Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Návštěvnost fóra SHW

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Říkal jsem si, že by vás mohl zajímat vývoj nášvštěvnosti našeho diskuzního fóra. Podle měření auditu NetMonitor vypadá následovně:

Zdroj: NetMonitor (v červenci jsme měli na fóru výpadek měřících kódů NM, proto chybí data)
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 01-02-2009 v 20:35
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Jo jo, ten graf o něčem vypovídá, v květnu jsem se totiž na SHW zaregistroval...

...ne, samozřejmě jen sranda, doufám, že se ta křivka jen tak nezastaví

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

NOOO zajímavý graf! Jen tak dál...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

tak to sa len tak nevidi, behom pol roka sa navstevnost viac ako 7-znásobila. Žeby to boli tými súťažami ?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Blahopreju.
    Mimochodem puvodne sem se prihlasil jen kvuli soutezi v casemodingu a ted sem tady nekolikrat dene a porad vyzvidam a neco se dozvidam.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

jestli to tak půjde dál, tak se něco přehltí ale jo jen ať sem chodí víc lidí, víc hlav víc ví

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Graf vypada moc pekne, takovy mam rad (ale ne kdyz se jedna o ceny pameti a ostatnich komponent) . Btw. Lidi, dneska slavim vyroci, od me registrace na foru SHW prave dnes uplynuly tri mesice

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

No musim souhlasit s tim ze tady pisou skoro porad stejni lide... A bohuzel z nekterych se zacinaji stavat "honiči" reputačních bodů. Odpovidaji na cokoli, smyslene i nesmyslne jen aby neco napsali a doufaji ze se jim postesti aby meli nejaky ten bod. Takove prispevky jsou vetsinou naprosto zcestne a chudaka ktery se ptal akorat matou. Taky bych mohl napsat cokoliv k cemukoli ale snazim se odpovidat na to cim si jsem pokud mozno 100% jisty. Predne by se mela brat kvalita a ne mnozstvi prispevků No nechci nikoho jmenovat ale nekteri "honici" vycnivaji. Verim ze nejsem sam kdo to tak vidi Takze lidi zamyslete se nez neco napisete...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    No musim souhlasit s tim ze tady pisou skoro porad stejni lide... A bohuzel z nekterych se zacinaji stavat "honiči" reputačních bodů. Odpovidaji na cokoli, smyslene i nesmyslne jen aby neco napsali a doufaji ze se jim postesti aby meli nejaky ten bod. Takove prispevky jsou vetsinou naprosto zcestne a chudaka ktery se ptal akorat matou. Taky bych mohl napsat cokoliv k cemukoli ale snazim se odpovidat na to cim si jsem pokud mozno 100% jisty. Predne by se mela brat kvalita a ne mnozstvi prispevků No nechci nikoho jmenovat ale nekteri "honici" vycnivaji. Verim ze nejsem sam kdo to tak vidi Takze lidi zamyslete se nez neco napisete...
    Co to říká?

-ne, trochu vážně. Já se snažím psát / reagovat jen když mám na co, ale přiznávám, že párkrát jsem i psal, aby řeč nestála - protože jsem se nudil. To je pravda. Že bych se ale honil za reputačními body... když mi je někdo dal, tak zpravidla protože měl důvod... A věř mi, že v létě by mě ani nenapadlo, že se dostanu do TOP10 natož pak na samotný vrchol. Měl jsem trochu víc volného času, tak jsem psal a psal... Jestli se udržím na vrcholu záleží na tom, jestli mě obyvatelé SHW budou dál hodnotit tak, jak mě hodnotili doposud.

Věřím, že teď tu neplatí ono známé "potrefená koza se vždy ozve". Napadlo by mě taky pár lidí, kteří po těch bodíkách jdou, ale uvědom si, že je jen na nás všech jestli bod dostanou nebo ne... jinými slovy, i kdyby se uhnali a neměli co říct, těžko získají cenné bodíky...

Doufám že tenhlo příspěvek si nikdo nevezme moc osobně, to by mě fakt mrzelo

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    No právě, poslední dobou se sem kouknu a nikam nic nepíšu, jelikož to ani nemá smysl. Otázka se vyřeší a pak se rozebírají jen "kjraviny." Jak říkáš, dva modi jsou málo a jeden aktivní admin (většinou)
    Díky za názory. Co můžu udělat pro to, aby se toto ve vašich očích zlepšilo? Jsem pro, aby se počet moderátorů zvýšil. Myslím, že už je na čase.

Neměl by tedy někdo zájem se ujmout některé z našich sekcí? Případně neměli byste tip na někoho jiného, kdo by se na pozici moderátora našeho fóra hodil?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    Díky za názory. Co můžu udělat pro to, aby se toto ve vašich očích zlepšilo? Jsem pro, aby se počet moderátorů zvýšil. Myslím, že už je na čase.

Neměl by tedy někdo zájem se ujmout některé z našich sekcí? Případně neměli byste tip na někoho jiného, kdo by se na pozici moderátora našeho fóra hodil?
    Já myslím, že vy osobně děláte vše, co je ve Vašich silách, ale asi byste potřeboval aby Vám ještě přiřadili nějakou posilu.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Jak říká boboco. O někom bych věděl, min. co se týče graf. karet. Ale nevím, jestli by měl zájem být modem na dvou fórech současně.

Jinak třeba já bych měl zájem, jen můj problém je v tom, že se nezajím o něco konkrétně, spíš od všeho kousek

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2006

Moderátorů nemusí být mnoho, ale musí se činnosti skutečně věnovat. Určitě by pomohlo, pokud by čtenáři mohli moderátorovi jednoduše nahlásit problematický příspěvek. Velice pěkně mají diskuze udělány na abclinuxu. Čím později se s prosazováním pravidel na fóru začne, tím to bude těžší.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Ritchie83
    Moderátorů nemusí být mnoho, ale musí se činnosti skutečně věnovat. Určitě by pomohlo, pokud by čtenáři mohli moderátorovi jednoduše nahlásit problematický příspěvek. Velice pěkně mají diskuze udělány na abclinuxu. Čím později se s prosazováním pravidel na fóru začne, tím to bude těžší.
    Tohle jde kliknutím na vykřičník, ale prostě eraser ani ICEBOSS...

Registrace
    May 2006

Jestli se jen můžu zeptat, nejlépe přímo Karla Polívky, v čem všem konkrétně spočívá činnost moderátora a jak velkou část fóra by dostal na starost? -Ještě jedna otázka, jak frekventovaná musí být jeho přítomnost na fóru?

Citace Původně odesláno od Smeli
    Tohle jde kliknutím na vykřičník, ale prostě eraser ani ICEBOSS...
    Říkáš takový malý želvičky, jo? Já si zatím na žádný příspěvek přímo nestěžoval, tak nemůžu posoudit...
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 09-11-2006 v 21:17

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Moderátoři fóra SHW
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-05-2011, 19:37
  2. Magazín: Návštěvnost serveru Svethardware.cz
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-02-2009, 21:15