příští rok aktivně tak držte palce :-) ), rád opravuju auta, motorky, jezdím na kole (cross country) , jsem audiofil, lepím papírové modely

ze všeho nejvíc se těším až si pořídím svého modrého milááška a to SUBARU IMPREZA WRX STi
Petr S. (1220)|11.12.2006 10:12
Tak mým velkým koníčkem jsou (jak jinak :-D ) počítače... Krom toho se i rád dívám na různé filmy, příp. jezdím na kole. To ale jen v létě :p , v zimě se mě většinou nikam nechce a radši zas sedim u toho chytrého stroje, kterému se říká PC :-D . Pokud se teda nepotřebuju někam rychle dopravit... :hmm

Poslední dobou mě taky docela chytlo fotografování :-D Hold digitál, to je věc :eek: .

[QUOTE="paia"]velkym konickem nebo spise konem mi jsou auta, hlavne ty se ctyrmi kruhy ve znaku ( http://www.audiclub.cz ), pak fotografovani, jako mladej jsem jeste rybaril, ale to uz par let neni aktualni. jinak vam trosku zkazim vzhledovej prumer, 168cm / 78kg.[/QUOTE]

Jinak vám taky trošku zhorším průměr :-( Dlouho jsem se teda neměřil ani nevážil, ale mám asi 173cm / 65kg... Hele Paio, nezalozime zase my klub "menších lidiček"? :-D
aldafallout (194)|10.1.2007 08:18
Přispěju taky trochu do mlína. Posilovna, kickbox, plavání, paintball, auta, motorky, whiskey, hardware, lyžování šachy,ženy (hlevně teda teď moje přítelkyně)
pas!k (3765)|10.1.2007 15:01
Hudba, koncerty, driv ruzne radovanky u pulitru plzne .. ale od noveho roku jsem abstinent :)))
aldafallout (194)|11.1.2007 09:01
[QUOTE=Fox_22]
ze všeho nejvíc se těším až si pořídím svého modrého milááška a to SUBARU IMPREZA WRX STi[/QUOTE]
Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let:)
tequilla (1015)|11.1.2007 09:23
[QUOTE=aldafallout]Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let:)[/QUOTE]

Tak to ja asi nejdriv v roce 2020 a to model z roku 2005 :(
aldafallout (194)|12.1.2007 11:18
[QUOTE=tequilla]Tak to ja asi nejdriv v roce 2020 a to model z roku 2005 :([/QUOTE]
jojo už to není takovej žrout co předchozí ročníky.
)aguar (235)|12.1.2007 15:57
Jak tak koukam tak vsichni mame spadeno na stejne CAR.
Zpatky k tematu majne hobby urcite cyklistika horska kola (MTB) cross country,foceni (aktu),vylety (pecha),trochu auta,modelareni (mam doma zeleznici ( a velkou)),
Mimochodem do posilky nelezu,byl sem tam jen jednou v zivote a to se jeste podivat za kamosem co to tam vubec dela. Toť vse.... :)
Fox_22 (119)|13.1.2007 17:56
[QUOTE=aldafallout]Chtěl bych taky takováho milááška. Kokám že máme spadeno na stejné auto, ale s hypotékou si ho pořídím na leasing tak za 5 let:)[/QUOTE]

já už si malou radost udělal, sehnal jsem LANCIA DELTA GTie a mám spadeno na lidovou DELTU HF INTEGRALE běhá jí pod kapotou 215 koníků a je k mání jako dovoz z itálie za 130 000
aldafallout (194)|16.1.2007 10:43
[QUOTE=Fox_22]já už si malou radost udělal, sehnal jsem LANCIA DELTA GTie a mám spadeno na lidovou DELTU HF INTEGRALE běhá jí pod kapotou 215 koníků a je k mání jako dovoz z itálie za 130 000[/QUOTE]
Ani mi to neřikej. Minulí rok jsem se rozhodl, že si pořídím byt a ďo letošního prosince jsem ho rekonstruoval. Tzn. že mám pořád ten svůj pekáč Feldu 1.3 a o autě si nachávám zatím jenom zdát.
Ivo Mašek (507)|27.2.2007 12:06
Programování tratí, map do herního systemu Trainz Railroads od AURANu:
http://masek.webzdarma.cz/Trainz/trs04.html
Kubikk (13)|1.3.2007 13:50
No kromě PC hodně sleduji F1, občas si zajedu někde na kole no a samozřejmě TV....:)