reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sound Blaster X-Fi Titanium

David a* (53)|27.10.2008 10:56
zdravim. zakoupil jsem tuto kartu. stahl z ofic webu creative ovladace. Na tom neni jiste nice nenormalniho, ale zajimalo by me, jaky rozdil byva mezi beta driverem, ktery jsem stahl a nainstaloval (2.17.0005) a normalnim, ktery jsem nestahoval (2.17.0004). Podle tech cisel tipuju, ze beta je nejnovejsi.. A taky, vsude se vedly diskuze ze neni pristupny bez zaregistrovani u creative Dolby Digital Live. Ja si to u nich stahl, nainstaloval, zapl a normalne to bezi. Zajima me tedy jestli to uz bezne zpristupnily nebo to byla nejaka haluz? Posledni vec je, jestli existuji jeste nejake vychytavky, ktere se daji postahovat a zvuk treba jeste vylepsi. Diky..
xmarek (1676)|27.10.2008 12:13
Beta verze je v postatě verze, která není stable (stabilní) tj. můžou se v ní vyskytovat chyby. Za normálních okolností to asi nepoznáte, ale jestliže budete kartu chtít využít k účelu pro něž se ty změny dělaly (např. podpora nových feature her, nových programů pro tvorbu hudby apod) tak by se mohla začít chovat karta nestabilně.
Osobně Vám doporučuji používat poslední stabilní verzi pro vaše OS. Betu používají jen nadšenci, kteří k tomu mají opravdový důvod. Např. v posledním release chyběla podpora pro jejich software.

Haluz to asi nebude, nevidím důvod proč by výrobce tajil změny. :D

Většinou výrobce na svých internetových stránkách uvádí změny o proti stable verzi (ale není to podmínkou).
pas!k (3765)|27.10.2008 12:16
Konkretne u cerative je bohuzel situace takova .. ze na betach funguji veci ktere na stable ne .. a nekdy ani na nich ne .. hlavne ve spojitosti s win vista 64bit
saw6cz (4)|2.11.2009 22:24
Tak sem si poridil tuhle titanku,a na mym kompu velke zklamani(nekompatabilni hardware),ve hrach a hudbe OK,ale pri filmech at uz AVI nebo DVD sekani obrazu.Mel sem Pcie verzi,ted zkusim SB X-FI Xtreme Gamer v pci verzi a uvidim.
Logout (4018)|2.11.2009 23:16
Sekání obrazu asi nebude zvukovou kartou, ne?